Силиконова гривна Power Balance

  • 10 433
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 262
съгласна съм с yahoo за плацебо ефекта!
много неща се продават като бесни на този принцип Wink
а и доста врачки и народни лечители печелят от това...

# 16
  • Мнения: 0
Аз си купих power balance гривна от тук: power-balancer.com и съм доволен! че и безплатна доставка има

# 17
  • Мнения: 10 735
Алоооо!!!!!!!!!!!! Рекламата е забранена тук!!!!!!!!!!!!  Прочети ВНИМАТЕЛНО правилата на сайта!!!!!!!!!!!

Как пък днес си се регистрирал и първият ти пост да ти е баш този!

# 18
  • Мнения: 3 049
Променям становището си за евтините имитации от Китай. Оказа се, че мойта е такава и затова и не усетих никакъв резултат. Ще пробвам и истинска, доколкото е възможно човек да попадне на такава.

# 19
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
ама нали на отбора на "Етър" са от най скъпите, ама падат ли падат.  Виж отборите на Лесичери и Килифарево,  по не се дават. 
По-добре не си давайте парите за такова нещо  Peace

# 20
# 21
  • Мнения: 6
А тези размери на какво отговарят? По обиколката на китката ли трябва да се мери, в смисъл плътно по ли стои или по-свободно?

Има два вида такива гривни такива които имат само 3 размера и са на мн мн мн много ниска цена и такива който имат 5 размера XS (16cm), S (17.5cm) M (19cm) L (20.5cm) XL (22cm)  Купих една на жена ми, искам да ви кажа че я носи от 2 седмици и че още не ми се е развикала за нищо колкото и да се даня "според нея" Grinning Ако на това не му казвате ефект здраве му кажи.

# 22
  • Мнения: 6
Аз си купих power balance гривна от тук: power-balancer.com и съм доволен! че и безплатна доставка има

Искам да ви споделя че тея пичове имат не само един саит Simple Smile www.powerbalancebg.com сащо предлага тея гривни и пак едни и сащи хора ги продават. От където и да си вземете все тая. Всички пазаруваме от големия битак

# 23
  • Мнения: 1
Аз също си купих гривната и в началото се чуствах много добре. Нося я вече трети месец, но последния месец започнах да плучавам много силно главоболие. Не знам дали е от нея.

# 24
  • Мнения: 112
много са фешън  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 6
Аз също си купих гривната и в началото се чуствах много добре. Нося я вече трети месец, но последния месец започнах да плучавам много силно главоболие. Не знам дали е от нея.

Странно е как помага тая гривна. Хем е проста силиконова дранкулка, хем има ефект, по скоро положителен по мойте наблиудения.  Даже четох че вършели работа като гривните против повръщане. Жена ми е в 6-ти месец и до сега не и се е гадело даже. Ако това се далжи на гривната значи подаръка си е заслужавал, че знам какво е да ти се .... Sick

# 26
  • София
  • Мнения: 1 163
има  тема за гривните и в На пазар http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=510237.0

# 27
# 28
# 29
  • Мнения: 0
Аз първоначално поръчах гривна от някакъв сайт powerbalancer.com но веднага след това попаднах на оригиналния сайт www.powerbalance.bg в който има изрично предупреждение че има много ментета и дори има списък със сайтовате ментета в т.ч. и powerbalancer.com. Когато ми се обадиха за потвърждение естествено отказах поръчката защото не ми се дават пари за ментета и си поръчах гривната от оригиналния сайт за около 80 лв. Поръчах за мен и приятеля ми. След около един месец носене холограмите на гривните почерняха и се протриха, писах за това в сайта продавач но писмото ми остана глас в пустиня. Ефект не сме усетили. Гривните се похабиха за един месец! За такъв силиконов боклук и 5 лв не си струва да се дадат да не говорим за 80 лв. Не си купувайте тези боклуци!!! Ако все пак искате да имате гривна, която да носите един месец и после да я хвърлите защото е почерняла дайте 80 лв и си я купете. Оригиналния сайт за България е www.powerbalance.bg, гривните може да си купите и от МОЛовете и от други места в сайта са описани.

Общи условия

Активация на акаунт