А как реагират мъжете ви за кърменето на обществено място.

  • 1 906
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 35 963
не съм сигурна, че нашият тати е наясно с този аспект на храненето Sunglasses
до колкото го познавам - едва ли ще е притеснен:)

# 16
  • Мнения: 3 506
Нашият тати в началото ме погглеждаше доста лошо при споменаването на тази алтернатива, но като установи, че и на него му изнася (демек не трябва по-рано да си тръгва), стана по-напорист и от мен Laughing. Няколко пъти се е случвало да ми казва да кърмя някъде, пък аз да не смятам, че е добра идея......

# 17
  • Мнения: 1 107
За всичко, свързано с кърменето, мъжът ми казва "Ти си знаеш!" newsm10

# 18
  • Варна
  • Мнения: 154
Сташна темичка  newsm10
Когато за първи път се кърмихме навън бяхме цялото домочадие  Crazy плюс едно ремарке багажи колички, колелета, топки, тротинетки ... (няма майтап, но едвам се напъхахме в колата  #Silly). Когато дойде ред да се кърмим си намерихме удобна пейка, а татко ни и батко ни си играха около нас, а си мисля че
той се притесняваше много повече от мен, но нищо не ми каза само идваше от време на време да ни види как сме дали не ни трябва нещо и естествено да ми даде вода (тогава се кърмехме с часове  Crazy) и непрекъснато ме загръщаше, оглеждаше, наместваше количката и др. Подкрепя ме, само прави въпросителен поглед когато му кажа, че ще кърмя в движение и само ми търси пейки. Някой път трябва да направя като Джейд и Хедра и да го изненадам.  Wink

# 19
  • Мнения: 1 427
За него това е най-естественото нещо- щом бебето  е гладно трябва да се нахрани,където и да се намираме!Въобще не сме го  обсъждали..... thumbsup

# 20
  • Мнения: 449
Ами как-както и вкъщи. Най-много да се захили нагло на някои зяпачи-за него това е най-естественото нещо на света. А и в началото, когато аз все още се притеснявах, ми е оказвал морална подкрепа Wink.

# 21
  • Мнения: 99
Моят няма нищо против, дори ме насърчава. В крайна сметка, бебката е най-важен Wink

# 22
  • Мнения: 636
Реагира ъпсолютну нормално. Като сме гладни, ще ядем, второ мнение по въпроса няма! yes

# 23
  • Мнения: 4 076
Всъщност нашият татко ме склони да кърмя навън, чак когато Теа беше на 3 м. и половина. Бяхме на морето, колата беше далеч, а той е изи-споко човек и определено не му се бързаше с ревящо бебе, намери ми една пейка и каза - айде да обядвате тук. През цялото време стоеше до мен и ме успокояваше, че никой не гледа в нас и че изобщо нищо не се вижда. Оттогава кърмя навън без притеснения. Е, в началото и да исках не можех, защото бях твърде умна да се изцеждам след всяко кърмене. А тогава точно бях успяла да спра цеденето и така наведнъж усетих всички благини на кърменето Mr. Green Само ме е яд, че изпуснах толкова дъъълги летни разходки, а вместо това в най-големите жеги катерех баирите към вкъщи...

# 24
  • София
  • Мнения: 10 825
Намира го за съвсем естествено и в началото мен дори малко ме беше срам да кърмя навън пък той ме насърчаваше

# 25
  • София
  • Мнения: 3 787
Нашият тати няма нищо против.Дори за него е много по-удобно като кърмя бебо в движение и не се налага да се прибираме през час-два да ядем.Единствено се притесни веднъж,когато тръгнах да кърмя пред неговите приятели.Пък те се притесниха два пъти повече и аз им спестих гледката Mr. Green

# 26
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Нито ме насърчава, нито му е неприятно, общо-взето не му пука... Както не му и пука дали кърмя или давам адаптирано.  Mr. Green В това отношение гребя сама лодката...  Tired

# 27
  • Мнения: 967
Нашият татко е голям привърженик на кърменето пък и въобще не е ревнив на тема разголване на публично място та приема кърменето навън с голямо одобрение. Той е по-голям агитатор за дълго кърмене и късно захранван и от мен - скоро взе да развива теории на една циганка, която му искаше 50ст. за кисело мляко за бебето си, а той и обяснява, че е вредно да му дава кисело мляко, а трябва да кърми  Laughing
Та дори, когато аз смятах за разумно да се приберем, той предлагаше да хапваме в крачка навън.
Сега вече избягвам да кърмя навън, правя го само като сме савсем безутешни, защото малкият Бандит порасна и не цока мирно сгушен в мама, а заема всякакви акробатични стойки, та сигурно сме голяма атракция погледнати отстрани. Мен не ми пука особено де - ако сеналага, нека събираме зяпачи - по-добре да си успокоя детето пред публика, отколкото да се тъшка и пищи.

# 28
Моят е същият като на Хедра - консерва отвсякъде. И лечението му беше същото - кърмих без да разбере и оттогава подкрепя. Grinning
Обаче и той свикна със спокойствието на външното кърмене, защото и двамата мразим да бързаме, пък и няма да мъчим детето гладно я. Абе голяма ми е опора (не само за кърменето). Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 8 462
Подкрепя ме.В началото му беше малко неудобно,но сега или намира подходящо място или ако сме в заведение,най често ходим в пицария"Уго" вика сервитьорката и пита,къде мога да накърмя бебата.Това досега най-често е ставало на долния етаж,където няма много хора,но два пъти съм си кърмила и на масата,без на никого да му направи впечатление.Бях с гръб и едва ли някой забеляза.Иначе редовно се кърмим в колата и тогава не ми пука много ,дали се вижда или не.

Общи условия

Активация на акаунт