Курсове по немски език

  • 14 866
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Аз учих английски в езикова школа " Омега". Цените бяха много достъпни. Мисля, че се почваше от 160 лв. за първо ниво, 180 за второ, 200 за трето, 250 за четвърто, и 300 за пето. Учебникът се плаща отделно-25 лв. Имат и немски език. Намират се на Витошка, но не мога да се сетя за номера. Все пак ориентировъчно номерът се намира между Солунска и Денкоглу.

# 16
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 728
Аз учих английски в езикова школа " Омега".
И аз реших да бъде там, после ще споделя впечатления  Simple Smile

# 17
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Някой с нови впечатления?

# 18
  • Мнения: 1 542
Някой наскоро да е ходил в "Блиц"? В нета само на негативни мнения се натъквам, чудя се дали наистина е толкова зле положението?

# 19
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз се записах в ИЧС.
Миналата година в Омега ми скъсаха нервите. Платих си за индивидуално обучение, но се оказа, че не могат да ми го предоставят- преподавателите са ангажирани с груповото обучение. Исках по-бързо да мина курса, а го влачих месеци наред. Сега се записах на курс 5 пъти/седм. по 6 учебни часа, но не е ясно дали ще се сформира група, чакам.
Блиц не съм ги чувала и се отнасям подозрително към такива неизвестни школи.
Берлиц ги знам, но предпочетох да се доверя на ИЧС.
Сравнително доволна останах от Космос- учих там английски, но имат и немски. Повече ми допадна там обучението, отколкото в Аво-3.
В Гьоте курсовете много се провлачват във времето, а таксите са доста високи.
Ей-такива изчерпателни мнения исках да прочета преди да се запиша, ама си стискате впечатленията!

Общи условия

Активация на акаунт