« Дявол с ангелско сърце »

  • 82 110
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 0
И Дулсе отпадна, бяха направили анкета да избираме между Талия, Анаи, Лици и Кармен Вилялобос.
За сега води Кармен като тя е най-възможната понеже другите са от Телевиса и проектът с тях е по-трудно осъществим.

# 721
  • Мнения: 0
И Дулсе отпадна, бяха направили анкета да избираме между Талия, Анаи, Лици и Кармен Вилялобос.
За сега води Кармен като тя е най-възможната понеже другите са от Телевиса и проектът с тях е по-трудно осъществим.

Да ама на мене пък Кармен ми е най- антипатична от всички...  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 722
  • Мнения: 0
Кармен е уникална!Много я харесвам.Още от "Силикон за рая" .Дано нея да изберат...

# 723
# 724
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862

# 725
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862


 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 726
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Коя е тази актриса?

# 727
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Четвъртък и Петък ще сме без Дявола. Tired Tired Tired

# 728
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862

Дявол с Ангелско Сърце - 109 епизод /1 част/

# 729
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862

Дявол с Ангелско Сърце - 109 епизод /2 част/

# 730
  • Мнения: 0

Анджелика Селая - тук играе "възлюбената" на Дявола, агент на Мартин, която накрая умира.... Позната е у нас като Химена, сестрата на Ангелите от "Сребърните ангели"....  Hug Hug Hug

Четвъртък и Петък ще сме без Дявола. Tired Tired Tired

newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45

# 731
  • Мнения: 184
Ох,че се издразних днес на серията,Мануела му крещи а той седи и я гледа и нищо не и казва,само,че я обича.......... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 732
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Серията на мен много ми хареса.  Wink
Срещата между Анхел и Мануела беше много добре измислена. Самата физиономия на Анхел много ме изкефи. Ама Мануела така нападаше със зъби и нокти, че не даде много на Анхел да обясни.
А Орасио в колата чухте ли го какви си ги говореше..  hahaha hahaha hahaha
Най се смях на физиономията на Лукас, когато Мануела декламираше за истинския Салвадор Домингес.  hahaha hahaha  Така мигаше на парцали. Разбра, че тя вече знае и се отказа да отрича.  hahaha hahaha hahaha

# 733
  • Мнения: 0
много ме е яд,че съм изпуснала днешния епизод,знаете ли къде мога да го гледам

# 734
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
много ме е яд,че съм изпуснала днешния епизод,знаете ли къде мога да го гледам
  Ето тук DMCA-removal-from-Google

Общи условия

Активация на акаунт