ФУТБОЛНИ фенове (тема 3)

  • 18 367
  • 734
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 78
Айде, Сарк, давай вестника, гле'й колко народ висим, за да видим  Joy

# 661
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 892
тоя мач за коя купа е  Thinking

За Карлинг къп.

Ми, Рал, не знам как го виждам.  Thinking Струва ми се, че Арсенал ще бият, ще вкарат поне още 1 гол. Тотнъм са ми леко неприятни, меко казано, ама само щот' са стари врагове на наш'те.  Те дали ще вкарат, не знам. Mr. Green

Стипе Плетикоса всъщност е доста стабилен вратар, но не знам колко игрова практика има този сезон.

Цецке, мноо ти убави снимките от Барцилоната. Тази неделя трябва да се видим да разказваш?

Докато пиша, стана 1:1.

# 662
  • Мнения: 2 282
Дааа, 1:1 Simple Smile аз Тотнъм ги харесвам много , а и Хари Реднап е вуйчо на Лампард, не знам дали знаеш Simple Smile на майка му е брат Simple Smile

Анели, точно така Simple Smile всички без един - Иванович, но не можах да му намеря такава снимка Simple Smile

# 663
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 892
Да, знам за рода Реднап, ма ' ич ни мъ вълнува.  Mr. Green То и на Джончо ( Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes) баща му си мечтаел да го види с екипа на чуковете, ама ...дръжки Twisted Evil

# 664
  • Мнения: 2 282
Да, знам за рода Реднап, ма ' ич ни мъ вълнува.  Mr. Green То и на Джончо ( Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes) баща му си мечтаел да го види с екипа на чуковете, ама ...дръжки Twisted Evil

 Joy

# 665
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ето,етооо...голЕм цикъл стана с тия снимки.
Компи се чудеше к'во става,че качвах и у Фейса много,та го побърках.  hahaha

http://img201.imageshack.us/i/dsc02787l.jpg/

http://img80.imageshack.us/f/dsc02786p.jpg/

http://img72.imageshack.us/img72/3425/dsc02785r.jpg

# 666
  • Мнения: 2 282
Ето и заглавия от различни световни издания:

"Билд": "Гала на Бербатов в Англия"
"Кикер": "Бербатов направи разликата"
"Ас": "Хеттрик на Бербатов довърши Ливърпул"
"Марка": "Подвиг на Бербатов на "Олд Трафорд"
"Екип": "Бербатов - спасителят на дяволите"
"Франс Футбол": "Манчестър Юнайтед благодари на Бербатов"
"А Бола": "Манчестър Юнайтед победи Ливърпул с хеттрик на Бербатов"
"О Жого": "Бербатов в ролята на герой"
"Спорт Експрес": "Бербатов! Джерард!! Бербатов!!!"
"Проспорт": "БербаШОУ"
"Б92": "Бербатов - Джерард 3:2"
Гардиън: "Знаменито голово шоу показа защо феновете на Манчестър Юнайтед обичат Димитър Бербатов"
ESPN: "Хеттрик героят Бербатов остава скромен"
CNN: "Ливърпул потопен от хеттрик на Бербатов"
Индипендънт: "Бербатов спаси Юнайтед от "пародия"
Евроспорт: "Бербатов изстреля Юнайтед"
Торонто Сън: "Хеттрик на Бербатов поведе Юнайтед"
AFP: "Брилянтен Бербатов отказа Ливърпул"
BetNose.com (сайт следящ случващото се на пазара за залози): „Коефициентът за Димитър Бербатов за голмайстор на Висшата лига падна до 7/1”.
Reuters Blogs: "Брилянтен Бербатов най-накрая преуспя в Юнайтед"
Times of India: "Бербатов е готов за голям сезон, казва Фърги"
BarclaysPremierLeagues.com: "Димитър Бербатов, брилянтен нападател"
The Press Association: "Бербатов спокоен след историческия хеттрик"


Еми чувствам се горда Simple Smile

# 667
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
 bg
Такова световно признание  Crazy,а Бербатов споделил,че като го сменяли и всички го аплодирали,той се чувствал неудобно

# 668
  • Мнения: 2 282
Да :

"Работих усилено по физическата си подготовка. Толкова усилено. Аз не съм от момчетата, които обичат да видят във фитнеса, сигурен съм, че си личи. Но работя усилено дори по това. По време на паузата бягах по шест мили всеки ден. Гледах по един мач от Световното, излизах да тичам, гледах още един, след това пак тичах. Такава бе програмата ми", допълва той.

След като вкара хеттрик на Ливърпул, а Юнайтед победи с 3:2, Бербатов коментира ситуацията.

"Невероятна публика на Олд Трафърд. Не мога да опиша как се чувствам сега. Не съм изморен, чувствам се по-жив от всякога. Късметлия съм, че играя тук. За тези хора. За този треньор. За този клуб. С тези играчи", продължава Бербатов.

"Не мога да гледам собствените си мачове. Дори когато излизах от терена и всички ме аплодираха, се засрамих. Харесва ми, но не знам как да реагирам. Прибирам се у дома, занимавам се със семейството си, понякога гледам филм. И едва дочаквам следващата тренировка. Наистина е доста странно" допълва Бербатов.

Такъв бил Митко Simple Smile имам приятели, които го познават лично , казват , че наистина си е такъв.

П.П. Ето и цялото интервю http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sport/football/3145707/Dimi … d-resurgence.html

# 669
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Аз се оттеглям от Митко-четкането,защото не ми е по вкуса.  Tired
Whatever,мило,днес видях твоя подарък!  Mr. Green
На косъм бях да ти купя нещо от този магазин!   Mr. Green

# 670
  • Мнения: 2 282
Аз се оттеглям от Митко-четкането,защото не ми е по вкуса.  Tired
Whatever,мило,днес видях твоя подарък!  Mr. Green
На косъм бях да ти купя нещо от този магазин!   Mr. Green

Леле , Саркиииииии , снимай поне, и на снимка ще се зарадвам  Hug

# 671
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
 ooooh! боже кво правят тея от Тотнъм

# 672
  • Мнения: 2 282
ooooh! боже кво правят тея от Тотнъм

 ooooh! ooooh!

# 673
  • Мнения: 2 282
Ха-хааа! Прозрях какво става Simple Smile Според мен на Тотнъм им е през г... Купата на Бирата Simple Smile При положение , че ще се борят за Топ 4 във Висшата лига , а и участват в Шампионска лига, не искат да си хабят силите в други турнири. А и наистина, за какво им е. Ще се натрупа много умора и няма да са ефективни никъде . И в тоя ред на мисли , утре очаквам от Челси да видя всички младоци Simple Smile

# 674
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
Явно си имат приоритети  Peace
Не мисля,че ще се случи нещо интерено,тъй,че  лека нощ до утре

Общи условия

Активация на акаунт