Пускат детски презервативи

  • 12 180
  • 95
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 62 595
а дали момчетата няма да го приемат всичко това като намек, че не са достатъчно надарени? Знаем за мъжките напъни да се идентифицират с размера. Представяте ли си, "детски" презерватив, шарен, определено различаващ се от обикновените и възклицанието "ама, ти, детски презервативи ли си купил, толкова ли ти е малък".

# 31
  • София
  • Мнения: 39 889
"ама, ти, детски презервативи ли си купил, толкова ли ти е малък".
Joy
Имаше май някакво предложение само размерите да се променят.
Като мярка за вече правещите секс мисля, че е добре. Но как да се разграничат вече правещите от тези, които тепърва ще започнат, подтикнати от рекламата за т.нар. детски презервативи.

# 32
  • Мнения: 7 163
Аз пък не надушвам никакви рекламни или маркетингови трикове, нито подтикване към ранен секс. Laughing

Моето мнение съвпада 100% с това:

Възможността за купуване на презервативи винаги е съществувала и доколкото знам няма възрастови ограничения.  Thinking
А и не виждам смисъл да се купува нещо, което няма да се ползва в момента  Wink, все пак не си купуваме въдица без да имаме намерение да ходим на риболов.  Laughing
Моето мнение е, че ако тийнът вече прави секс по-добре да е информиран за възможностите за контрацепция и да има лесен достъп до тях, без значение от търговското наименование.  Peace А  кога ще започне полов живот зависи от възпитание, среда и т.н., които едва ли лесно биха се преобърнали от една реклама.

# 33
  • Мнения: 322
не мога да ви опиша що количество ескапел се купува от деца на 13-14-15 години

Поне взимат някакви мерки...  Tired

# 34
  • Мнения: 1 310
 ooooh!
Време е за детските цигари и прахчета.  Crazy
 ooooh! ooooh! ooooh!

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 1 485
Детски презервативи - в детските магазини, педполагам.
Мда, много по-лесно и доходоносно е да се правят детски презервативи, отколкото овехтялата превенция на детския секс!

# 36
  • Мнения: 1 615
Със сигурност е по-добре презерватив, отколкото "ескапел" Sad Определението "детски" (или "тийн", или "младежки", все тая), обаче, си е трик, и то много успешен. Детски грим, детски токчета, детско шампанско, детски бонбони, шоколади, сокове, боклуци най-всякакви. Даже някои "детски" филми будят в мен много въпроси... Но! Майките и бабите се хващат още преди децата да достигнат възраст да разбират посланието "детски". Аз самата, макар идеално да го осъзнавам на съзнателно ниво, на подсъзнателно (признавам го, макар и с огромно нежелание) понякога поддавам. Да не говорим какъв зор виждам да обясня защо не позволявам "детски" неща, за които съм неподатлива (грим, примерно).

# 37
  • София
  • Мнения: 62 595
Май англичаните си имат проблеми с младежите отдавна, и то сериозни! Ранен секс, злоупотреба с алкохол... Нашенчетата са направо цвете в сравнение с англичаните!

# 38
  • Мнения: 1 069
Ама, че безмозъчна идея!
Да не би болестите, предавани по полов път, да са най- големия проблем при ранния секс!?!?!

# 39
  • Мнения: 1 615
А не са ли?

# 40
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Ужас, трябва ми малко време за да смеля статията. Thinking

# 41
  • Мнения: 48 104
Идеята ме изненада,но съм повече За отколкото Против
И определено мисля че презерватив е по- добре от Ескапел, Ескапел разбърква доста хормоните, а и не съм чувала да пази от ХИВ, кондиломи, херпеси и т.н.

# 42
  • София
  • Мнения: 62 595
лошото с това "детски" е, че децата като чуят или видят надпис "детско" веднага го приемат за безопасно и разрешено, дори препоръчително. Щом е детска вафла, значи е здравословна, щом е детско шампанско, значи няма проблем децата изобщо да пият шампанско, щом са детски презервативи, значи е нормално да правят секс.

# 43
  • Мнения: 48 104
В случая очакваната полза вероятно е по-голяма от вредата

# 44
  • София
  • Мнения: 4 291
Пишете и обсъждате секса, поставяйки го наравно с други елементарни потребности - глад и жажда. Но нали не говорим за животни, а за хора?!? Което означава, че сексът е не само физиологична потребност, а много повече чувства и емоции, особено пък първия път. И не мога да си представя картинката, която непрекъснато обрисувате, че един 13-годишна тийн напр., повлиян от рекламата, ще легне с първия/та срещнат/а за да тества продукта. Sad

Общи условия

Активация на акаунт