ЯНУАРЧЕТО мило и кротко дете, сега на морето дупето пече

  • 26 982
  • 745
  •   1
Отговори
# 60
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 001
Елинааа,  Joy

Анджи, настръхнах от написаното за спомените на Любо...

Селма, честита ти голяма мома!  Heart Eyes

Светле, този райграс няма да избяга... що не си гледаш живота?  Blush Wink Hug

А на мен продължава да ми се гади... аман!!!  #Cussing out Но поне животът ми е спокоен и лежерен. Нямам много работа. София е една такава празна, сутрин стигам до градината за 20 мин, няма задръстване никъде. По заведенията има места без резервации, навсякъде са наизкарали детски люлки и катерушки и Пресиян се социализира, докато ние пием биричка (или айрян)  Simple Smile Направо сякаш съм отпуска!

# 61
  • Русе
  • Мнения: 249
Светле, този райграс няма да избяга... що не си гледаш живота?  Blush Wink Hug

Райграса е по-скоро за оправдание, че не ми се ходи никъде...  Rolling Eyes Отпуската е планирана за 24.09. живот и здраве...

# 62
  • Мнения: 7 420
Анджи, настръхнах от написаното за спомените на Любо...

    Малката Евангелина и тя ме изуми.... Shocked

# 63
  • Мнения: 7 420
  Благодаря за поздравленията!
  Малката ми сладка бузанка е много чувствително човече.Интересно,как още от първите дни се усеща,че бебето е  с по-различен пол.  Simple Smile Heart Eyes

   Аз съм добре (благодаря за питането  Heart Eyes ) ,ама ще се оправя!  Laughing
 
   Като се поогледам,колко нещастия стават наоколо....От какво се лишават хората,от какво страдат,какви неща няма да им бъдат върнати никога..... Осъзнавам,че съм си напълно добре,че имам надежда (най-важното).И не спирам да чукам на дърво!  Wink Simple Smile

# 64
  • Мнения: 871
Идвайте да се отчитате, бе хора  Laughing

# 65
  • Варна
  • Мнения: 965
Цвета, как е Габи?
Стилияна, много ми хареса снимката от аватара ти.

# 66
  • Мнения: 871
Стилияна, много ми хареса снимката от аватара ти.

Благодаря!  Hug
Ох мен само апартамента ми е в главата  Crazy Днес с дизайнерката (много е печена) доуточнихме кое къде ще бъде разпложено. Лека полека се придвижваме напред Flutter

Тези, които не се отчитат ще им простя само ако са някъде на плажа или на коктейлно парти  Laughing

# 67
  • Мнения: 678
Ми да се отчета тогава  Rolling Eyes
Сдобих се с диагноза "Дисхидроза" - гадни малки пъпки, пълни стечност по дланите и ходилата - сърбят, болят и крайниците се потят ужасно  Sick Еинственото хубаво е, че ми е забранено всякакво миене пране къпани на деца и други такива дейности.
Чета за преживяванеята на дечурлигата. И ВЕско скоро беше изумил баща ми,като у разправя колко мъничък бил като се родил, колко много плачел и бил "ей такова вързопче" като дошли да го вземат от болницата  Mr. Green Човека се стресна, щото има оит с един козирог, който все още упорито твърди, че помни като се родил колко изморен е бил икакв стаята с бебетата всики плачели, а той бил толкова уморен ...(брат ми е това).
Според мен по-скоро чрез гледане на снимки и разкази, детското им въображение се развихря.
В момента ми е много трудно да обясня защо на Симба баща му, като е отишъл на небето, се появява в облаците и му говори, а бабо-бабче (моята баба) не иска да се появи от облаците  Sad Колко рев беше да отидеме да видиме баба-бабченце, ужас направо. Хем ми става смешно, хем и е тъжно, хем ме хваща страх от желанията Вескови.
Да споделя и една игра, която му е много любима напоследък. У дома открихме релефна карта на България. Сега е голямо забавление да му показвам на картата в кои градове сме ходили и човека ги помни и показва на картата. Хем занимателно, хем образователно  Peace
Надявам се болежките на всички дечурлига да са минали вече  Hug
Стуци, а таз` дизайнерка казва ли до кога ще е готов апартамента, че да го полеем подобаващо  Grinning

# 68
  • Мнения: 871
Стуци, а таз` дизайнерка казва ли до кога ще е готов апартамента, че да го полеем подобаващо  Grinning

Да я питам ако настояваш  Mr. Green Laughing Laughing
Иначе дисхидроза може да е симптом на друго заболяване. Пуснаха ли ти изследвания?

# 69
  • София
  • Мнения: 300
Честит Рожден Ден на rali_m много здраве,радост и успехи в професионалното поприще Hug

# 70
  • Мнения: 678
Стуци, а таз` дизайнерка казва ли до кога ще е готов апартамента, че да го полеем подобаващо  Grinning

Да я питам ако настояваш  Mr. Green Laughing Laughing
Иначе дисхидроза може да е симптом на друго заболяване. Пуснаха ли ти изследвания?
Не, но след четене в нета си самоназначих час за ендокринолог в понеделник  Rolling Eyes
Питай, питай,да знам кога да съм на линия  Mr. Green

# 71
  • Мнения: 678
Рали честит рожден ден   bouquet
Много успехи в личното и професионално поприще  Hug

# 72
  • Мнения: 4 111
Честит рожден ден, Рали!  Hug  bouquet
Здраве, щастие и много успехи!  cheers

# 73
  • Мнения: 871
Питай, питай,да знам кога да съм на линия  Mr. Green

Първо си приготви парцали и кофи, че ще е голямо чистене  Mr. Green

Рали, честит рожден ден   Hug

# 74
  • Мнения: 678
Питай, питай,да знам кога да съм на линия  Mr. Green

Първо си приготви парцали и кофи, че ще е голямо чистене  Mr. Green

Рали, честит рожден ден   Hug
Тц - ставам само за пиенето  Mr. Green Изрично ми забраниха кофите, парцалите и препаратите - добре, че дават да се къпя на децата с шампоана,че иначе не ми се мисли  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт