много объркано и много абсурдно........

  • 5 183
  • 67
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 702
Ужас!
Явно му има нещо, щом се възползва само когато спред него не си спомянш нищо, че и ти вменява спомени. Нещо като : "Внимавай какво говориш и какво вършиш!"
Адски потискащо..
Мила  Hug Късмет, мога само да те подкрепя морално.
Сигурно има някаква скрита агресия..знам ли..ама много хорър ми звучи.
Като по филмите, когато музикалният фон е някаква детска песничка, с някакви кукли и изведнъж се случва нещо ужасно..

# 31
  • Мнения: 702
Добре, защо толкова на доверие приемате тезата, че става въпрос за домашно насилие, а никой не допуска, че дамата има кофти пиянство, което изостря сетивата и и всичко и се вижда преувеличено и неестествено? Ако не той е психопатът, а при нея алкохолът отключва някаква параноя? Моя състудентка като се напиеше, после винаги твърдеше, че някой се е опитал да я изнасили... въпреки, че всички сме били там, и категорично не е имало подобни неща...
Има хора, които виждат извънземни, летящи розови слонове и какво ли още не...  Алкохолът не действа еднакво на всички. Ако изобщо цялата история е истинска...


Е, да бе, ама да кажеш, че е била пияна...пък то една чаша..ама знае ли се..

# 32
  • Мнения: 1 062
Възможно е и така да е Бърдс, обаче след едно мартини да имаш синини и да не помниш или чак толкова да преувеличиш, че да мислиш падането по стълбите за побой...
А и тя споделя, че е пила три пъти за 5 години. Последния път едно мартини...
Пък и има няма насилие, забавлението в подобни теми ми е как да кажа... гнусно!!!

# 33
  • Мнения: 73
Коя зодия е тоя идиот?

Струва ми се че срещах един подобен, който се опитваше да ме убеди че съм луда защото съм чула и видяла това което наистина е било. ooooh!

Аз мисля че прекалено мекушаво реагираш. Не си представям "блъскане" при което да остават синини. Това як бой ще да е било. Shocked

На твое място още на момента звъня на 911 и да обяснява после на полицията как съм падала по стълбите. Те имат начини да установяват такива неща.

# 34
  • София
  • Мнения: 169
според мен мрази да пиеш и те наказва, когато го правиш. Аз ако моя мъж си пийне също яко го блъскам да се обърне на другата страна, за да не хърка. А и човек когато си пийне нещата наистина не изглеждат така както са. За другото което разказа, аз не виждам какво му е толкова манипулативното, кое манипулира, явно иска хората да си мислят, че наистина се интересува. Има много такива хора, не знам защо това да е психопатско...

# 35
  • Мнения: 4 841
Е, да бе, ама да кажеш, че е била пияна...пък то една чаша..ама знае ли се..

Ако има непоносимост към някоя конкретна съставка в алкохола, може да реагира една глътка. Има такива хора, даже бях чела че не са малък процент...

според мен мрази да пиеш и те наказва, когато го правиш. Аз ако моя мъж си пийне също яко го блъскам да се обърне на другата страна, за да не хърка.

 ooooh!

# 36
  • Мнения: 239
Ако те успокоява моето мнение, това не е нормално поведение и всъЩност едва ли има zначение дали е психопат или не, по-важно е дали си представяШ бъдеЩия си живот с него или не. Не вярвам да се лекува манипулативно или психопатско поведение.
А може би е добре да провериШ дали имаШ непоносимост към алкохол (За да си сигурно За себе си, че повредата не е у теб), има хора, които имат и след това стават раzличен човек.

# 37
  • Мнения: 1 507
Скорпион е, залагам си месечната заплата Blush

# 38
  • Мнения: 73
Скорпион е, залагам си месечната заплата Blush

И аз така подозирам. Психопатът с който аз си имах работа беше точно скорпион.

# 39
  • Мнения: 39 509
Честно казано и на мен ми прилича на психопат .
Сещам се за една серия от Д-р Хаус , мацката беше психопатка и манипулираше като за световно .

# 40
  • Мнения: 306
Лято, взе ми го от клавиатурата!
Ей , тия скорпиони......имала съм близка среща с третия вид...(така ли се казваше?)

Според мен авторката трябва наистина да разкаже на специалист, за да знае какво да наблюдава и как да действа. Разбирам я, че иска да е наясно с какво си има работа, все пак това са 12г съжителство и 2 деца. Пък после да решава дали е лъжица за нейната уста.

Странно е, че "блъскането" се случва все когато е пила алкохол. Трябват още факти от съвместния живот, за да се прецени. Наистина има хора, които от една глътка концентрат стават друг човек.

Последна редакция: ср, 11 авг 2010, 17:12 от milko i morko

# 41
  • Мнения: 73
Стига бе, какъв друг човек? Наистина ли някой си мисли че от падане по стълби се събуждаш целия в синини?  Joy

Я стига... Приказки от 1001 нощ. За работа на полицията определено.

# 42
  • Мнения: 82
Скорпион е, залагам си месечната заплата Blush
Как пък не се сетих по-рано ooooh!
Ако е така нещата са много прости.
За да нямаш проблем с такъв трябва на всеки 30 секунди да му повтаряш колко е велик.
 newsm20 newsm20

# 43
  • Мнения: 73
Де да беше така лесно, то това не е зодия а диагноза. Колкото са готини в един момент, толкова са пълна противоположност в следващия.

# 44
  • Мнения: 213
Скорпион е, залагам си месечната заплата Blush
Как пък не се сетих по-рано ooooh!
Ако е така нещата са много прости.
За да нямаш проблем с такъв трябва на всеки 30 секунди да му повтаряш колко е велик.
 newsm20 newsm20

може и рак да е,другото подозрение ми е лъФ

Общи условия

Активация на акаунт