Отговори
# 735
  • някъде в България
  • Мнения: 55
Честити бебчета на мама Бебчо да са живи и здрави   bouquet

Да ви се похваля ние снощи получихме подарък още един комплект за изписване и сега с 2  Shocked направо незнам с кой ще е  Laughing
И двата комплекта са тънки и за всеки случай имам няколко къси блузки за топлите часове през септември.

# 736
  • Мнения: 177
Честита радост на beb4o_fb!!!Да са живи и здрави,и много да те слушкат!!! Heart Eyes

# 737
  • в мечтите си
  • Мнения: 123
Ехааа как хубаво ми започва деня!!!
Честито на  бебчо!!!!! Да са ви живи и здрави дребосъците!!!
Започва се,и аз вече нямам търпение,а пък ме е и шубе ама мноого.

Гала мога да ти кажа от преди 3 години за ТК.Не изискваха да се носи АМ.Но варианта с хипоалергенно мляко е много добър,защото се оказа ,че синът ми има АБКМ,наследство от мен.

А за мамите ,които са секцио мога само да препоръчам да си вземат солпадеин,помага много срещу главоболието /ако има такова/
Ставам,че отивам да пазарувам.....
Целувки ,прегръдки от мен

# 738
  • Мнения: 95
Леле, чета поста на бебчо от 4 сутринта, и след малко...родила! Shocked
Да са ́и живи и здрави бебченцата. А верно са много големи за близнаци, браво на мама, добре се справила с износването им!

# 739
  • Мнения: 15
ИХАААА, BEB4O_FB, ЧЕСТИТОООООО!!! ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ МАЛКИТЕ СЛАДУРИ И МНОГО, МНОГО ДА ВИ РАДВАТ !!!

 newsm51

# 740
  • Мнения: 4
Ихааааааааааааа имаме си бебоци newsm44 Да са им живи и здрави малките мишленца и бързо възтановяване на мама  newsm51 и само хубави моменти и емоции от тук нататък Hug

Така аз да се отчета от вчерашната консултация, тоновете са ОК малките и крачета са точно под слънчевия сплит на моменти едвам дишам. Хемоглобина ми е нисък сега ми изписаха малко желязо да пийвам даже ми казаха и 20 дни след като родя да продължа, микробиологията е чиста, което мнооооооого ме радва. Мойта акушерка хич я няма даде ми тази обменна карта, но не ми даде направление за хспитализация и аз и викам ами направлението, а тя спокойно другата седмица и до тогава няма да родиш.
Вчера се видяхме с една приятелка и тя работи в един магазин за детски и бебешки неща  и ми донесе един бебефон на Авент бил върнат нещо не работел и го бракували, та сега ще се заема да се свържа със сервиза и да видим ако ремонта ми излезе на сметка ще си имам симпатичен бебефон ето го и него http://www.philips.co.za/c/avent-baby-health-monitoring/scd497_00/prd/
Честито на рожденничките  на патерица Grinning Да сте живи и здрави момичета и всичко най хубаво да ви съпътства newsm51

Вчера понеже имах доста работа из града и с колата си обикалям спрях я за 5 мин на едно място и връщам се сядам на седалката давам на контакт и какво виждам термометъра показва 40 градуса newsm09 newsm09 newsm09 направо се оцъклих ама викам си защото колата е стояла на едно място и я напекло ами като покарах малко падна до 39.5 като имате в предвид че и климатика на 18 градуса та така с жегите.

Лек и да се надяваме по прохладен ден момичета newsm51

# 741
  • София
  • Мнения: 16
Честито на beb4o_fb Simple Smile Да са им живи и здрави дечицата!!!

# 742
  • Мнения: 17
Честити малки душички на бебчо-да са живи и здрави и многооо да радват цялото семейство-хайде следващите че вече нямам търпение  bouquet

# 743
  • Варна
  • Мнения: 2 112

beb4o_fb, Честито, да са живи и здрави и мноого послушни! Браво ти си герой!

Ох, как се развълнувах, дори си поплаках от радост.

# 744
  • Мнения: 35
  baby_neutralЧЕСТИТО НА BEB4O_FB, ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ МАЛКИТЕ БЕБОЦИ. МНОГО ДА РАДВАТ МАМА И ТАТЕ. baby_neutral smile3504

# 745
  • у нас
  • Мнения: 1 872
я след честитките да помрънкам малко- пия витамини и въпреки че закусвам или там както се пада Crazy хапвам преди да ги пия след това задължително започва едно гадене Sick Sick Sick една чудесия ooooh!, едва се удържам да не хукна към 00 Sick #Cussing out #Cussing out #Cussing out абсолютен отврат ooooh!- как си припомням първите месеци Close

# 746
  • София
  • Мнения: 5 753
Бебчо да са в и живи и здрави и много щастие ви желая на всички! Hug  bouquet Heart Eyes
Да ви почерпя за сина ми вчеар направи 3 г.:

МАлките днес пък стават на 1 месец! Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: сб, 14 авг 2010, 12:54 от ♥Димяни ♥

# 747
  • Варна
  • Мнения: 2 112
Димяни, Да ти е жив и здрав порастналия батко! Много да ви слуша и да помага с игри с малките бонбонки! newsm51 newsm59

# 748
  • у нас
  • Мнения: 1 872
Димани да са ти живи и здрави и много радост да носят вкъщи Heart Eyes Hug

# 749
  • Мнения: 1
ЕХААААААААААААА ЧЕСТИТО НА БЕБ4О ! ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО ДА ПАЛУВАТ newsm30 newsm30

Димяни
ДА СА ТИ ЖИВИ И ЗДРАВИ РОЖБИЧКИТЕ И САМО ВЕСЕЛИ ИГРИ И БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО  newsm59  bigdance2

Общи условия

Активация на акаунт