Стар сериал който искате да гледате отново!

  • 257 957
  • 775
  •   2
Отговори
# 360
  • Мнения: 1 685
Здравейте дами!  Hug Още го търся сериала,не мога да се сетя за името.Ако намеря нещо ще пиша,знам че го даваха през 80-те. newsm78

# 361
  • Мнения: 2 746

И малко от "Жената зад щанда" - отстрани има още откъси от чешки филми:
http://www.youtube.com/watch?v=aaAXnP1sUuE



Има ли Бг субтитри за тези филми?

# 362
  • Пловдив
  • Мнения: 2 392
Момичета,имам смътен спомен за сериал,даван преди 15-тина години.Много ще се радвам,ако някой се сети за кой говоря и ми помогне с информация.Не съм сигурна от колко серии се състоеше,може да е било нещо като мини сериал.Спомням си,че бяха измислили машина,с която да разбират какво казват майнуните.Имаше доста важно значение за филма.А другото,което помня е,че една жена имаше пръстен,който като се завърти на пръста ѝ,и правеше някакви магии Shocked Но не мога точно да се сетя какви бяха.Мисля,че главна роля играеше и едно малко момиченце.И все в главата ми се върти,че сериалът е европейски,най много американски/но не латино/.Знам,че спомените ми са много малко,но дано ви хрумне нещо Simple Smile

# 363
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
" Дунав мост" - скоро пак го гледах и ми беше доста интересен, напук на критиците. Mr. Green. Другия който искам да гледам пак е "Туин пийкс" и всички австралийски сериали. Абе тези австралийци като се замисля нямат нито един лош филм.  Peace А помните ли един чешки сериал за някакви учители май беше. newsm78

# 364
  • Мнения: 1 170
Най-ясно помня, как събуваше сабото преди да почне да раздава ритници.

Май всички помним това най-ясно Laughing ... както и,че прическата ѝ беше съвършена панички Crazy

Аз бих гледала "Ан от зелените покриви" и още един, на който не помня името, но който беше като свързан с Ан /геройчетата се казваха Феликс, Фелисити и Сара, мисля/.
А се сещам смътно и за един, в който главната героиня /ученичка/ имаше някаква свръх-способност и успяваше да прескача висооооки огради.

мартина
, подкрепям за австралийските филми, обожавам ги Peace

# 365
  • Мнения: 2 134
"Болница на края на града" ,
"Петльово бърдо",
"Щастливи хора",
От детските с удоволствие бих гледала :
"Господин Тау" и "Арабела"

# 366
  • Мнения: 2


Здравейте,

искам да попитам знае ли някои от къде да изтегля един стар сериал Морена Клара

Благодаря предварително.   bouquet

# 367
  • Мнения: 217
Здравейте , опитвам се да намеря един малък сериал, на който си спомням само името Les coeurs brulés - френски, с много красив актьор в главната роля, дали някой го е срещал?

# 368
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 638

Аз бих гледала "Ан от зелените покриви" и още един, на който не помня името, но който беше като свързан с Ан /геройчетата се казваха Феликс, Фелисити и Сара, мисля/.

"Ейвънли" и "Пътят към Ейвънли" се казваха  Peace. Наскоро си дръпнах сезоните да си ги изгледам отново (по пътя преговорих и "Ан от Зелените покриви"  Grinning). А съм си приготвила за четене и книгите, които са в основата на сериалите.

Аз пък тия дни се сетих за "Випуск 96" - даваха го някъде в средата на 90тте по Нова ТВ. Ставаше въпрос за група колежани първа година, беше сладък. Сега като се поразрових, видях, че е бил спрян след първия сезон от Фокс, поради липса на зрители  Mr. Green. Бих го изгледала с удоволствие, за проветряване на главата  Laughing

# 369
  • София
  • Мнения: 6 219

Аз бих гледала "Ан от зелените покриви" и още един, на който не помня името, но който беше като свързан с Ан /геройчетата се казваха Феликс, Фелисити и Сара, мисля/.

"Ейвънли" и "Пътят към Ейвънли" се казваха  Peace. Наскоро си дръпнах сезоните да си ги изгледам отново (по пътя преговорих и "Ан от Зелените покриви"  Grinning). А съм си приготвила за четене и книгите, които са в основата на сериалите.


От къде ги дръпна?

# 370
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 638
През http://btjunkie.org - на английски, без субтитри, с доста прилично качество, но файлът е голям и се точи няколко дни

# 371
  • София
  • Мнения: 6 219
Благодаря.   bouquet
За пръв път виждам този тракер. Ще го прегледам обстойно по - нататък.

Редакция: видях, че има го и при пиратите.

# 372
  • Мнения: 25
Ей благодаря за линковете за Анн от Грийн Гейбълс
Аз пък търся един сериал- даваха го преди по БНТ- разказваше се за едно семейство, които гледаха коне. Имаше 2ма братя. Разказваше се в миналото- може би през 19 век.
 Имам чувството че името беше нещо от сорта на Заветът, Наследството или т.н. А в началните надписи звучи една песен на loreena mckennitt -mummers dance
Ако някой се сеги- предварително благодаря  Hug

# 373
  • Мнения: 1 170
През http://btjunkie.org - на английски, без субтитри, с доста прилично качество, но файлът е голям и се точи няколко дни

Дали ще е удобно да ми кажеш заглавието на английски, за да го потърся в друг тракер? Благодаря Grinning

А покрай Випуск 96 /и аз го харесвах/ се сетих за още един, който гледах с голям кеф: Тъй нареченият мой живот. Обожавам Клеър Дейнс и Джаред Лето, направо са създадени за тези роли Heart Eyes

# 374
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Момичета, аз с риск да досадя пак да питам - никой ли не се сеща за този сериал - даваха по по Канал 1 и по Холмарк. Казва се "Ед" - за един адвокат, който се връща в родното си градче и става собственик на боулинг зала.
Издирвам го от години и не мога да го открия.

Общи условия

Активация на акаунт