Къде в Пловдив??? - 14

  • 48 401
  • 762
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 2 884
Колежката ми скоро купува и каза, че ги има навсякъде, където се продават ел части. Викиват например.

# 721
  • Пловдив
  • Мнения: 2 212
Ellie-A, много ти благодаря за предложението    bouquet

# 722
  • София
  • Мнения: 2 884
Ето и още един инструктор - съседа под нас - Валентин Петров, Авто инс 10, тел 0888847580 и 0894628146, колата му е Рено Меган седан, моята е комби и никак не са малки автомобили. Дано съм ти била полезна!

# 723
  • Мнения: 458
Търся добър инструктор за кормуване, по възможност с голяма кола  Mr. Green

Аз съм доволна от този - Генко Станчев: http://stanchevmobile.hit.bg

 Naughty

още един глас за Генко..преди 2 месеца бях при него..мнооооого съм доволна

# 724
  • Мнения: X
Препоръчайте ми добър стоматолог-хирург за вадене на долен мъдрец. По възможност на прилична цена:) Благодаря много!

# 725
  • Мнения: 76
Къде в Пловдив има магазин (не аутлет) на "ZARA",трябват ми по-точно от детските колекции.Някой знае ли?Знам,че има по централната улица магазин,но има ли в него и детски дрешки?

# 726
  • Мнения: 5 173
Препоръчайте ми добър стоматолог-хирург за вадене на долен мъдрец. По възможност на прилична цена:) Благодаря много!
Моят!
Д-р Патриков. Намира се до новото РДВР. 2 мъдреца ми извади и още ходя с огромно желание при него. Работи със ЗК, нов, чист кабинет, той е мн мил и внимателен, сестрата също.

# 727
  • Мнения: 63
МОЛЯ КАЖЕТЕ МИ КЪДЕ ДА ТЪРСЯ МАГАЗИН JUSK.Не съм от Пловдив и вчера 2 часа го търсих и се отказах.Има ли ориентир край него .Знам само адреса ул.Н.Каблешков 4.Благодаря предварително!

# 728
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
МОЛЯ КАЖЕТЕ МИ КЪДЕ ДА ТЪРСЯ МАГАЗИН JUSK.Не съм от Пловдив и вчера 2 часа го търсих и се отказах.Има ли ориентир край него .Знам само адреса ул.Н.Каблешков 4.Благодаря предварително!

намира се до магазин МЕТРО 1,ТЕХНОПОЛИС и МОЛ ГАЛЕРИЯ
хотел ЕСПИЕС също може да ти е ориентир
квартала е Тракия

като си в Пловдив,който и да попиташ за тези неща ще те упъти

# 729
  • Мнения: 76
МОЛЯ КАЖЕТЕ МИ КЪДЕ ДА ТЪРСЯ МАГАЗИН JUSK.Не съм от Пловдив и вчера 2 часа го търсих и се отказах.Има ли ориентир край него .Знам само адреса ул.Н.Каблешков 4.Благодаря предварително!

Аз не съм от Пловдив,но мога да те ориентирам.Намира се до големия мол Карфур и до Метро в кв.Тракия.Точно до тях е. Mr. Green

# 730
  • Мнения: 76
МОЛЯ КАЖЕТЕ МИ КЪДЕ ДА ТЪРСЯ МАГАЗИН JUSK.Не съм от Пловдив и вчера 2 часа го търсих и се отказах.Има ли ориентир край него .Знам само адреса ул.Н.Каблешков 4.Благодаря предварително!

Аз не съм от Пловдив,но мога да те ориентирам.Намира се до големия мол Карфур и до Метро в кв.Тракия.Точно до тях е. Mr. Green

А някой за "ZARA" няма ли информация? Бебешка ЗАРА???

# 731
  • Мнения: 6 206
Зара йок в Пловдив.
Ще има, но то ще се чуе.
засега най-близкото - Мола на Цариградско в София
Бебешко има много и хубаво, но като не е на намаления на купувам и гледам в детайли, защото ми е само за глезотия. Дрехи бебешки имам за 3 бебета напред.
Иначе детското, момчешкото, беше доста обрано, защото 3 модела искахме и от трите нямаше точен номер. От другото което взехме имаше много хубави неща. Абе, определено дойде ли Зара, много други вносни марки ще окапят.

# 732
  • Мнения: 230
Препоръчайте ми добър стоматолог-хирург за вадене на долен мъдрец. По възможност на прилична цена:) Благодаря много!
др,Деянов...намира се в новата кооперация срещу ,,Севта Петка''

# 733
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Препоръчайте ми добър стоматолог-хирург за вадене на долен мъдрец. По възможност на прилична цена:) Благодаря много!
др,Деянов...намира се в новата кооперация срещу ,,Севта Петка''

При този доктор ходим цялата фамилия, наистина е много добър, макар че цените му не са ниски. Ако имаш интерес ще ти пратя тел. на лични, можеш да звънне да попиташ колко ще ти вземат, ако цената те устройва можеш да му се довериш без никакви притеснения.

# 734
  • Мнения: 458
някоя скоро за е раждала в Хирургиите на Пещерско ? къде да прочета какво трябва да се носи от бъдещата родилка.
благодаря

Общи условия

Активация на акаунт