Прическа "рибена кост"

  • 64 317
  • 96
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 675
А това е една друга моя любимка  Simple Smile

А това е сайтът на първата: http://kupferzopf-flechtfrisuren.de/Frisuren.htm

# 61
  • Мнения: 87
А това е една друга моя любимка  Simple Smile

Много яко се получава  newsm10 newsm03 и аз ще пробвам да си я направя  knit

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 344
Това е най-хубавото, което мога да докарам. Crossing Arms Или я изкривявам, или става хлабаво на врата.  Tired
Сега ще пробвам тази на една страна, но трябва пак да изгледам някое клипче. Blush

Абсолютно същото се получава и при мен. Въртя, суча, по-различна не мога да я докарам. Но и така ми харесва Simple Smile

# 63
  • Мнения: 13 540
С удоволствие ще се науча да я пватя на дъщеря ми. Това ми е любимата прическа  както и  обикновената пликта Heart Eyes

# 64
  • София
  • Мнения: 1 914
Eгати косите имат тея жени.  Shocked То хубаво да се научиш да сплиташ, ама нали трябва и да има какво да сплетеш.  Laughing


Някой да знае къде в София правят и да не е много скъпо?  Praynig Praynig Praynig

http://www.puzzlekids.biz/
не е само за деца,може и възрастни.аз лично съм се плела там.

Благодаря ти! Ще се възползвам в скоро време.

# 65
  • Ловеч
  • Мнения: 783
Много хубава тема.

Някой знае ли  как се прави това?

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs412.ash2/69046_492 … 699_1647274_n.jpg

Снимката е от LADEIS POINT

Последна редакция: вт, 12 окт 2010, 14:54 от bubanka

# 66
  • Мнения: 61
Мн харесвам жени сплетени на рибена кост. Дълги години майка ми ме сплиташе, но в един момент се пробвах и съвсем успешно се сплетох и сама, дори в родилния дом преди да ме изпишат се сплетох и леля ми се учуди кой ми е помагал, че да изляза и с прическа  Laughing
Сега като четях темата така ми се прииска да се сплетя, но косата ми е твърде къса за това. Май вече ще си я пусна Simple Smile

# 67
  • 1st floor
  • Мнения: 9 980
долната плитка се сплита така - от горе се взима кичур и се заплита като рибена кост, а от долу си върви като обикновена плитка, не се захваща допълнително коса...Отгоре обаче не мога да видя как точно е заплетено , виждам само как минават кичурите през плетката и отиват за долната плитка...Мислех отначало , че са и двете еднакви, ама колкото повече гледам , толкова повече се убеждавам, че не са...

# 68
  • Мнения: 157
долната плитка се сплита така - от горе се взима кичур и се заплита като рибена кост, а от долу си върви като обикновена плитка, не се захваща допълнително коса...Отгоре обаче не мога да видя как точно е заплетено , виждам само как минават кичурите през плетката и отиват за долната плитка...Мислех отначало , че са и двете еднакви, ама колкото повече гледам , толкова повече се убеждавам, че не са...



Точно си го описала, само че мисля, че се започва от горната.Като се започне плетенето с дясната ръка се плете като рибена кост , а с лявата ръка като обикновена.

# 69
  • 1st floor
  • Мнения: 9 980
Точно си го описала, само че мисля, че се започва от горната.Като се започне плетенето с дясната ръка се плете като рибена кост , а с лявата ръка като обикновена.
Това имах предвид! Peace

# 70
# 71
# 72
  • Kопенхаген
  • Мнения: 603
Харесвам сплетена коса, но уви аз сама не мога да се справя. Може би е необходимо повече опити и търпение. Гледала съм много клипчета на техники на сплитане на косата и тази идея ми допадна особено, а и не ми изглежда трудно.

http://www.youtube.com/watch?v=23T5rHQlPwQ&feature=related

 Предполагам, че това е въпросната Египетска плитка, за която ставаше въпрос назад...

http://www.youtube.com/watch?v=smJvLUl89ko&NR=1


Последна редакция: пт, 15 окт 2010, 23:09 от Мадам Помпадур

# 73
# 74
  • Мнения: 3 675
И на мен ми харесва, но аз искам до попитам - сама ли го направи?  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт