Най-добре се плете на брега на Черно море

  • 57 434
  • 721
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 078
Да направя скромен запис с празни ръце. Rolling Eyes
Темата е много хубава, ама като знам, че на мен тази година вече не ми предстои плетене на плажа...  Confused

# 61
  • София
  • Мнения: 59
Да покажа до къде съм стигнала с роклето дето майсторя и за което ми трябва тази прежда дето хич никъде я няма. Amelly в теб ми е надеждата душата  Praynig

рокле

пак то

Роклята ще стане много хубава!
Беборана, плетениците ти са чудесни, както и моделите ти  Hug

Момичета, този който е плел "ирландия" - СВАЛЯМ ВИ ШАПКАТА!!! От този тип плетене разбрах само, че ръцете ми не растат от правилното място - за 3 часа изплетени 5 см. Просто не знам как го правите.... измъчих се  #Cussing out

# 62
  • Мнения: 112
Къде има мотиви за ирландско плетиво?

# 63
# 64
  • Мнения: 4

СВАЛЯМ ВИ ШАПКАТА!!!

т`ва е като:
"Дойде ми до ГУШАТА!"
"Никой не ми бръсне СЛИВАТА!"
 Wink Laughing

Ръцете ти са си съвсем на място. Кой знае колко ситна мрежичка си заплела!

         Joy     



poison_avi, и да не намериш прежда, една балонеста/бухнала пола от шифон би стояла прекрасно!  Hug Hug


Относно срещица другата седмица - кога , къде? от колко? и кой номер куки да носим Wink че и аз искам да поприФана нещо от едната кука Crazy


Когато кажете, аз съм на линия! то ест, когато каже Пуф! Wink


Вчера поплетох доволно, скоро ще снимам. Останаха ми само три страни от бебешкото одеяло за наплитане на спираловидните висулки. Mr. Green



eat. sleep. knit...

# 65
  • Мнения: 149


[/quote]

Аз го заплетох това чудо от една стара руска книга, само че бримките не са 5, а 6...
http://temenuga2.snimka.bg/hobby/v-lshebna-brimka.454735.20102861

# 66
  • Мнения: 498
temenuga2 майстор си на двете игли!

# 67
  • Мнения: 149
Снежи, благодаря!
Продължих мотива и с 5 бримки, както е показано на розовата картинка от Пуф и пак става хубаво, фигурките малко по-дребни стават.
http://temenuga2.snimka.bg/hobby/v-lshebna-brimka.454735.20106297

# 68
  • в баира
  • Мнения: 861
Влизам да се похваля с приятната ми среща със SISI VAS. В приказки не усетихме кога са минали 3 часа, а ако имахме и плетка... отиде деня.
Сиси е много нежна и фина жена. Ето и снимка:

Последна редакция: сб, 14 авг 2010, 15:15 от Фифундрела

# 69
  • Мнения: 1 070
Фифундрела,много сте хубави и двете на снимката!
temenuga2 интересна е плетката,аз така и не успях да я направя  Sad
Изплетох обаче първото терличе за моето бебче,мислех да го разплитам,че не ми хареса особено,но в къщи ме разубедиха да си останат като "първите" на бебчо.
http://prikachi.com/images/245/2422245m.jpg
Приемам критики,от полза ще са ми,все пак не съм плела повече от 12 години  Mr. Green

# 70
  • Мнения: 1 523
Беборана, жилетчиците ти са прелестни!
Фиф и Сиси, усмихнахте ме със снимката ви!Като се разхлади трябва да се съберем и ние в Русе, имаме ново попълнение в темата. Hug
7/8 хубаво си е терличето!

П.П.    Уж трябва да ми се увеличи снимката от Радикал, а като кликна на нея, я виждам дори по-малка.Някой има ли същия проблем?

# 71
  • София
  • Мнения: 0
В тази жега не ми се мърда навън.....та се утешавам с приятно занимание:
Новата ми чанта - трябва и подплата и имам подходящ плат, ама като не го намирам май ще почака докато купя и ушия.:
http://picasaweb.google.com/PamiraM/FWRpAJ#5505270694312616402
от останал ми от някога "Нов лен", след изплитането на две жилетки и едно малко чанте.

Последна редакция: сб, 14 авг 2010, 18:22 от pamira

# 72
  • Мнения: 149
pamira, чудесна чанта!  smile3501
Фиф, радвам се за срещата ви със Сиси. Изглеждате въодушевени...и хубави млади дами! Аз също мога да кажа само добри думи за нея. За срещата във Варна дойде да ме вземе от автогарата Simple Smile
⅞ ...and Happily Ever After, терличето е много хубаво! Ако имаш въпроси относно розовото плетиво - питай.

Последна редакция: сб, 14 авг 2010, 17:53 от temenuga2

# 73
  • Варна
  • Мнения: 3
pamira,чантата ти ми харесва.плетката е интересна.

# 74
  • Варна
  • Мнения: 0
poison_avi ,невероятно красиво е това, което си замислила като рокля,но и така да остане пак е добре.Дори и някой да намери някъде преждата, която търсиш има риск да се разминава като нюанс на цвета, дори ми се е случвало и като дебелина на нишката да има разлика.

pamira,чантата е станала чудна,поздравления!

Фиф и Сиси, браво за организираната среща,изглеждате щастливи.

⅞ ...and Happily Ever After, на мен много ми хареса терличето,изобщо не е за разплитане.

Беборана, и на тебе бравос, абе изобщо шапка ви свалям на всички!

Общи условия

Активация на акаунт