Лекарите в Пазарджик - 7

  • 87 542
  • 756
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 495
Момичета, давали ли сте на децата Умколор ? Доволни ли сте ?
Умкалор не бих ползвала - за нищо на света. Предпочитам да изпия антибиотик при евентуален проблем

# 706
  • Мнения: 1 163
Момичета,препоръчайте ми гинеколог който работи с деца;

# 707
  • Мнения: 941
Весе, водих Никол при д-р Досева, когато бе на 11г. и половина.
бях с нея по време на целия преглед - аз пожелах, защото Ники се притесняваше.
качи я и на магаратто, взе и секрет - в последствие се оказаха гъбички, които си бе докарала от няколкото АБ, които изпи за 2 месеца.
много внимателна и обясняваща.
В никакъв случай не води детето си , в тази възраст при мъж-гинеколог. Достатъчно стресиращ е самия факт, със разсъбличането и  магарето... Peace

# 708
  • Мнения: 1 163
Гери,със сигурност ще е при жена,но се чудех коя да избера.Благодаря ти за съвета HugЗлатимира скоро не е пила антибиотици,но все кръста и е гол...Тези дни ще я водя със свито сърце...

# 709
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Момичета, давали ли сте на децата Умколор ? Доволни ли сте ?
Умкалор не бих ползвала - за нищо на света. Предпочитам да изпия антибиотик при евентуален проблем

Мече, защо си толкова против Умколора ? Не е ли билков ? Питам, защото детето имаше нощна кашлица и откакто даваме Умколор спря да кашля. Чак не мога да повярвам, че е помогнало, затова питам . Иначе ако не се лъжа е имуностимулант . За сравнение - Изопринозина не ни помага, веднъж се разболя докато пиеше Изопринозин. 

# 710
  • Мнения: 3 495
Прочетох му листовката просто. Това ми е предостатъчно. Ако се запъна, мога и още да изровя. За изопринозина вече съм давала мнение.

# 711
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
И аз съм чела листовката. На фона на други лекарства ми се стори сравнително "безобиден" . Simple Smile

# 712
  • Мнения: 3 495
Безобиден на фона на какъв прием? Като бонбонки....за месец....профилактично. Благодаря Stop
Предпочитам си тридневния антибиотик. Мое мнение  bouquet

# 713
  • Мнения: 5
Здравейте! Някой има ли впечатления за работата на доктор Корулева (акушер гинеколог) в Здраве. До колкото знам е завеждащ отделение. За следене на бременност и раждане става въпрос.

# 714
  • Мнения: 17
Аз родих при нея преди около 9 месеца, да тя е завеждаща отделение. Какво по точно те интересува като специалист доволна съм , наложи се да направи спешно секцио , защото след 7 часа на системи имах 3см разкритие . След няколко месеца смятам да отида на контролен преглед при нея , аз си я харесвам и я предпочитам пред д-р Стайкова , имам много добро впечатление и от д-р Кирянова. Ако мислиш да раждаш при нея няма да сгрешиш в добри ръце си и точно заради това , че е завеждаща постоянно се качваше при мен и беше накарала задължително да стои  акушерка и да ме наблюдава и ако не види , че няма при мен човек ги строяваше. Laughing

# 715
  • Мнения: 17
Пропуснах да кажа , че тя ми следеше последните 4 месеца от бременността , съжалявам не съм прочела докрай поста(малката ме разсейва) Embarassed

# 716
  • Мнения: 5
chupoki, благодаря за отговора. Хубаво е, че ме обнадежди, защото изпитвам недоверие към акушер-гинеколозите в Пз, пък до Пловдив не ми се пътува.

# 717
  • Мнения: 17
За нищо желая ти лека и безпроблемна бременност, но въпреки всичко знам , че в Пловдив има много добри специалисти. Има жени които са раждали в Селена и нямат никакви оплаквания от секцио, чувстват се по- добре отколкото раждали нормално. Аз имах до преди месец много неприятно и болезнено парене и дърпане в областта на операцията. Лично съм ходила в Селена на 4Д , но не мога да кажа нищо за лекарите. Всичко ще е наред стискам палци и желая едно здраво и хубаво бебче. newsm51 newsm51

# 718
  • Мнения: 3 495
Аз лично, преди да избера секцио без показания или силна предна травма от вагинално раждане, бих се поинтересувала малко по-психодинамично какъв точно "съвет за начало" даваме на бебе, родено секцио. Повярвайте ми, много е "интересно" - психолозите, психотерапевтите го знаят от много години...

# 719
  • Мнения: 2 358
Някой може ли да даде мнение за АГ д-р Михаил Фадул (не съм много сигурна за името) ? - кабинетът му е точно срещу Областната дирекция на МВР над една аптека. 

Общи условия

Активация на акаунт