Правите ли помен?

  • 11 169
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 772
На датата на раждане, на датата на кон4ината на вашето бебе.......аз паля свещи4ка и на двете дати всеки месец. Смятате ли, 4е е добре на кръглите месеци да се прави помен? На 3 месеца, на 6, на 9 или  на годината? Какво правите Вие?


Хайде ако може една снимка на Завинаги в нашите сърца! Много подходящ аксесоар за всяка една мама тук. Поне на мен така ми звучи текста.

P.S. Пак ми се изгуби. После да не кажеш не е вярно. Wink

# 16
  • Мнения: 4 212
добре, давам снимка на гривната

Благодаря ти lucky_bdd   bouquet

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 6 952
На датата на раждане не правя помен - тогава трябва да празнуваме рождения ден Иво, той да е щастлив, не искам да помрачавам празника му с помен. Тази година беше първият му р.д. и аз тайничко си мислех за братчето му и се опитвах да си го представя как би изглеждало сега, как можеха да празнуват заедно и плачех скришом, сега също.
ЕДна г. по-късно на 14.06.05, датата на която почина, тогава съобщиха и за бебето на Тея, целият ден изкарах в  сълзи.
Когато ходя на църква винаги паля свещичка за малкото ми ангелче.
В повечето време потискам спомените и се опитвам да гледам спокойно на нещата, все едно е било аборт, несполучлива бременност, а не, че ми е починало детенцето.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 941
Днес, 22 ноември, станаха три месеца откакто Поли ни напусна. Не мога да сдържам сълзите си. Сутринта правих помен, а следобяд на работа. Чувствам се адски тъпо.

Обичам те миличко, Поленце!

Последна редакция: вт, 22 ное 2005, 13:05 от Angela

Общи условия

Активация на акаунт