А как реагират мъжете ви за кърменето на обществено място.

  • 1 909
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 6 259
В началото не беше съгласен (то и аз в началото се срамувах), но дойде лятото, започнах да излизам на дълги разходки. Сега няма проблем и е доволен, че млякото винаги е с нас.

# 46
  • Мнения: 2 784
Подкрепяме за всичко. Е, първите няколко пъти и на двамата ни беше малко непривично, ама с времетосвикнахме. Голяма свобода дава това кърмене. Не трябва да търчиш до дома при всеки позив на бебето, не се притесняваш какво става с адаптето по време на дългата лятна разходка. Ако го нямаше само честият нощен млеконадой... Tired Ама, айде, да не ставам нахална. Mr. Green

# 47
  • ville de Quebec
  • Мнения: 509
Нашият тати е нещо средно между всички, описани досега, или от всички по малко. Всъщност не, никога не ми е забранявал да кърмя, където и да било. Първите пъти, когато съм кърмила навън,може би малко се е притеснявал, незнам, но в момента не му прави впечатление, по-скоро и двамата се забавляваме на ситуации, в които някой е любопитен как кърмя Laughing Но като цяло е от типа на татито на Зъхи, каквото аз реша за кърменето, а и за захранването, само още не може да си представи, че този процес може да продължи и до 2 годинки и нагоре, ама аз го подготвям от далече Laughing

# 48
  • Мнения: 485
Не че ни се е случвало кой знае колко много пъти, но досега всеки път когато ревваше детето и аз решавах да го кърмя, той реагираше учудено  #Crazy, сякаш не вярваше че наистина ще го направя. После заедно отивахме да търсим пейка. Истината е, че кърменето навън все още е доста необичайно и малко смущаващо и за двама ни. Не знам дали някога ще претръпна дотолкова че да кърмя в заведение например  newsm78.

# 49
  • София
  • Мнения: 1 057
Нашия татко няма против да кърмя навън, той през седмицата е на работа и не е с нас, а пък събота и неделя сме по пътищата....тогава кърмя в колата.

# 50
  • Мнения: 3 926
Не че ни се е случвало кой знае колко много пъти, но досега всеки път когато ревваше детето и аз решавах да го кърмя, той реагираше учудено  #Crazy, сякаш не вярваше че наистина ще го направя. После заедно отивахме да търсим пейка. Истината е, че кърменето навън все още е доста необичайно и малко смущаващо и за двама ни. Не знам дали някога ще претръпна дотолкова че да кърмя в заведение например  newsm78.
Ела във вторник в Гудис и ще кърмиш и в заведение Hug

# 51
  • Мнения: 3 818
Мен много ме беше срам в началото да кърмя навън- ау, ужас, как, всички мен ще гледат, абсурд Embarassed
И редовно навън с мъжа ми провеждахме следния разговор:
Аз- Бебето е гладно, трябва да се прибираме
Той- Аре, бее, какво ще ти стане, дай ще седнем на една пейка ще го накърмиш
Аз- Не мога, срам ме е, бла бла бла
Той- никой няма да гледа в тебе, нормално си е, дъра бъра...

И на третия път, в който проведохме този разговор, капитулирах.
Така че го приема много нормално, доста по-нормално от мен самата.  И е убеден, че никой не го вълнува моето кърмене, та в мен да гледа Wink

# 52
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Еми как реагира....отначало беше шокиран.Сигурно си е представял, че ще трябва да се съблека гола до кръста насред парка Joy......но като видя че всичко е скрито покрито , а и бебко е спокоен и се примири.

# 53
  • Мнения: 88
Ами реагира положително, подкрепя ме във всичко, каквото реша,че е правилно и добре за детето, оставил ме е аз да решавам и не се притеснява, че кърмя навън или пред приятелите му , когато се наложи

Общи условия

Активация на акаунт