ЖЕНАТА ЛЪВ - 34 ЧАСТ

  • 19 307
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 11 499
ООООООО Вийчо сеа ти видах новият аватор  Heart Eyes много сте готини.

# 721
  • Мнения: 9 776
Рени, чак ми се премрежи погледа като спомена орехова торта Crazy. Леле как ми се дояде ooooh!. Ма ш'си остана със снимките Tired.
За телефона щях да ти казвам. Имам такъв тип, моят е за две карти, абе много ми беше функионален. Да, ама Ник как го пусна, казвам пусна, не  удари, на земята, и му се пукна дисплея #Crazy. Писалката първо се счупи, после загубих и останалата част от нея, не че ми върши работа, щото дисплея абсолютно е неактивен вече Mr. Green. Та сега на тоя телефон мога да търся номера и да набирам. Снимам, обаче не мога да видя после сниманото Crazy, не мога да пиша  т.н. С две думи - пази го много. Поради самата площ на дисплея са страшно уязвими на удар.

# 722
  • Мнения: 2 274
Поли, благодаря за съвета  Hug!
Ето и 3 снимки от снощи: http://www.album.bg/lionsgate/images/24583451/

# 723
  • Мнения: 904
Здравейте, прайда Hug, как я карате,минавам да поздравя всички рожденици на патерици и да се извиня за пропуска обаче съм вери бизи, напоследък, от офиса отивам в механата и разнасям табла до късни доби и сутрин трудно успявам да ви прочета та моля да ни ми пишете самоотлъчки Peace, не е нарочно.
Иначе вчера успях от 10дни насам да си почина и аз на морско ама в Гърция, размазах се от лежане, че и както ми тупкаха краката от предната вечер направо благодат.
Нов албум разбрах че сте спретнали ще опитам да качи снимки от вчера дано успея.

# 724
  • Мнения: 668
Прибрах сЪ. Никаква не я свърших в КАТ. Много народ.  ooooh! Като си дойдат свеки пак ще ходя, ама този път сама.  Crossing Arms
Рени, много си хубава с тази рокля.
Пол, нямам батерии в апарата да се снимам с очилата, аз и затова си мълча че се подстригах и боядисах вчера, защото знам че ще ме юрнеш да снимам.  Mr. Green
Дес, добре, че трапа не е бил много дълбок.  Joy Joy Joy Много хубав аватар.  Peace

# 725
  • Мнения: 904
Момичета, нали в албум бг качвате сега, аз качих две снимки но не успявам да си сменя аватара на албума, как да го направя това newsm78.

# 726
  • Мнения: 11 499
Рени видях те. Бомба си с роклето. Децата свежари, цвекето красиво, тортата апетитна  Grinning

Абе викам: Кое е това по бански? а то нашата Страхотна Heart Eyes
Що ви нямаше на събора в Разград  Mr. Green?

Момичета до 30 мин тръгвам. Моята аверка тъкмо се прибираше и ми звъни , асансьора им бил се развалил преди да влезе в него. Те са в др блок, дали не е некво предупреждение от горе? newsm78 Имам да смъквам багаж  Mr. Green Оххх отивам и ако се върна жива ще пише преди за запрашим за Обзор  Crazy

Страхотна
, - да там.
Камче сори ,ч е не си успяла ама е така по тези тъпи учреждения, ако беше във варна веднага щЕх да те уредим, да не чакаш ама......

# 727
  • Мнения: 71
Ками, марш за батерии!  Naughty  Mr. Green

Mерси на всички за аватарчето  Hug

Страхотна, готини снимки си сложила в албумчето!

Рени, метни малко торта и насам  Mr. Green

# 728
  • Мнения: 9 776
Лягам да спя. Поне се надявам да успея Rolling Eyes.
Тъй че лек път, Норче, пиши ако има нет там, ако вземаш лаптопа, и по живо, по здраво къмто неделя ще те чакаме Hug

Върнах се да видя новият аватар, Вийче, супер си го измислила, много е хубав Hug

Кам, нИпримИенну снимки на новата коса и боя Wink. И очила Wink.
 
Отивам да видя новите снимки и лягам.

# 729
  • Мнения: 904
Аз съм оплескала май нещо, сменила съм аватара на общия профил, много моля някой да ми поправи грешката не знам как да го направя Embarassed,ква съм оФца само ooooh! извинете ме  Tired
Реа, Разград е на другият край на страната, а мен толкова дълго на мотора и вързана не могат да ме задържат.

# 730
  • Мнения: 11 499
Заминавам, чао до скоро. Няма да си взимам лап-топа нарочно за са се насладя на всичко останало.............
Цунки , обичкам вииииииииии

# 731
  • Мнения: 668
Заминавам, чао до скоро. Няма да си взимам лап-топа нарочно за са се насладя на всичко останало.............
Цунки , обичкам вииииииииии
Реа, приятен път и мнооооого хубава почивка.  Hug

# 732
  • Мнения: 71
Заминавам, чао до скоро. Няма да си взимам лап-топа нарочно за са се насладя на всичко останало.............
Цунки , обичкам вииииииииии
  car003 Лек път и супер изкарване   grinning039

# 733
  • Мнения: 904
Приятна почивка, Рейче  bouquet.

# 734
  • Мнения: 668
Стеф, благодаря за комплимента за мъжа ми,  Embarassed чак сега видях.  ooooh! Абе аз слушам, ама и той трябва да слуша, че иначе наЙш каква съм зла.  Twisted Evil
Някой да има желание за нова тема?  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт