Февруарче тръгва към морето или планината, а на мама вече е стройна снагата!- 16

  • 18 952
  • 733
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • София
  • Мнения: 6 011
Неви, ти си за завиждане тази вечер!  Hug Аз па реших, че на фурната и е крайно време да бъде почистена и досега се гъзотих там. Добре, че открих в килера някакъв препарат Медикс, дето не се знае на колко години е, ама чисти като за световно, дори без ръкавици не става.
Ся чакам съквартиранта да изкъпе големия и влизам и аз, щото бая токсини изкарах покрай тая фурна.  Mr. Green

Любезна, много приятен ник!  Heart Eyes

# 32
  • България/Германия
  • Мнения: 515
Цоп и аз в новата темичка  Hug

Нещо съм без настроение...съквартирантът отиде да играе покер с приятели и сме за първа вечер съвсем сами с малката Confused И макар че е малко подло, стискам палци да изхвърчи по-скоро, за да се прибере по-рано  Twisted Evil

# 33
  • Мнения: 24
И аз съм сама тази вечер с двете деца - мъжо е отново дежурен през нощта, но аз вече съм свикнала.
Roroana, ние сме на Cangaroo Journey - ето това http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 12078/language/bg , но аз го избирах по цената - трябваше ми нещо евтино.

# 34
  • Мнения: 304
Бързам да ви се похваля-най-накрая забелих напълно пацата на Коки!!! Joy

# 35
  • Мнения: 24
Бобишана, браво бе!!!
Мен нали ме беше шубе и ни я забели уролог

# 36
  • Мнения: 179
  wavey

Ника, благодарско за темата  bouquet!

Бобиш, похвал, похвал smile3501 Laughing!

ПреЛюбезна, ха честит ти ник Grinning!

Аз от шетане и в стремежа си да ви настигна, че да се включа по- адекватно (да, ама не), забравих да похвалА моЙта девойка. Ще стане човек от нея, бях се отчаяла- отчет от консулта- 6050гр (+500гр- това си е постижение за нас) и 64см(+4см)  newsm44. Хахаво е че се радвам при тези стойности, но за Елия си е добре. Захранването си оказа своето влияние, особено кашичките Animal Pig.

И аз днес покрай прането и тупането се прехвърлих върху фурната и то със същия препарат Медикс за премахване на изгорели мазнини. Ама без ръкавици не стана, щипе, та къса. Сега обаче фурната е като нова и съм я запечатала, пък ще видим кога сърце ще ми даде да я отворя Laughing.

Утре имам среща с 3-4 приятелки, няма пак да насмогна да съм с вас, но ви мисля Heart Eyes Hug!

Лека вечер!

# 37
  • Мнения: 157
Бобиш, браво!  Hug

Балеринке, Ника,
заинтригувахте ме с този препарат...Аз ползвам Меглио за фурната (а и за всичко останало в кухнята, че и в банята )...

Балеринке, хич не са мижави мерките, това са цели 4 см ръст и много добро наддаване за 5ти месец, жива и здрава да ти е Елия  Hug.

И аз утре ще се срещам с двете си любими приятелки, най-вероятно у дома, но си е кеф да си побъбриш с тях  blahblah

# 38
  • София
  • Мнения: 6 011
Балеринке, поздрави за добрите мерки!  Hug
Елфи, прибра ли се съквартиранта? Mr. Green
Неви,, ми някакъв бял е, пише за фурни и загорели мазнини или нещо от сорта - ама какво чудо изчисти без грам усилие.  #Crazy Не знам какво съдържа, ама направо гори ръцете, мъжо ходи специално за ръкавици.

# 39
  • Мнения: 40
Да се разпиша и аз. Никич,  Hug !

В отговор на анкетката- НЕ, все още не ми е дошъл цикълът.

Не съм ви чела от началото на темичката, няма и да ви прочета тая вечер, защото ми е адски криво. Скарахме се със съквартиранта и съм адски огорчена. Cry Писнало ми е вече от някакви лъжи на дребно, ей така, за спорта. Хиляди пъти съм го предупреждавала да не се хаби, защото винаги го хващам, обаче той не се отучи и това е. Сигурно на много от вас конкретният повод би им се видял смешен, но въпросът е принципен. Crossing Arms Защо хората, които най-много обичаме, ни нараняват и огорчават най много? Приспах бебка на нашето легло и мисля съквартирантът да бъде телепортиран в кухнята за неопределен период от време. Просто не искам да ми се мярка пред очите! И кога ще се научи да говори не знам... Не стига, че не може да излъже като хората, ами и като го хванат ни може да се оправдае, ни да обясни. Мъж му кажи и повече не го обиждай. Бясна съм! Простете за тирадата и че ви натоварих! Лека вечер! Аз яхвам метлата...

Последна редакция: чт, 05 авг 2010, 22:54 от Таньорчето

# 40
  • Мнения: 98
Танче.. Hug Едва ли ще ти олекне-ма си го имам и аз същия вкъщи...  NaughtyМъж......

# 41
  • София
  • Мнения: 6 011
Танче,   Hug не се ядосвай, кажи-речи всички са еднакви, само номерата им различни, ама все са си маймуни...

# 42
  • България/Германия
  • Мнения: 515
И аз гласувах с НЕ - не ми липсва цикълът и нямам нищо против още известно време да не се вясва  Crossing Arms

Балеринке, браво на твойта девойка Hug

Ника, няма го съквартирантът, явно му върви на карти днес. Или пък е останал да гледа останалите и да си пийва биричка, нали веднъж съм го пуснала и не бърза много-много да се прибира вкъщи  Mr. Green Ама аз като претръпнах, че сме сами двете и много добре се почувствах, особено в компанията на едни шоколадови сладки  Embarassed

Танче, дано да се сдобрите бързо със съквартиранта Hug Много добре разбирам огорчението ти, защото и ние с моя имаме едно нещо, за което не можем и не можем да се разберем и все се чудя не разбира ли, че ме наранява и след всеки спор и разговор се разкайва и обещава, че ще се промени, ама... ooooh! Става въпрос за онлайн игри от типа на World of Warcraft, което също може би на хората би им се видяло смешен и несериозен проблем, но аз не мога да приема, че мъж на 30 години, че и баща ще прекарва толкова време в игри, вместо да свърши нещо полезно  #Cussing out Ох, и аз се оплаках, а нямах такова намерение...  Blush

# 43
  • Bourgas, Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 414
Е, личи си, че в София валя днес. Вчера сте изписали 2-3 страници, а днес нова тема сте подкарали.

Radi, малката е прелестна.

Любезна, честито ти нов ник. Все весели постове да изпишеш с него.

Балеринка, браво за мерките. И аз бих се радвала много на такива мерки, макар, че за повечето тук такова порастване е малко.

Танче, не се ядосвай толкова на съквартиранта. Първите няколко години, когато се ядосвах на моя мъж и аз не  му говорих. След десетгодишен брак установих, че това вместо да му е наказание, му е най-голям подарък. Моят мъж хич не говори, и не обича да води диалог за каквото и да е. И се оказа, че се чувства много добре когато съм му сърдита. Вече не се сърдя.... hahaha hahaha

Искам да ви стрелна няколко въпросчета. Вие какви каши използвате? С какво и как правите безмлечните каши? Днес гледах някаква с просо, а той имал много желязо. Дали е добра за първа каша? Аз купих  ориз на Хипп, ама много гаден се оказа. Пробвах да го правя с кърма, но много бързо се втечнява. А с вода нали няма никаква хранителна стойност. Препоръчайте някаква каша дето става добре с кърма.
И друго ме интересува. Правите ли пюрета с ориз? Аз понеже сама си правя пюретата и се чудя ако си сваря ориз и зеленчуци и го пасирам, дали може да се дава на Ники?

Иначе от днес следобед и у нас се завърна спокойствието (пу-пу). Много ни се събра последните дни. В понеделник  - ваксина, ниския хемоглобин на Ники ( което много притесни мен), никаквото му порастване за един месец, показа се и  зъбче и УЖАСЕН обрив от жегата. Ники почти постоянно плачеше. Вдигна температура, а не можехме да го разнасяме, защото го щипеше от пъпките, когато се поти. Много му беше зле. Днес прекарахме от 11 до 20 часа у дома на климатик. Освен това му облякох много тънки ританки и камизолка и така не го гушкаме директно по пъпките. Успя да си поспи добре детето. Дано всичко вече да отшуми, че много се измъчи малкото ангелче.

# 44
  • Мнения: 40
Ох, Елфииии, ако знаеш само колко познато ми звучи. И това ни е голям проблем, въпреки че днес не онлайн игрите бяха поводът. Но колко скандали сме имали за това... Абе, то нагла работа са това мъжете, бе. Ти го хващаш, че те лъже за нек'ва простотия, пък той после даже не се чувствал и виновен... Аз съм била виновна, защото съм била еди-к'ва си и затова криел туй-онуй, да не реагирам някакси... #Cussing out #2gunfire
Момичета,  Hug ! Добре, че сте вие да си излея душичката, иначе ще гръмна. newsm61 newsm45

Общи условия

Активация на акаунт