Любители на кучета-14

  • 48 290
  • 754
  •   1
Отговори
# 705
  • Враца
  • Мнения: 2 572
Здравейте,
това е Фрей, на 2.5г.
Френски булдог:



http://vmarinska.snimka.bg/animals/fedi.503354.18835475

и тук:
http://vmarinska.snimka.bg/animals/freyi.249089

# 706
  • Мнения: 165
Хе-хе, тъкмо мислех и аз да пусна една скорошна снимка на Ерка и Бъдко и гледам - сладка, френска муцунка ме гледа.
vmarinska, свикнала съм да виждам все черни француски булдочета, ама твоето е много чаровно! Тук има и други стопани на тази порода.

А ето ги и моите белогвардейци:



Тази снимка съм я нарекла - Блъди и Мери - влюбените Simple Smile

# 707
  • Мнения: 678
И аз да не остана на зад да покажа снимка на Зарка.Тук очаква почерпка.
 

# 708
  • Враца
  • Мнения: 2 572
Джема, e какво му е на крачето на единият белогвардеец ?  Confused

# 709
# 710
  • Мнения: 0
vmarinska:фрей е такъв чаровник! Hug На всички снимки спи така сладко и все в различни и интересни пози! Laughing Да ви е жив и здрав! Hug
Джема :На снимката наистина изглеждат много привързани един към друг!А какви погледи само?!!  Hug
Пепито:Ние постоянно чакаме да излезе нещо за хапване  Laughing
havaiskoto_dupe :Явно двете принцеси се разбират идеално! Hug Радвам се!

# 711
  • Мнения: 1 335
Цоп обратно. Атина се прибра от почивка. Връщам се да ви чета, че много писали бееее.
По-късно ще преточа и кача снимки на шамандурата.

# 712
  • София
  • Мнения: 3 789
Благодаря, момичета!  Hug

vmarinska, голям чаровник! Много харесвам тази порода - едни такива тъжнички....  Hug

Джема, Пепито, ама мнооого сте хубави! И големи  Laughing

havaiskoto_dupe , охо, малка заядливка  Hug И вече прилича на куче Simple Smile , помня онази снимка, където е още едно малко сладко нищо  Hug

pure_selina,  как е при вас?  Hug Слушате ли?

Този път успях хубаво да издебна Джеси в къщичката с одеалцето Mr. Green

Последна редакция: вт, 07 сеп 2010, 11:58 от desi_ivanova

# 713
  • Мнения: 65
desi_ivanova Охххх,какъв е сладууур! Heart EyesКак се подава само под одеалцето! Laughing

Ние сме много послушни.Сега си писах с брат ми и той ми каза,че е много кротка,та чак съмнителна. Mr. Green Тя и в началото като ми я подари моя приятел се правеше на послушна,ама после какъв звяр стана! Joy

# 714
  • Мнения: 0
desi_ivanova:Адашката ни явно е много доволна  Laughing
Момичета по едно и също време ли извеждате своите любимци по време на работната седмица и почивните дни?(Имам предвид например ако ги изкарвате в 07:00 сутринта в работен ден,в същия час ли ги изкарвате през почивния ден)
Предварително благодаря за отговорите! Hug Поздрави и от нас!

# 715
  • Мнения: 1 983
desi_ivanova:Адашката ни явно е много доволна  Laughing
Момичета по едно и също време ли извеждате своите любимци по време на работната седмица и почивните дни?(Имам предвид например ако ги изкарвате в 07:00 сутринта в работен ден,в същия час ли ги изкарвате през почивния ден)
Предварително благодаря за отговорите! Hug Поздрави и от нас!

Ами аз съм се разлигавила в това отношение. Blush Все пак почивните дни и за мен са такива, та тогава си позволявам и по-късно да я изведа. Blush
Вчера например бяхме 3 часа в Южния парк, след което следобяда, и през ноща само спа. Дивя много малко време.
Деси, страхотна е! Heart Eyes
Снощи купихме на Карина кокал, понеже предния така го скри, че се чудя още как не се е размирисал Sick и аз се бях зарекла повече да не купувам. Та от снощи само с това се забавлява. Влачи го навсякъде, включително и си го оставя до памперса, като си върши нуждите. hahaha
Аз исках да питам, вашите кучовци по колко време спят? В колко си лягат и в колко стават? Аз имам чувството, че Карина не спи, ама сериозно ви го казвам. Вечер си лягаме към 23,30 и я оставяме при леглото й, като я чуваме да си вилнее нещо, а сутрин към 5,30-6 пак започвам да я чувам. Тя сигурно и преди това си дивее, ама ние спим дълбоко.
Вчера след разходката лежеше през цялото време, но за миг не заспа.  Tired

# 716
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
Фрей е страхотен  Heart Eyes
Пристрастна съм към породата  Crazy
Имам въпрос - искам хубави витамини за козина, препоръчайте ми  Hug

# 717
  • Мнения: 0
Snarky Chimpfanny:Ами ние спим достааа! Laughing Особено след разходка си дремваме винаги! Laughing

# 718
  • София
  • Мнения: 3 789
Аз да кажа за нашето спане - Джеси спи цял ден, защото стои сама и не излиза от къщичката, предполагам, че няма какво друго да прави. Вечерта вилнее до към 3 през нощта (когато аз си лягам), сутринта аз ставам към 10, тогава става и тя.

RS,  ние ядохме това 1 месец, наистина имаше голям ефект - престана да й пада козинката, а и наистина се сгъсти, както пише, сега почиваме един месец, после пак. Освен това е страшно вкусно  Mr. Green
http://www.zoomagazini.com/bg/post/5/petnil-petnil-hranitelna-do … heta-i-kotki.html

Освен това слагаме ароматни масла, ето тези
http://www.shop.zoomagazini.com/dynamic/viewProduct/1551/dermosc … -10-do-20-kg.html

Но най-добре питайте ветеринаря си.

# 719
  • Плевен
  • Мнения: 97
desi_ivanova:Адашката ни явно е много доволна  Laughing
Момичета по едно и също време ли извеждате своите любимци по време на работната седмица и почивните дни?(Имам предвид например ако ги изкарвате в 07:00 сутринта в работен ден,в същия час ли ги изкарвате през почивния ден)
Предварително благодаря за отговорите! Hug Поздрави и от нас!

Аз да ти кажа за изкарването.Тя си иска разходката в същия час винаги.В почивните дни е най- трудно,ама все единия стане да я изкара.Тя си свърши работата и после пак лягаме.... Simple Smile Трудно е ама няма начин.Навикът е най-добър,защото имаш някакъв ориентир кога да я изкараш.

Общи условия

Активация на акаунт