Фирма за монтаж на климатици в София

  • 16 183
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 303
Относно фирмите за монтаж бих ви препоръчала ТЕРМОИМПАКТ, не взимат много евтино, но за сметка на това работят качествено!

# 16
  • Мнения: 0
дайте мнение за този дайкин

http://www.daricclima.com/PROMOCII-do-15-avgust-2010g/Klimatik-D … /flypage.tpl.html

благодаря предварително

# 17
  • Мнения: 0
+1 - не тези от веригите. Набутваш се със най-смотаните фирми в бранша и после само ти взимат по 40-50 лева годишно за профилактика, която се състои да напръскат с вода питата. Пълни идиоти. Аз ги отсвирих - по евтино ще ти излезе извънгаранционен ремонт отколкото такава набутвация. За поддръжката трябва специален спрей - продават ги във въпросните вериги - японски са и вършат чудесна работа. Пръска се вътре зимата и вън лятото.

# 18
  • София
  • Мнения: 30 209
+1 - не тези от веригите. Набутваш се със най-смотаните фирми в бранша и после само ти взимат по 40-50 лева годишно за профилактика, която се състои да напръскат с вода питата. Пълни идиоти. Аз ги отсвирих - по евтино ще ти излезе извънгаранционен ремонт отколкото такава набутвация. За поддръжката трябва специален спрей - продават ги във въпросните вериги - японски са и вършат чудесна работа. Пръска се вътре зимата и вън лятото.

зависи  Stop На наши познати и двата Haier-a се оказаха от проблемната партида с дефектирали платки. Едната струваше 250лв (без смяната). Доста солено ако е извънгаранционен  newsm78

# 19
  • Мнения: 0
+1 - не тези от веригите. Набутваш се със най-смотаните фирми в бранша и после само ти взимат по 40-50 лева годишно за профилактика, която се състои да напръскат с вода питата. Пълни идиоти. Аз ги отсвирих - по евтино ще ти излезе извънгаранционен ремонт отколкото такава набутвация. За поддръжката трябва специален спрей - продават ги във въпросните вериги - японски са и вършат чудесна работа. Пръска се вътре зимата и вън лятото.

зависи  Stop На наши познати и двата Haier-a се оказаха от проблемната партида с дефектирали платки. Едната струваше 250лв (без смяната). Доста солено ако е извънгаранционен  newsm78
Аз нямах предвид, че е по-добре да е извънгаранционен. Имам предвид, че ако им плащам 5 години по 50 лева на година да ми пръскат климатика с вода и сапун, е по-добре да не го правя. Просто имах предвид, че трябва да се проучи кой ще обслужва гаранцията и да им се държи сметка как го правят. Аз не можах да ги накарам да го направят както трябва. Върнах ги да купят препарат за климатици, а те ми довтасаха с препарат за стъкла. Не се сещам как им беше и името вече. Просто веригите избират смотани фирми, които са им изгодни на тях. Рецепта как да се избере правилната фирма не знам.. Освен с питане на познати и приятели май не се сещам.

# 20
  • Мнения: 32
http://www.termo-klima.com/bul/full_info.php?recid=266
някой да има от тези и мнение? фужицо??

# 21
  • София
  • Мнения: 30 209

Фуджитсу и Мицубиши са се наложили като най-добрите на пазара. Назад в темата има доста положителни мнения  Peace

zidstroy , да съгласна съм, а обикновенно при сервизно обслужване е хубаво да проверят фреона и да допълнят ако е необходимо. Филтрите мога да си ги чистя и сама  Wink

# 22
  • Мнения: 146
+1 - не тези от веригите. Набутваш се със най-смотаните фирми в бранша и после само ти взимат по 40-50 лева годишно за профилактика, която се състои да напръскат с вода питата. Пълни идиоти. Аз ги отсвирих - по евтино ще ти излезе извънгаранционен ремонт отколкото такава набутвация. За поддръжката трябва специален спрей - продават ги във въпросните вериги - японски са и вършат чудесна работа. Пръска се вътре зимата и вън лятото.

зависи  Stop На наши познати и двата Haier-a се оказаха от проблемната партида с дефектирали платки. Едната струваше 250лв (без смяната). Доста солено ако е извънгаранционен  newsm78
Аз нямах предвид, че е по-добре да е извънгаранционен. Имам предвид, че ако им плащам 5 години по 50 лева на година да ми пръскат климатика с вода и сапун, е по-добре да не го правя. Просто имах предвид, че трябва да се проучи кой ще обслужва гаранцията и да им се държи сметка как го правят. Аз не можах да ги накарам да го направят както трябва. Върнах ги да купят препарат за климатици, а те ми довтасаха с препарат за стъкла. Не се сещам как им беше и името вече. Просто веригите избират смотани фирми, които са им изгодни на тях. Рецепта как да се избере правилната фирма не знам.. Освен с питане на познати и приятели май не се сещам.
Да ти кажа мисля, че веригите не избират смотани фирми за монтаж на климатици, а такива които са склонни да преложат ниски цени. Естетсвено ниските цени предполагат и смотан монтаж, но може и да не е така. В карая на краищата в търговските вериги климатици се купуват от хора, които търсят най-ниски цени поемайки риска да имат известни проблеми след това.

# 23
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
. Естетсвено ниските цени предполагат и смотан монтаж, но може и да не е така. В карая на краищата в търговските вериги климатици се купуват от хора, които търсят най-ниски цени поемайки риска да имат известни проблеми след това.

мда...
Ей ви една такава сага:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=530087.0

# 24
  • Мнения: 146
Ами бръмчат си евтините климатици и това не е никаква драма - просто хората, които са хукнали да си купуват евтини киматици трябва да имат едно наум, че ниските цени не идват от нищото и  е добре да са погтовени за някой компромиси . Има и хубави климатици HAIER,  ама струват по 1500 кинта и нито бръмчат нито, харчат толкова ток колкото евтини, ама кой ще си купи климатик HAIER за 1500 лева при положение, че толкова струва едно MITSUBISHI, дори и от стандартната серия.

# 25
  • Мнения: 0
Вентекс клима Еоод,много коректни и едни от най ниските цени са там.Закупих си от тях 3 климатика Фуджицу и съм много доволна,реших да пиша защото са много малко коректните хора те са едни от тях.    www.klimatici-ventex.com

# 26
  • Мнения: 19 527
Обаче рекламата се заплаща. Специална регистрация за хвалба в тема отпреди три години - поне можеше в по-актуална тема да се запишете  newsm78

# 27
  • Мнения: 1
Бих препоръчал Антонов Клима. Отлична работа на екипа по монтажа.
В офиса вдигат телефона винаги, за разлика от други фирми, които в най-натоварения период са трудно откриваеми.

# 28
  • Мнения: 2
ПОСТ 05 ЕООД бързи, качествено работят и на добри цени

# 29

Общи условия

Активация на акаунт