Кухните - 33-та тема

  • 77 288
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 746
И моята кухня е готова от 2 - 3 месеца , но не мога да спра да ви се радвам.  Успех и удоволствие ви пожелавам със сладките терзания. Като успея ще кача още няколко снимки от зелената ми любов с допълнените боклучета.

# 31
  • Мнения: 67
Някой ползва ли уреди Шолтес по-специялно фурна и индукционен конлон 2-ка Днес си харесах такива в Технохит с транспортни дефекти но марката ми е непозната Иначе съм се спряла на едно АЕГ от Техномаркет и двете фурни са с пиролизо на което най-много държа Какво ще ме посъветвате   http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09040632     http://technohit.bg/?p=3512

# 32
  • Мнения: 872
 Да ви следя за идейки! Grinning
 Едва ли скоро ще мога да се похваля с кухня.

# 33
  • Мнения: 296
Момичета,показвайте си кухните PraynigНе знам още точно на какъв цвят да се спра.Имам идеи,но кво ще кажете за зелено лаймско с плот и гръб артууд.За съжаление не мога да ги покажа.Кухнята е северна и тези студени цветове newsm78 Изключвам лак мдф-няма да робувам на вещи
Плота и гърба са ми артууд. Основният цвят е нещо като ванилия, но не толкова жълтеещо и с ефект на лак, без да е лак. Полилеите, столовете, щорите са лаймско зелено, като столовете са лачени. Получи се страхотна комбинация, чак се изненадах от себе си. За съжаление в момента нямам снимки, но комбинацията е добра, стига да не се прекалява с лаймското...Но то си зависи и от останалия интериор.

# 34
  • София
  • Мнения: 460
Здравейте и от мен!
Аз я показах вече моята кухня, като добавя аксесоари ще я показвам пак! Simple Smile

Сега съм на тема съдове за готвене, гледах онзи ден съдовете от Silargan в Двата Щъркела на Пиротска, много ми харесаха, но са много скъпи.

# 35
  • София
  • Мнения: 38 614
Събирам идеи за маса и столове, но не искам много масивни.

# 36
  • София
  • Мнения: 714
Някой ползва ли уреди Шолтес по-специялно фурна и индукционен конлон 2-ка Днес си харесах такива в Технохит с транспортни дефекти но марката ми е непозната Иначе съм се спряла на едно АЕГ от Техномаркет и двете фурни са с пиролизо на което най-много държа Какво ще ме посъветвате   http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09040632     http://technohit.bg/?p=3512

За пръв път я чувам. Каква е редовната и цена, защото е съмнително евтина за пиролиза?
Една приятелка така си купи преди години Фагор и много съжаляваше после за избора си.
Много внимавай с уредите, ако искаш да ги ползваш дълго време и да не си лишена от нищо.
Моята е на Бош с подобни показатели и е с 1000лв. от горе. Скъпа е, но си държа на нея!
http://bosch.expo2000.bg/uredi-za-doma.php?cat=za-vgrajdane-furni&pid=30

# 37
  • Мнения: X
Моля ви преди да изказвате мнения за марки уреди се запознайте с тях.
Шолтес е клас уреди, сравнимо с Miele - т.е. несравнимо високо качество. Фагора е също много добра марка, засега няма източноевропейски, китайски или турски сглобки.
А да се двоумиш между Шолтес и боклук от Техномаркет е подсъдно направо  Mr. Green
Цените в магазин Технохит са такива, защото уредите са или втора употреба, или с транспортен дефект.

П.П. Все пак разгледай Шолтеса за скрити дефекти, но от този нещата са правени за запада, което си е гаранция за по-добро качество.
П.П. 2 - Все пак избора си е твой !  bouquet

# 38
  • София
  • Мнения: 714
Искам само да отбележа, че Фагора няма доолно нагряване, и трябва само с вентилатор да печеш....
Това е повече от смехотворно. Една баница не можеш да изпечеш.

Що се отнася за въпросната марка не съм запозната, може и да е висок клас. За нея не съм изказала мнение, а съмнение!

# 39
  • Мнения: 2 417
Момичета,показвайте си кухните PraynigНе знам още точно на какъв цвят да се спра.Имам идеи,но кво ще кажете за зелено лаймско с плот и гръб артууд.За съжаление не мога да ги покажа.Кухнята е северна и тези студени цветове newsm78 Изключвам лак мдф-няма да робувам на вещи
Плота и гърба са ми артууд. Основният цвят е нещо като ванилия, но не толкова жълтеещо и с ефект на лак, без да е лак. Полилеите, столовете, щорите са лаймско зелено, като столовете са лачени. Получи се страхотна комбинация, чак се изненадах от себе си. За съжаление в момента нямам снимки, но комбинацията е добра, стига да не се прекалява с лаймското...Но то си зависи и от останалия интериор.

Покажи моля те снимки, защото аз с тоя артууд се разболях Sick направо. Мисля, че ще е много пъстро и направо #Crazy. Но е късно вече да сменям.

# 40
  • София
  • Мнения: 45
Eй ме и мен тука.

# 41
  • Мнения: 1 014
Кокетната жълтата кухничка, ме подсети да се обърна към имащите естествен паркет в кухните си, това създава ли ви главоболия?

И аз търся отговор на този въпрос, няма ли някой да сподели?

# 42
  • Мнения: X
Аз досега бях така-трапезарията и кухненския бокс са на паркет-лакиран. Никакви, ама никакви проблеми.
Но !!! - естествен лакиран паркет.
За ламинат-не звам-май няма да е удачно,ще се надигне от водите. Той не е дърво все пак.

# 43
  • София
  • Мнения: 458
Продължавам да следя! Naughty Приключихме с ремонтите отдавна но обзавеждането си ми е слабост и ще ми е интересно да гледам какво творите! Sad Wink

# 44

Общи условия

Активация на акаунт