Любители на кучета-14

  • 48 420
  • 754
  •   2
Отговори
# 690
  • Мнения: 247
Деси, Джесито е уникален сладур  Laughing и като я видях на тези чехли ми заприлича на малко мишленце, леле колко е мъничка. Да я нацелуваш много от мен.

Сега като я видях и се сетих,вчера докато стояхме със Сарито на двора и виждам срещу мен един мъничък шомпъл, абсолютно същият, като Джеска, с красив медальон на врата, голям колкото главата му  hahaha да се пъчи и показва на Сара колко е красив  Laughing . Влезе в къщи, но когато нашата тръгна към него избяга с 200. Днес отново го гледам намушил глава през оградата и се оглежда да я види. Явно е влюбен в нея  Joy Joy .

Леле, страхотни сладури сте показали, да са Ви живи и здрави и много да Ви радват!Ето я и моята Ира:
http://media.snimka.bg/7097/020449080.jpg
http://media.snimka.bg/7097/020449084.jpg
http://media.snimka.bg/7097/020449089.jpg

sese , Ира е страхотна  Heart Eyes , голяма красавица. На моренце сте я водили, а? Това на Крайморие ли е (ако не тайна разбира се)  Wink .
Като я видях така ми напомни за моята дебеланка Миша  . Беше същата красавица, само че смеска от майка чао-чао и баща ротвайлер. Толкова мила и красива и която за съжаление някой изрод отрови преди година с още 1 мое кученце, което бях прибрала от пътя  Cry . Няма да ви казвам как го преживях...но както и да е, да не натъжавам хубавата темичка.

# 691
  • София
  • Мнения: 3 789
bi_bi_to,   много тъжно  Cry

Благодаря, нацелувах я  Hug Снимай кавалера да го видим  Mr. Green

Ние да се похвалим с новия стар нагръдник (беше ни голям, но вече ни става идеално).

 

Ето ни и с новото одеалце, не обръщайте внимание, че къщичката ни е срязана - това е заради фунията, че иначе не можеше да влиза вътре



Последна редакция: пн, 06 сеп 2010, 17:46 от desi_ivanova

# 692
  • Мнения: 247
Ако мога да го издебна някой ден, като идва да наднича моята принцеса ще го снимам да видите какъв е шпионин  hahaha hahaha .
Страхотен симпатяга е. Но, само се чудя на едно, с какъв кураж собствениците му го пускат да бяга свободно из улиците  ooooh! . Не ги ли е страх, че нещо ще му се случи, че някой може да го открадне или не дай си Боже да го блъсне кола  Confused .

п.п.С този нагръдник Джеси е очарователно сладко малко лалугерче  Heart Eyes .

# 693
  • Мнения: 11 338
Здравейте, връщам се от разходка в морската градина. Бях с децата и Нора, возихме я и на влакчето  Embarassed и я разхождахме много, много. Много ми е смешно като никой не обръща внимание на децата, а всички на кучето  Laughing В колата заспа , а сега е гроги спи и нищо не чува и вижда  hahaha

Деси
а честито , че му е станал нагръдника най-накрая  Crazy. Иначе и Нора така седи по краката на хората под масата. Особенно зимата винаги е на накой на краката  Joy

pure_selina
какво става ? Взехте ли я ? Как е?

 bi_bi_to
ще е много интересно  Grinning

Последна редакция: пн, 06 сеп 2010, 18:09 от Реа

# 694
  • Мнения: 65
Още не сме я взели!Чак след един час тръгваме!Ще се побъркам вече Crazy.Ако ме питате,още сега тръгвам пеша. Laughing

# 695
  • Мнения: 165
Привет, кучешка дружинке!  Peace

Цяла вечност не съм се мяркала тук.  Embarassed Благодарим, че поне от колажа не сте ни махнали.  Mr. Green

Реа, Raffaella Sanzio, знам как ужасно измъчват мисли за загубата на милия ни любимец.

На няколко пъти ми се е случвало за минути да загубя от поглед някое от кучетата си и тогава сърцето ми се свиваше на буца от притеснение. А опитах да надхитря себе си като за болонката ми (който тогава беше на 10 години, сега е на 16 и да ми е жив и здрав поне още толкова)взех другарче (женската ми азиатка) - хем да си има дружинка и да го размърдам това старче, хем с мисълта, че когато някога си отиде, няма да страдам толкова. Е, той, както казах, все още е читав, азиатите ми са вече 2ма, а мен продължават да ме нападат такива тъжни мисли.
В кръга на шегата - моите и тримата са чисто бели, как да позная кога им е излязал бял косъм?  Joy

chockolina, чудесна идея за организиране на срещи по градовете. За съжаление ние не сме особено желана компания сред градските мъници. Хората като видят какъв "звяр" водя, си дърпат кученцата и бягат от нас. А женската ми е израстнала с болонка и сред пекенези, пинчери и малки котета (имам снимкови доказателства). Освен това е добре възпитана в градския дух. Но малцина разбират...  Tired
Както и да е. Ще се радваме на снимките после.  Peace

pure_selina, у дома ли сте вече? Оф, знам какво напрежение, чак ме обвзе като се сетя. Прибирайки се от някъде, съм брояла всяка секундичка да мига, когато ще си прегърна децата! 

desi_ivanova, да го нащипкаш по бонбоненото носле твоето мъниче! Страхотно е.  thumbsup

bi_bi_to, и аз чакам снимки на обожателя.  Mr. Green

# 696
  • Мнения: 247
Дано успея да го снимам. Но поне успях току що да я заснема как тръпне в очакване и наднича под вратата. Това стърчащото е дупето й  Laughing . Казвам го, защото племенника на мъжа ми викаше, че имала толкова много козина, че не можел да разпознае главата от дупето и се чудел дали го гледа или му се дупи  hahaha hahaha Joy .
 
А ето така стои на масата всяка вечер и ни наблюдава

Шия гоблени и понякога адски ме заболява гърбът и единствено ми минава, като легна на твърдо на земята  Embarassed . Ето вижте как моите две слънца се грижат за мен  Laughing  Crazy .


# 697
  • Мнения: 11 338
bi_bi_to добре, че разясни първата снимка, че аз си помислих, че виждам седнало куче Joy Голяма е клю-клю как наднича само.........Много са сладки 2-те ти масажистки  Hug

# 698
  • Мнения: 654
Казвам го, защото племенника на мъжа ми викаше, че имала толкова много козина, че не можел да разпознае главата от дупето и се чудел дали го гледа или му се дупи  hahaha hahaha 35
 Joy Joy Joy Joy

# 699
  • София
  • Мнения: 3 789
Казвам го, защото племенника на мъжа ми викаше, че имала толкова много козина, че не можел да разпознае главата от дупето и се чудел дали го гледа или му се дупи  hahaha hahaha Joy .


 Joy Joy hahaha hahaha Трябваше да ни направиш един тест с тази снимка - кой ще познае къде е главата  Joy

Мноого е красива Стела, сияе като истинска звездичка  Hug Пу-пу-пу, да са ти живи и здрави!

Джема, мерси  Hug

Последна редакция: пн, 06 сеп 2010, 20:02 от desi_ivanova

# 700
  • София
  • Мнения: 70
Благодаря Ви момичета за хубавите думи!
bi_bi_to, снимките са правени на плажа между Приморско и ММЦ. Много са сладки  двете ти слънчица!

# 701
  • Мнения: 247
Цитат
Трябваше да ни направиш един тест с тази снимка - кой ще познае къде е главата  

Еххх, защо не се сетих по-рано. Доста щях да ви изтормозя  Joy Joy Joy . В тази поза седи понякога с часове ако сме на двора. Наблюдава си навън и лае без да спре махленската котка, която идва до вратата ни сякаш да я дразни умишлено  Whistling .

А това с дупето е сериозно . Племенника на мъжа ми не обича много кучета, та когато за пръв път я видя  и се помъчих да го убедя колко хубави животни са кучетата и т.н. го попитах:
 "Кажи, харесваш ли я, виж колко е миличка?" , а той директно така :" Амииии, не много, защото е много рошава и не мога да разбера къде й е главата и къде дупето и не знам дали ме гледа или ми се дупе  Confused "   Shocked  И всичко това казано с гръцки акцент .... казвам ви голям смях падна  hahaha hahaha .

# 702
  • Мнения: 65
Момичета,вече си е вкъщи малкото съкровище.Много изморена,малко мръсничка,но мнооогоо послушна.Да видим утре като се поусафери малко какви ще ги върши.Пращам ви много гушки от Изис! Hug

# 703
  • Мнения: 0
pure_selina:Всички чакахме този момент! Hug И аз пращам много,много прегръдки и целувки  Hug
bi_bi_to :Голям сладур е шпионина! Hug В първия миг в който видях снимката наистина се замислих дали е седнал или се е навел  Joy  Масажистките са страхотен екип! Hug Е...моята Джеска си е доста тежичка,но пък я бива в рисуването на кални лапички по балатома  Joy

# 704
  • Мнения: 11 567
Много сте сладки всички, не мога да смогна да ви изброя.  bouquet


 pure_selina- честито малко съкровище- много да те слушка. Grinning
 
bi_bi_to-  сладки сладкишчета са двете масажистки. newsm10
 desi_ivanova- страхотна ново-стара придобивка- много й отива червеното. Laughing

И аз съм за среща,но сме в Търново, ако се организира такава, ще се опитам да присъстваме, но е малко трудно.
Поздрави на всички. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт