Енджи Касабие - цени

  • 174 442
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 2
Привет на всички! Края на ноември 2010 посетих доктор Касабие, преглед + сокчета + храна за 2 седмици, която ми доставяха точно навреме всеки ден - ресулта - 3 кг за 14 дни, НО...след това ми беше омръзнало да се храня с това, което доставят и реших да си спазвам диетата, написана от нея ( при това бяха и празници). Най-голямото разочарование за мен настъпи, когато след вторив преглед, сокчетата, които ми продадоха се оказаха развалени и с ужасен вкус и супер неясно съдържание, защото бяха на пихтия...Ентусиазма ми замря тотално и реших, че това е поредната спекула. Ще ги посетя отново, за да видим какво има в новата партида сокчета и какво се случва? Между другото им писах е-мейл, но отговор нямам вече месец...

# 16
  • Мнения: 4
Виждала съм я преди 2-3 години и много приятна ми беше. Мила, внимателна, финна като отношение. Simple Smile С удоволствие бих ползвала услугите й, но нито живея в София, нито мога да си позволя този режим като цена. Но много я харесах. Simple Smile

# 17
  • SA
  • Мнения: 3 196


 Цената е 35 лева на ден, които аз лично ги давах само за един обяд или вечеря..


Много ми е интересно какво съдържа обяд за 35 лева/ ако разбира се не става въпрос за ядене в луксозен ресторант/.

# 18
  • Мнения: 8 247
И аз случайно попаднах на темата.
И аз ходих при д-р Касание, преди празниците. Чесно казано мога да си позволя да ми доставят храна и отидих точна с тази нагласа. Оказа се , че от Коледа няма да доставят и всичко се размина. Ентусиазма ми замина и по друга причина. Диетата която ми направи за около 15 минути, е такава която може да се прочете във всеки сайт за отслабване.
По две чаши вода 30 минути преди хранене, ядене 5 пъти на ден. Обилна закуска , втора закуска плод. Обяд 200 гр. ядене + Салата. Слетобедна закуска - плод. Вечеря , 180 ядене + салата.
Чакалнята е малка, имаше две момичета които говореха по телефона /по скоро викаха/. Музика имаше надута до дупка. Тоест изчакването беше неприятно, не чаках повече от 15 мин. В
Влязох , измериме на ТАНИТА, иама го поне в 100 центрове в софия. Чесно казано беше доста зацапано в кабинета , тоест неприятно да се събуеш бос и да стъпиш на уреда.
За около 15 минути направи диетата, мисля ,че е една и съща за всички. За сокчетата каза, че подтискат апетита. 15 лева - 1 брой -30 мл. /Аз от самоделна опаковка нищо не вземам/.
И си тръгнах, е някак си останах е не добри впечатления за тези 50 лева. Не казвам ,че ако не се справя сама няма пак да я посетя. Но за сега се отказах.

# 19
  • Мнения: 2
То тези диети може наистина да се прочетат навсякъде...въпросът е за храната-приготвят ти я и ти я доставят...Мен лично това ме грабна и с удоволствие бих пробвала този начин.А това с диетите на хартия,т.е време,приготвяне,пазар-много ми е трудно,особено сега,когато беба е на 2 месеца.
Имам позната,която е изключително доволна,но и изключително финансово устойчива и упорита.

# 20
  • Мнения: 97
От повечето постове става ясно, че въпросната лекарка е решила да печели добре на гърба на богатите снобарки Joy! Браво на жената, не бях се сетила за този бизнес  Mr. Green

Изцяло подкрепям мнението на Valtcheva   newsm10!

# 21
  • Мнения: 2
От повечето постове става ясно, че въпросната лекарка е решила да печели добре на гърба на богатите снобарки Joy! Браво на жената, не бях се сетила за този бизнес  Mr. Green

Изцяло подкрепям мнението на Valtcheva   newsm10!

Онемях....

# 22
  • Мнения: 7
То и аз онемавам като чета ,че храненето със скъпа храна в картонени кутиики на цената на средно луксозен ресторант може да накара някого да отслабне !
Току що гледах въпросната докторка в едно тв шоу и с чиста съвест мога да заявя, че част от външния й вид се дължи на майсторските умения на някой пластичен хирург !
Необосновано скъпо отслабване за снобки, които да се хвалят че са отслабнали  при скъпоплатена диетоложката на известни личности !
Със същите усилия ,посещавайки заведения в които сервират такъв вид храна и консултация при кой и да е диетолог можете да свалите повечко килограми за месец!

# 23
  • Мнения: 2
То и аз онемавам като чета ,че храненето със скъпа храна в картонени кутиики на цената на средно луксозен ресторант може да накара някого да отслабне !
Току що гледах въпросната докторка в едно тв шоу и с чиста съвест мога да заявя, че част от външния й вид се дължи на майсторските умения на някой пластичен хирург !
Необосновано скъпо отслабване за снобки, които да се хвалят че са отслабнали  при скъпоплатена диетоложката на известни личности !
Със същите усилия ,посещавайки заведения в които сервират такъв вид храна и консултация при кой и да е диетолог можете да свалите повечко килограми за месец!
Защо когато искаш да отслабнеш,но нямаш време за приготвяне на диетичната храна,нямаш време да ходиш по ресторанти,но имаш възможност да си позволиш да купуваш такава,приготвена и доставена до дома ти,спестявайки ти време,усилия и пр. те прави снобка?
Какво е това мислене?И ако вие живеете,за да се хвалите пред съседките,то аз,мили дами,живея,за да се радвам на живота!И ако изпитвам моментен дискомфорт,причинен от натрупване на килограми,то ще търся всичките възможни начини,за да върна тялото си във формата,която ме прави отново спокойна и щастлива Peace

# 24
  • SA
  • Мнения: 3 196
Е, няма лошо. Все пак въпросната лекарка също се радва на живота, благодарение на подобни пациенти. Тъй че, всички са щастливи.
Между другото някъде прочетох, че тази жена била на 24 години, което ако е истина ме хвърли в размисъл малко- кога е успяла да завърши медицина и кога е станала чак толкова известен лекар на тази възраст.

Последна редакция: чт, 20 яну 2011, 10:50 от kameloth

# 25
  • софия
  • Мнения: 100
Явно всичко пак е реклама

# 26
  • Мнения: 6 417
Да, има добър пиар, който й урежда интервютата. Иначе наистина е много красива, но с екстеншъни, сини лещи, адски скъпо направени зъби, ноктопластика и т.н.

# 27
  • в колонките
  • Мнения: 510
Добро утро на всички. Hug.Искам да си кажа мнението за въпросната г-жа Енджи Касабие.Нито живея в България в последните 18год,нито правя пиар на който и да е.Та въпросът е финансовата страна,до колкото можах да разбера от постовете на момичетата.Ами винаги е било така-имаш пари,грижиш се по-добре за себе си,нямаш ли-гледаш и четеш от тук,от там.Но молбата ми е да спрете с грубите писания,не е почтено.И защо да съм сноб,ако мога да си позволя да се поглезя за себе си.Хайде,девойки,малко по-дипломатични бъдете.На мен лично много ми харесват форумите на бг-мамма именно поради това,че цари разбирателство,без нападки и обиди.Бъдете здрави всички и ако можете малко си задържайте емоциите.  bouquet

# 28
  • Мнения: 97
sivila, права си да прокламираш демократичност във взаимоотношенията във форума. Аз също съм затова! Аз  съм от работещите момичета, макар и с добри доходи, които са достатъчно интелигентни за да четат и да прилагат наученото на практика. Толкова много съм чела по въпроса, че  Енджи Касабие просто ще фалира, ако аз започна да се занимавам с това.  Ужасявам се колко богати снобарки има тук...а сме били бедна нация:)
Я си уплътнете времето и прочетете малко в нета, ходете на народни танци! Тия пари, които можете да си позволите за храна...има и други приоритети!!!!

# 29
  • SA
  • Мнения: 3 196
Ами винаги е било така-имаш пари,грижиш се по-добре за себе си,нямаш ли-гледаш и четеш от тук,от там.

С това не съм съвсем съгласна, защото независимо дали имаш, или нямаш пари е хубаво да четеш и то не само оттук-оттам. Мисля, че всеки, уважаващ себе си и здравето си човек, трябва да е добре информиран поне как да се храни. Иначе ще дава хиляди на съмнителни "специалисти", които му приготвят храна с ливанско масло, съдържащо 0% мазнини/каквото и да означава това/ и ще си въобразява, че се храни особено здравословно.

Последна редакция: нд, 23 яну 2011, 15:45 от kameloth

Общи условия

Активация на акаунт