В магазин " Европа", продават мухлясала храна и са нагли!

  • 10 801
  • 80
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 13
Събират стоката от затворените магазини и я разпределят към все още работещите. Peace


Ох дано да я махат тая Европа, че ми става гадно само като мина покрай тях  Sick  Praynig
Да направим една подписка за затварянето им  Joy

# 76
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Събират стоката от затворените магазини и я разпределят към все още работещите. Peace


Ох дано да я махат тая Европа, че ми става гадно само като мина покрай тях  Sick  Praynig
Да направим една подписка за затварянето им  Joy
Май няма нужда от подписка! Те сами са се постарали да прогонят клиентите си. Сега трябва търпеливо да изчакаме да изчезнат! Sunglasses

# 77
  • София
  • Мнения: 16 170
За съжаление Европата в Лозенец се държи. Влизат разни заблудени старци и майки с колички и правят минимален оборот. Но, явно им стига да се крепят.

 
Тая Европа не знам за какво още съществува. Пари ли перат, какъв им е случаят....

Подозирам ги в това действие, но ....

# 78
  • Berlin
  • Мнения: 11 326
Хаха, честно казано и аз ходих там, защото забележете - единствено там от околните магазини (още 2-3) можеше да достъпя с количката. Хляб и мляко и аз взимах, след обстойно преглеждане на срока на годност.

# 79
  • Мнения: 13
Хаха, честно казано и аз ходих там, защото забележете - единствено там от околните магазини (още 2-3) можеше да достъпя с количката. Хляб и мляко и аз взимах, след обстойно преглеждане на срока на годност.

То не е гаранция, защото купих шоколадово мляко от Кауфланд с близо 3-4 месеца срок на годност, което беше прокиснало. Мляко - само от там, където се знае, че е прясно докарано  Laughing От Европа, Т-маркет, Хранс Комерс и подобни - не!

# 80
  • София
  • Мнения: 632
Като казахте Хранс Комерс и те  са в челната класация на "пресните продукти".  Mr. Green
А бе никой не въвежда ред в тая държава, продават леш и развалени неща масово.
Мляко купувам вече само от Била там поне е прясно.

Общи условия

Активация на акаунт