СЕПТЕМВРИ - тема 28

  • 23 514
  • 725
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 046
Добро утро, кой ще метне кафето.........
Както отбелязах сутринта: тея деца не спяяяят....

ЕмиР виж как не ти вярваме сега, на почти всички снимки детето е спокойно............ама големи сладури са с Кати..... Heart Eyes

Арлина споко и Бобиндата не пие сок: купих два три чешита на Хип и на Гербер- дадох ги натурални, дадох ги разредени с малко вода, с много вода, ами не иска, иначе пъпеша и прасковата само сока им осмуква.......Абе модели всякакви......

Мая честито за столчето, да пътувате много и успешно с него, въпреки че като чета, май сте с нашата съдба по отношение на пътуването.......... ooooh!

# 61
  • София
  • Мнения: 1 504
Добро утро мацки!

Рефреш викаш по бензиностанции има такива бисквитки... Grinning
Надина ами то половината снимки не съм ги качила, че или от далече или леко размазани...там по се вижда, че реве  Wink Но като цяло наистина пък чак толкова не е ревал, като го гушнех си млъкваше...ама аз не съм свикнала и да ми реве много, та затова като цяло сутринта си беше по-неспокойна за него...но нормално...
Арлина хе хе викаш по сандалите...Кати много им се кефи...жалко, че нямаше  един номер по-голям за Зоята...
Ангел също не пие много сокове, предпочита вода...
Честита придобивка и на Мая...
Чух се с Арчита...много добре са пътували...Дани първия ден го е било страх от морето, после нямало излизане...
ПОвечето ни приятелчета от парка заминаха на море и сега ще е голяма скука поне за Кати...и за мен де, че трябва активно да участвам в игрите й Wink А напоследък играеха на майки хе хе и разнасяха и хранеха някакви бебета.... Laughing

# 62
  • Мнения: 5 026
Добро Simple Smile

Свилен сок не е виждал-прявя/ купувам му плодови пюрета, за кво да му е сок тогава  Rolling Eyes

# 63
  • Мнения: 314
Абе то и аз знам, че до годинката не се дава, по- добре плодови пюрета Rolling Eyes Зоя може да се каже, че пропи към 2 години сокове.
За пътуването, аз Лора от 5-6 ден я метнах в колата и така все на път сме, та тя си знае и е свикнала, кротува си или дреме. Каката по-рядко от нея пътуваше и беше доста по- неспокойна, като ги сравня. Та явно си оказва тренинга влияние. Реших да не пускам Зоя на градина, че има воднисти сополи, дане стане по- зле. И без това съм си у дома. Утре обаче запазих най- после час за гинеколог Embarassed, не съм ходила от раждането и ще видим на кого ще ги метна двете да ги погледа.
Цвета: как сте?

# 64
  • Мнения: 243
Здравейте момичета!
Честито християнче Емир!!! Относно соковете и ние ги недолюбваме.
Влизам на бързо да се разпиша и да се оплача - болна съм! Разстройство, повръщане, висока Т и за капак и бъбреците взеха да се обаждат. На всичкото отгоре снощи Софи беше толкова неспокойна - нон стоп ми висеше на циците  ooooh! Дано само не се разболее.

# 65
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Привет, девойки!
Есим,Ч. Р. Д.!!!  bouquet
Бибоче, много гадно това с болестта...Бързо да минава!
Емир
, радвам се, че е минало поносимо. Хубави снимки! Да ги нацелуваш сладурите!  Hug
За сока: Петко пие, като за световно. Вода не ще. Дави се, с погнуса от нея. Понеже минахме на 4 хранения, между млякото и обяда, който е към 2, пие добро количество нектар. След обяд му го разреждам с вода. Яко.
Вчера и днес не съм засичала Страшникови на площадката! Ура!  Grinning Може да са хванали към родния Перник!!!!
Аха, имаме си нова мама! Добре дошла! Hug

# 66
  • Мнения: 1 046
Kak се казваха онези хомеопатични за болка дето се даваха, за ранички и други подобни.........

# 67
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
арника

# 68
  • Мнения: 15
Кети12 Hug може, може, стига да имаш желание   bouquet

Е, разбира се, че имам желание!  Rolling Eyes Grinning Благодаря много!  Hug

# 69
# 70
  • София
  • Мнения: 2 143
Привет и от мен!

Вчера и днес не съм засичала Страшникови на площадката! Ура! Grinning Може да са хванали към родния Перник!!!!
Joy Дано не са толкова страшни като се върнат.

Николчо все по-добре се справя с ходенето, направо трябва да тичаме по площадката Crazy

# 71
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Привет и от мен!

Вчера и днес не съм засичала Страшникови на площадката! Ура! Grinning Може да са хванали към родния Перник!!!!
Joy Дано не са толкова страшни като се върнат.

Николчо все по-добре се справя с ходенето, направо трябва да тичаме по площадката Crazy
........Сигур и по-страшни ще са!  Laughing
Браво на Никола! Наборът му,  хич не го влече ходенето. Дай му да лази...Сутрин ходим по-раншко, оборудвани с наколенки и го пускам на воля...

# 72
  • Мнения: 5 026
Да се снимаш с тия Страшникови, Кришка, че да видим за кво иде реч  Laughing

Свил все още пълза само назад и в кръг, напред не помръдва. Има мерак да седи само прав, но не и да ходи, зорлем го влачим  Crazy

УмрЕх от гърло  Tired

# 73
  • Мнения: 107
Здравейте мацки,

Днес изглежда има раздвижване в темата! Simple Smile

Кришка, мерси, че си се сетила за нашата месечинка. Малко със закъснение...  beer2  cheers

Еми, честито християнче! Simple Smile Да ти е живо и здраво!  Hug Много ми харесаха обувките на Ангел на снимката. Кажи моля те от къде си ги купувала, за колко пари и кой номер са. Нашите обувки(17 номер) май са ни малки и ще трябва да ги сменяме тези дни. Като го пусна на земята с тях нещо си криви настрани стъпалата. Иначе, по чорапи сякаш добре пристъпя.

Като си говорите за ходене, някой ползва ли каишки за прохождане? Ние от два дни се пробваме с тях, ама като усети каишките започва да тегли напред и все едно кученце разхождам.  ooooh! Не знам да не свикне с тях и после да не иска да ходи изправен.

Да се снимаш с тия Страшникови, Кришка, че да видим за кво иде реч  Laughing
  Joy hahaha
Снииим-ки, сниииим-ки! И мен от вчера ме гризе любопитство колко точно са страшни тези хора.  hahaha

Кети, добре дошла. Simple Smile

Бибоче, Атракция, да не сте прекалили със студените бири? Вчера се добрах до един "нов" вестник от преди седмица и там пишеше, че лятото хората настивали заради студените бири.  Whistling Аз затова ям сладолед.   chef
Бързо да се оправяте!

Арлина, и Вико не пие сокове. Даже не съм му и предлагала. Пасирам плодове, та от тях разчитам, че си набавя ензимите. Витамините така и така бързо се окисляват в соковета, та полза от тях не виждам голяма. Пие вода.  Peace

Вико още се вози в кошницата за кола ама само опъва шия, подпира се на лакти и се опитва да сяда, та ще трябва и ние да купуваме столче скоро. Какво се гледа в едно столче?

# 74
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Брех, момичета, знам, любопитството е голяма напаст! Ще пробвам тайно с телефона да ги щракна, зарад вас! Но по- предпочитам да не ги срещам повече!

Общи условия

Активация на акаунт