LaRedoute.fr - 169 - Всичко за поръчката - 16.08 - 23.08

  • 39 998
  • 1 073
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 940
дали някой пази референтния номер на панталона с бродерията Роски?   bouquet предварително
Jean taille basse écru       8552843

# 721
  • Мнения: 384
дали някой пази референтния номер на панталона с бродерията Роски?   bouquet предварително
Заповядай даже линк ---> http://www.laredoute.fr/ventedefault.aspx?productid=324138029&am … _n&vsn=lesaub  Hug

# 722
  • Мнения: 4
когато си избирам размер на якето и ми пише "En stock livre sous 24 heures "  Shocked какво означава товА? Че ще го има само още 24 часа ли? Алп е така МОЛЯ някой да го поръча вместо мен. Пращам парите веднага. Опитвам се да си го поръчам от не знам колко време и все не успявам. Остава сега и да изчезне от сайта  Cry  

# 723
  • Мнения: 122
дали някой пази референтния номер на панталона с бродерията Роски?   bouquet предварително
Заповядай даже линк ---> http://www.laredoute.fr/ventedefault.aspx?productid=324138029&am … _n&vsn=lesaub  Hug

много благодаря  Hug

# 724
  • Мнения: 122
дали някой пази референтния номер на панталона с бродерията Роски?   bouquet предварително
Jean taille basse écru       8552843

мерси   bouquet

# 725
  • Мнения: 384
Момичета, вчера си взех някои поръчки от ЛР от пощата и понаснимах, днес реших да изпера туй онуй дето ще нося сега и какво да видя ... ТОЗИ ПОТНИК на етикета му пише MAde in Bulgaria   Crazy
 Joy

# 726
  • Мнения: 685
когато си избирам размер на якето и ми пише "En stock livre sous 24 heures "  Shocked какво означава товА? Че ще го има само още 24 часа ли? Алп е така МОЛЯ някой да го поръча вместо мен. Пращам парите веднага. Опитвам се да си го поръчам от не знам колко време и все не успявам. Остава сега и да изчезне от сайта  Cry  
Mr. Green Не, спокойно, означава, че е налично, това с 24то часа е нещо си за Франция, май има такава опция за доставка за 1 ден, но не съм сигурна, за нас не се отнася.  Peace

# 727
  • Мнения: 2 232
kAto iм писах за отказана поръчка преди 5 мин. кога да чакам автоматичен отгово поне за регистриране на запитването newsm78
Редактирам се токущо получих автоматичния мейл Mr. Green

# 728
  • Мнения: 43
На 4-та стъпка са - Preparation.
Дали да им пиша и какво?  newsm78

Моите получени поръчки са със статус 4.PREPARATION COLIS  Peace

# 729
  • Мнения: 4
когато си избирам размер на якето и ми пише "En stock livre sous 24 heures "  Shocked какво означава товА? Че ще го има само още 24 часа ли? Алп е така МОЛЯ някой да го поръча вместо мен. Пращам парите веднага. Опитвам се да си го поръчам от не знам колко време и все не успявам. Остава сега и да изчезне от сайта  Cry  
Mr. Green Не, спокойно, означава, че е налично, това с 24то часа е нещо си за Франция, май има такава опция за доставка за 1 ден, но не съм сигурна, за нас не се отнася.  Peace

 Praynig Камък ми падна от сърцето!!  ooooh!
Преди два дни си регистрирах картата в Пей пал,за да мога да си го поръчам, но все още ми пише че имам кредитен баланс 0 евро. На какво се дължи това  Sad

# 730
  • Мнения: 685
 Mr. Green Hug Там все 0 ще ти пише, Мигле, давай смело, важното е да имаш пари в сметката, нека в ПП си пише 0, то там се променя при други обстоятелства (виж темата), щом имаш пари в картата - купувай   Peace
Дето се казва харчи, докато има, че като нищо някой друг ще си хареса нещо от фемилито и ще реши, че може за него да ги похарчиш.

# 731
  • Мнения: 2 189
Какво означава това:
La réponse de notre service client vous a conduit à nous communiquer un complément d'information.

Nous avons bien reçu la demande complémentaire que vous nous avez adressée le 21 juillet 2010.

Nous mettons tout en oeuvre pour vous apporter une réponse rapide et exhaustive.

Че очакват отговор от мен или че ще ми отговорят те?  Laughing
До сега получавах друг автоматичен отговор, т.е. с друг текст и от там идва объркването ми...

Последна редакция: пт, 20 авг 2010, 13:27 от Coolmummy

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 1 377
На 4-та стъпка са - Preparation.
Дали да им пиша и какво?  newsm78

Моите последни получени поръчки са със статус 4.PREPARATION COLIS  Peace

Мими, а в суивито така ли изглеждаха, непълни или Shocked? Защото те всички са със статус 4, но липсва 2 ред...

Coolmummy
, че са ти приели допълнителните искания, автоматичния отговор, когато им пишеш :Re  Crazy

Последна редакция: пт, 20 авг 2010, 13:25 от Есенция Лимонова

# 733
  • Пловдив
  • Мнения: 1 965
На 4-та стъпка са - Preparation.
Дали да им пиша и какво?  newsm78
А имаш ли номер на колет и дата на приготвянето или не /сравни надписите вътре с предните поръчки/.  Ако нямаш, е много вероятно да са ти я отказали. Така стана с моята от 02.08. - не била регистрирана по технически причини. Настоях да я регистрират, но естествено - не стана.

# 734
  • Мнения: 4
А нали трябва да взема от банката разписка за движението на сметката ми където има код. Мога ли без него да пазаря? Вчера ходих,но все още нямаше нищо Sad

Общи условия

Активация на акаунт