Февруарче тръгва към морето или планината, а на мама вече е стройна снагата!- 16

  • 18 938
  • 733
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 304
Хопаааа! smile3535
Неви,до момента не сме имали проблеми със съседите,а живеем заедно през целия ми съзнателен и несъзнателен живот.Нещо са го нагласили младежа,ма ще видим точно к'во.
Ника,дадеми страхотна идея.Сега ще стартирам обиколките на магазините по левче да си намеря такава(нали там се разпространяват newsm78).
Захванах да прерочета няколко исторически книжки и ще се заравям там  love001

# 16
  • Мнения: 4 187
Супер , Ника , ама сега къде да диря тука такава ? Някой при нас ако виждал да свирка !

# 17
  • София
  • Мнения: 492
 Grinning

За анкетката - да.

Обаче що се отнася до заглавието - една от най-стройните съм.... Flutter  Laughing

# 18
  • Мнения: 157
Пльок  smile3502

Ника, благодарско за темичката   bouquet! Прекрасна идея за чашата, ШЪ взема и аз да сЪ разтърсА из левчетата  Laughing..

Бръмби и на теб за дублажа  Mr. Green...

Стар, и аз така знам за оризовата каша, но въпреки всичко ме достраша да не подейства запичащо, че сме всичките със стегнати стомаси  Rolling Eyes.

Ради, много целувки за Аля   love001!

ДД и от мен!
Снощи сънувах, че една от Съни-тата ни е бременна  preggo Чудно ми е, коя ли ще е първата ни бременелка?  Mr. Green
smile3530

Пфу, щях да забравя за анкетата...Много се изкуших да отговоря с незнам  Joy... Ама  - да...

И аз разглеждах снимките - ами всичките ни дечица са БОНБОНИ!

# 19
  • София
  • Мнения: 6 011
От Карфур я закупих тази чаша, но съм ги виждала и в Кауфланд!  Hug

# 20
  • Мнения: 4 187
Утре ще посетя МолЯ  Mr. Green ! Тенкю   bouquet !

# 21
  • Мнения: 163
Ника, мерси за темичката! Heart Eyes
Неви, честито захранване. Със здраве да омита вкусотийките, които ще бъркаш! Grinning
Видях снимките - голям бонбон е Змейка! И Алечка-Палечка също! Heart Eyes
Аз още съм пас по анкетата - добре си ми е така. Sunglasses

# 22
  • Мнения: 7
И аз ще ходя да чашоиздирвам.. Mr. Green Ех, за къде съм без вас с моя изгладен откъм гънки мозък...

# 23
  • Мнения: 339
Пльок!
Аз на анкетата съм НЕ! и съм много хепи от факта, миналия път на третия месец се оциклих,сега одържам фронта.
 Ей хора, ще черпя! За първи път от както съм тук оставам сама, не е за вярване. Майка ми се престраши да изведе и двете деца на куп Drunk

# 24
  • Мнения: 85
Ей-личи си че вали при вас-днес всички сте се събрали на седянка и сте изписали темата  Whistling
За нас заглавието не важи обаче...ама е хубаво....ако беше и истина...

# 25
  • Мнения: 210
Ами темата "никове, които дразнят" ме накара да се замисля,че не съм Маргарете, а Мария и ми омръзна да съм нещо,което не съм.  Mr. Green Инак мислех да са кръстя прекрасна, неповторима, умна и красива, и мила и добра, aма мe досрамя (нали съм и скромна) и реших да са кръстя Любезна, щото мразя нелюбезни невротизирани майкини да ми са распра'ат тука Crossing Arms И само чакам някоя да ми са ядоса, ша требе да ми са "прай" ама да се обръща към мен на Любезна  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Моля да ми простите, ама ще свикнете и с този ник, както с МаГарете  Hug

И аз съм НЕ, но ако не дай Боже съм така не заради кърменето и ако Миото не ме Фърли, ще го кръщавам на Мяучето  Mr. Green

Последна редакция: чт, 05 авг 2010, 23:53 от Любезна

# 26
  • Мнения: 157
Хихи, при нас не вали, ама мъжете ми ги няма та...ни готвя, няма кой да ми мърси, значи не чистя...та... мога да почопля и семки  Mr. Green

Хаха, Любезна, мноУ хитро  Hug

# 27
  • York
  • Мнения: 826
Хопаля и аз тука!

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Radost^^ коя?  Mr. Green
Понякога,как си?  Hug
Ника !  Hug
Любезна,честит нов ник !  Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 815
Хелоу и от нас  Mr. Green
По-късно или утре ще пиша   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт