Кухните - 33-та тема

  • 77 273
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Да, за подправки са. От ИКЕА.  Simple Smile
Благодаря за добрите оценки. Кухнята ни беше истинско предизвикателство - на минимална площ са събрани печка, миялна, пералня, сушилня и голям хладилник с фризер.

Справили сте се отлично!  Peace

# 736
  • Мнения: 466
Lionessa, много хубаво се е получило!
Цветовото съчетание много ми допада!

Нашата кухня също вече е готова и съм възхитена - стана точно както си то представях. Бяла е, мдф лак. Дано успея следващия път да я снимам. Тъпото е, че исках наситено червени стени, а цветът, който сама избрах, се оказа по-светло червено на дневна светлина и нанесен върху стената.  Rolling Eyes Направо още не мога да с примиря. Съотвтно цветът на паркета не си пасва с този по-светъл нюанс, ама това е положението!  #2gunfire Няма как тепърва да се пребоядисва...  Sad И сама съм си виновна, но много мразя да ме пришпорват, когато избирам нещо! Хайде и аз се оплаках.  Grinning

# 737
  • Мнения: 84
Lionessa,много стилно PeaceМоля ,кажи какъв е паркета-цвят,цена-ако може.

# 738
  • Мнения: 101
Lionessa,много стилно PeaceМоля ,кажи какъв е паркета-цвят,цена-ако може.

Благодаря и на теб, deila.  Laughing
Паркетът...убий ме, не помня нито цена, нито нищо. Италиански е, върти ми се, че беше към 17-18 лева, ама и за това не мога да гарантирам. Купуван е от магазин, тип "склад". Внасят паркети и ги дистрибутират на големи магазини, но и продават на крайни клиенти. Тоест, цените там са по-ниски от големите (и малки) магазини. Цветът е...ъ-ъ-ъ, не знам. Какъвто се вижда на снимките.  Rolling Eyes Седи наистина добре.
Дори се оказа, че две жилища сме оборудвали с този паркет, през 4 години. Simple Smile

Ъпдейт: май, е модел Castello. Като гледам в сайта на един търговец. Избелен дъб, било.

# 739
  • Мнения: 84
  bouquetМръсно бяло със сиво нещо такова виждам.Доволни сте значи newsm78

# 740
  • Мнения: 101
Видя ли ъпдейта ми? Да, много доволни. Сложихме и от най-дебелета подложка и заспа.

# 741
  • София
  • Мнения: 714
Lionessa Cool светлото ПДЧ на кухнята ти е, същото като моя гардероб в спалнята. И ние сме с подобен паркет. Все си мислех, че трябваше друг цвят, защото мъжа ми го избира, но явно не съм права  Laughing
Харесва ми. Браво. Честито.

# 742
  • Мнения: 84
Lionessa,видях ъпдейта и ти благодаря и аз искам такъв,защото сме с черни кожени дивани.

# 743
  • Мнения: 101
Lionessa,видях ъпдейта и ти благодаря и аз искам такъв,защото сме с черни кожени дивани.
Добър избор. Ще се вържат отлично.

# 744
  • Мнения: 6 031
Да попитам, откъде да си купя качествен висящ сушилник за чинии с подложа.
Нещо такова Снимката е от любимите кухни- http://media.snimka.bg/1976/010207292-big.jpg
.

Последна редакция: пт, 22 окт 2010, 12:54 от AnMary

# 745
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Момичета, скачайте в

НОВАТА ТЕМА

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=535445.0

Общи условия

Активация на акаунт