Кухните - 33-та тема

  • 77 295
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 857
Пасинет, под нашите котлони има шкаф и съм забелязала, че се нагрява леко, когато са включени. Не би трябвало да е такъв проблем, но ти си прецени дали не може да преместиш пералнята. Иначе проектът е чудесен, хареса ми /аз лично не бих сложила плочки и горният рафт малко трудно ще се бърше от прах/.

Нашата дневна изцяло е с ламинат, пред мивката имам едно парче черга. Няма лайсни и различни подови настилки. Не сме имали инциденти за щастие.

# 16
  • Мнения: 2 448
Да попитам тези с повече опит, такова разположение на котлоните над пералнята би ли създало някакъв проблем или е съвсем нормално? Понеже ми предстои правене на нова кухня и по точно ще е кухненски бокс, а това ми пасва най много от идеите, които до сега имам и за това се чудих дали да го направя така или да мисля по други варианти.

Чудесно решение на проектанта, събрал е много неща на това малко място.
Очевидно не е проблем да монтираш котлона си над пералнята.Препоръчвам плот 4-см за да не надстърча от долната страна Peace

Ами да, аз виждам, че тук така е направено, но притеснението ми идва от там, че пералнята я свързвам с вода, а котлоните с ток и се чудех дали не е опасна тази близост. Но пък много ми подхожда на мястото и искам фурната да ми е висока. За това попитах дали някой ползва такъв тип разположение на уредите или поне реално да има поглед в действаща такава кухня. Сигурно съм много мнителна, обаче не съм много наясно, та за това.Искам да чуя различни мнения, а не просто да се доверя на фирмата която ще избера да ми я работи, защото то е ясно,че те в повечето случаи казват, че всичко може, пък накрая да се хвана за главата.  Laughing

п.п. elena_d , останалото няма да е точно така, аз питам само за разположението на пералнята и котлоните, иначе такъв горен свободен рафт няма да има, фурната ще е малко по ниско , а над нея микровълнова. Но докато не уточня положението на пералнята, нищо не се знае, защото ако я преместя , всичко друго също се мести и така.  Crazy

# 17
  • Мнения: 857
Пасинет, в този смисъл Фън Шуи не позволява да се слагат едно до друго вода-огън - мен също би ме притеснило котлони над пералнята  Thinking...дано и други момичета се включат, аз казах моите наблюдения.

# 18
  • varna
  • Мнения: 676
Жълтата кухня е много свежа!

# 19
  • Мнения: 2 418
Сори за тъпия въпрос и офф-топик, но от доста време цъкам във форума и още не мога да проумея. Какво печелите с това "записване" из темите?
Като се "запишеш" можеш да си четеш темата на "Нови отговори на моите публикации", а не да я търсиш из форума, т.е като има нов отговор ти излиза направо. Не знам дали обясних правилно.

# 20
  • Мнения: 1 149
Кухнята ми е готова отдавна ама не мога да спра да ви се радвам Hug

# 21
  • Мнения: 1 887
Сори за тъпия въпрос и офф-топик, но от доста време цъкам във форума и още не мога да проумея. Какво печелите с това "записване" из темите?
Като се "запишеш" можеш да си четеш темата на "Нови отговори на моите публикации", а не да я търсиш из форума, т.е като има нов отговор ти излиза направо. Не знам дали обясних правилно.

Изпревари ме с обяснението ! Това вместо запис  Mr. Green !

# 22
  • Мнения: 0
Сори за тъпия въпрос и офф-топик, но от доста време цъкам във форума и още не мога да проумея. Какво печелите с това "записване" из темите?
Като се "запишеш" можеш да си четеш темата на "Нови отговори на моите публикации", а не да я търсиш из форума, т.е като има нов отговор ти излиза направо. Не знам дали обясних правилно.

Яснооо Simple Smile Мерси!

# 23
  • Мнения: 84
Момичета,показвайте си кухните PraynigНе знам още точно на какъв цвят да се спра.Имам идеи,но кво ще кажете за зелено лаймско с плот и гръб артууд.За съжаление не мога да ги покажа.Кухнята е северна и тези студени цветове newsm78 Изключвам лак мдф-няма да робувам на вещи

# 24
  • София
  • Мнения: 38 804
Да попитам тези с повече опит, такова разположение на котлоните над пералнята би ли създало някакъв проблем или е съвсем нормално? Понеже ми предстои правене на нова кухня и по точно ще е кухненски бокс, а това ми пасва най много от идеите, които до сега имам и за това се чудих дали да го направя така или да мисля по други варианти.

Супер решение! Хем фурна, хем котлони, хем пералня, хем съдомияна - моята несбъдната мечта.
За съжаление ние имахме купени уреди и не можем да го направим това в бокса.

# 25
  • Мнения: 2
Запис и от мен.И аз се надявам скоро да си покажа кухнята.

# 26
# 27
  • Мнения: 987
Записвам се и аз.
Надявам се следващата седмица да покажа и нашата кухня.  Laughing

# 28
# 29
  • Мнения: 6 031
Да събирам мъдри мисли.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт