СЕПТЕМВРИ - тема 28

  • 23 509
  • 725
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 026
Есим, жива и здрава да си  и ти   bouquet

Спах 2 часа. Събудих се с гърлобол и непрекъснато желание да кашлям  Rolling Eyes От де туй чудо сега  ooooh!

# 46
  • Мнения: 1 046
Esim жива и здрава, много усмивки и още 2-3 пъти по толкова........  bouquet  bigdance2 nbirthday  costumed034

Атракция, нещо за смукане, близане -ееее...имам предвид хапчета де...........

Аз пък дремнах сега 20-ина минути и сънувах най-големия си кошмар - банната за вечни времена от форума, препотих се хиляда пъти, тръгнах да си търся постовете какво съм писала и на кого съм казала на криво  ooooh!, ма верно много тежко го изживях, даже и на яве все още ми е криво............

А и да кажа най-после резервирахме места на Боровец за 7 дни, ще разполовим разстоянието в Трявна или Троян, до дето стигнем и после на Боровец, убих се да търся инфо, колко е полезно да заведем Боби на такава голяма надморска височина. Тц нищо не открих, само на едно място до 1 годинка до 1000 м. до 2 годинки на 2000 м., ама все пак на лифта няма да го качваме, така че си мисля, че всичко ще е ок.......

# 47
  • Мнения: 53
Esim, много здраве и само да те радват любимите хора!

Надина, до 2000м не е проблем. Моята щерка съм я качвала на 1700м и е спала там. А като бях бременна ходих на 2300 на сватба.  Wink Важно е да не се изкачва наведнъж и много рязко. Ако усетиш, че ти заглъхат ушите, дай му водичка или нещо за пиене, важно е да се преглъща, заради налягането.

# 48
  • София
  • Мнения: 2 141
Есим, Ети, живи и здрави да сте и много да ви слушат малките палавници  bouquet
Емир, чакаме снимки от кръщенето. Дано Ангел да го е понесъл геройски. Преди няколко месеца кръщаваха племенника на мъжа ми, скъса се да реве младежът, хем е на 3г. Rolling Eyes

Ние ходихме до вилата днес, че майка ми си празнуваше рождения ден. Много хубаво изкарахме, а и Никола се потъркаля по тревата Grinning
Кришка, след малко отивам до градинката да го видя туй страшно хлапе Mr. Green

# 49
  • Мнения: 15
Може ли и ние да се включим в темата?!  Grinning Laughing Sunglasses

# 50
  • Мнения: 1 046
ksantipa  определено ме успокои, реално погледнато и аз мисля, че не е проблем, все пак няма да изкачвам Мусала с него.........
Кети12 Hug може, може, стига да имаш желание   bouquet

# 51
  • Мнения: 5 026
Надина, току виж станал кротък от надморската височина  Laughing

Здрасти, Кети12  Hug

# 52
  • Мнения: 116
ООО, Кришка, добре се завърнала Wink Hug
Ами Гаци, аз ще кажа да се пробваш да й спреш сока. Защо вечер сок? За вода съм чувала, ама сок защо? Не е ли по- добре цици вечер? Доста количество изпива ми се струва newsm78 Нормално да не иска кърма после. Иначе пак може да си е самостоятелна дори и да си цока. На Лора и давам често през деня, ако сме си у дома. Вън ако сме цял ден не я кърмя, невъзможно е просто.  ooooh! Много се разсейва, оглежда...Не си и търси. Спокойно мога да я оставя през деня някой да я гледа, не че някой се натиска де Mr. GreenВечер се буди да яде често, ако я мъчат зъби, но аз спя и кърмя и не ми пречи. Като се събудя я местя в кошарата и до следващото будене. Ако не я мъчи нещо има случаи да не се буди и цяла вечер. Та мисълта ми беше освен да се пробваш да я слагаш често и вечер и денем, да и намалиш другите течности: вода, сок...Поне за седмица така, докато ти регулира лактацията. Успех Hug
Ами понеже през деня не й давам сокове, а само вода, заради жегите.Не знам, мисля, че с водата най-добре се утолява жаждата, а през нощта сока, вместо водичка.Тази вечер я кърмих и след 1 час изпи 150мл АМ. #CrazyСега ще видя дали ще се събуди през нощта за сок.Ако не се събуди, значи преди не се е нахранвала с кърмата и се е будила от глад. През деня няма къде да я кърмя.Аз излизам 11.30 и се прибирам в 18.00. Както си писала, то е оглеждане, въртене и изобщо през деня, се държи, сякаш за първи път вижда цица. Лигави се, брумка ми на зърното, чопли, веднъж дори ме ухапа с всичка сила ConfusedАко не е на заспиване, абсурд.При мен да спи също не става, понеже понякога на сън започва да пълзи и съм я хващала на ръба на леглото по някакъв страшен късмет, понеже аз спя адски дълбоко.Както и да е, реших да я кърмя и ще предлагам после по 150 АМ, пък ще преценя горе долу суче ли, по количеството АМ, което ще изпие след сукане. В крайна сметка, колкото- толкова, голямо бебе е.
Честит Рожден Ден на Есим и Ети, бъдете живи и здрави и всичко най- най!
Свекървището спешно биде повикана на помощ да изхвърли мумифициран труп на котка, която сигурно ми е била набор... [/left]
Страшна терца си сватя! Laughing И това за "ако, ако" ме умори просто!!!Кой го написа забравих. Joy

# 53
  • София
  • Мнения: 1 504
ЧРД на Ети и Есим...Да сте много здрави и обичани мацки! Есим кака, все така да младееш   Hug
Кръщенето - както ще е видно от снимките АНгел си плака. Сутринта не спа, беше супер кисел, не даде на кръстницата да го гушне, а попа като го погледнеше ревеше...Естествено процедурата се поскъси и такам...Ето и малко снимки...http://septemvri2009.snimka.bg/baby/emir.422926.19906068.big
Уффф ще оправям Кати и ще лягам, че тежък ден беше...Пийнах и вино и бира и узо хе хе... Sunglasses

# 54
  • Мнения: 5 026
Еми, честито ви християнче, жив и здрав да ви е!   bouquet Че сравнително спокойно си изглежда детето на снимките Simple Smile

# 55
  • Мнения: 38
Емир, честито Християнче!

Честит рожден ден на Есим и Ети!  bouquet

# 56
  • Мнения: 53
ЕмиР, честито християнче! Къде е Кати на снимките?

# 57
  • Мнения: 8
Честит рожден ден на Ети и Есим!
Честито християнче на Емир!
Ние ще кръщаваме на първия рожден ден, преди годинката ще е, хехехехе, защото ще е в 10ч. сутринта, а той се роди в 3ч. следобед. Така спазвам всички традиции и се отървам от организирането на два празника, че родата на мъжо много голема.  Whistling
Ние днес пак отразихме моренце, след дълго чудене, купих обикновено столче за кола на Мони, със борд отпред, 0-18кг. Уж да става за спане, но аз не мога до го отпусна назад newsm78. Хареса му на човека, през едната част от пътя се забавляваше да вдига и сваля бордчето, а през другата да размаже една солета по плата. Не че не мрънка пак, но то какво беше преди това с кошницата - УЖАС!!!! Те как я мислят хората до 13 кг. Освен ако не е на 10 м. толкова, че да търпи легнал, обратно на движението, незнам - става въпрос за такива шавлива бебета като Валери, ако е някое дето обича да пътува сигурно и на челна стойка ще му хареса. Но като четох тук, доста често е проблем по-дългото пътуване. То добре, че и дългото ни пътуване е на 40 мин, че инъче незнам #Crazy.

# 58
  • София
  • Мнения: 1 504
ksantipa http://septemvri2009.snimka.bg/baby/emir.422926.19906061.big
На нашия апарат снимките не са добри...ще чакам утре в другиден да ми метнат от другите апаратчета...Дано там да има по общи снимки...
Атракция абе поплака си...

# 59
  • Мнения: 314
хаха, Кати я познах по сандалите Mr. Green Честито ви християнче, да ви е живо и здраво!    bouquet
 Честит рожден ден и на Есим и Ети!    bouquet  bouquet  bouquet

Гаци: аз още сокове не давам, пробвах 2 пъти и не й хареса. Някой друг, като мен? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт