Къде в Пловдив??? - 14

  • 48 470
  • 762
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 8
Лили,във Форума има много хубави.До магазина на Алф. Wink

# 706
  • Мнения: 458
добър ден, искам да се занимавам непрофесионално с танци - за раздвижване, за тонус.
Бихте ми препоръчали такива школи. и ако може да са в центъра, живея до Университета/Тримонциум.

# 707
  • Мнения: 2 382
Някой знае ли по центъра как вървят детските маратонки,че нашите ни станали малки smile3511 !

Миналата седмица в Геокс още имаше от намаленията и детските маратонки бяха 50-65.

# 708
  • София
  • Мнения: 2 894
Ако мога да свърша работа на някой - поръчах на дребния маратонки от спортсдирект, чисто черни, Пума, естествена кожа, 26 номер, но са ни малки и мога да му ги дам. Разбира се първо да се пробват Simple Smile

# 709
  • Мнения: 1 230
добър ден, искам да се занимавам непрофесионално с танци - за раздвижване, за тонус.
Бихте ми препоръчали такива школи. и ако може да са в центъра, живея до Университета/Тримонциум.
Във Военния дом има и народни /Ансамбъл Хоро/ и спортни  Peace

# 710
  • Мнения: 458
добър ден, искам да се занимавам непрофесионално с танци - за раздвижване, за тонус.
Бихте ми препоръчали такива школи. и ако може да са в центъра, живея до Университета/Тримонциум.
Във Военния дом има и народни /Ансамбъл Хоро/ и спортни  Peace

а евентуално телефон?? благодаря отново

# 711
  • Мнения: 37
Шайнче,сандалите са ни Геокс,ама маратонки не бих взела,че пропускали водичка от дупчиците,нищо против марката Peace!Маратонки ни трябват по-скоро 23номер,че тези са ни 21,5 и си сгъваме пръстите!Не ми се иска да купувам от масовите найкчета,щото и ние сме с такива,а нещо по различно,на сносна цена!

# 712
  • Пловдив
  • Мнения: 41 001
Ако мога да свърша работа на някой - поръчах на дребния маратонки от спортсдирект, чисто черни, Пума, естествена кожа, 26 номер, но са ни малки и мога да му ги дам. Разбира се първо да се пробват Simple Smile

БГ номерация 26,нали?А на каква цена?И този модел ли е?http://www.sportsdirect.com/puma-drift-cat-ii-crib-029148

ако искаш пиши на ЛС
 Peace

# 713
  • Мнения: 1 230
добър ден, искам да се занимавам непрофесионално с танци - за раздвижване, за тонус.
Бихте ми препоръчали такива школи. и ако може да са в центъра, живея до Университета/Тримонциум.
Във Военния дом има и народни /Ансамбъл Хоро/ и спортни  Peace

а евентуално телефон?? благодаря отново
http://horo.bg/index.php?menunode=57&show=material&materialid=923 - това е за Хоро, ама за другите сори  Peace

# 714
  • Мнения: 242
Кажете къде продават козметика  Seventeen освен в Бонжур?Искам един руж а в Бонжур-а ме въртят от 1 месец- ела след 2 дни,ела след 5 дни.Дайте идеи къде другаде да проверя.  bouquet

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 1 195
Някой знае ли,къде в Пловдив продават от адидас ментетата,по-скоро дрехите ме интерсуват,а не маратонки.

В началото на циганския пазар в Изгрев има един търговски център там има всякакви ментета на адидас и найк и са също много хубави! Flutter

# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 2 219
Търся добър инструктор за кормуване, по възможност с голяма кола  Mr. Green

# 717
  • Мнения: 12
Търся добър инструктор за кормуване, по възможност с голяма кола  Mr. Green

Аз съм доволна от този - Генко Станчев: http://stanchevmobile.hit.bg

Въпреки че бях трагичен случай (Crazy) не викаше и не се караше, обясняваше достъпно, подробно и с чувство за хумор.  Grinning Като му търсех страницата попаднах на един форум, където също го хвалят: http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:WFPdklflJmQ … ;client=firefox-a

Колата е VW Bora, голяма е, но е нова и много лесно и плавно се управлява според мен. Честно казано не си спомням цените, но ми направи впечатление, че бяха същите като при инструктора, при който карах преди това, а той беше с една раздрънкана вектра и само ни юркаше насам натам да си върши лична работа из града и околностите. Naughty

# 718
  • Мнения: 12
А някой може ли да ми каже откъде да си купя преходник за уред с английски щепсел..? Практикер, баумакс..? Маркита може би?

# 719
  • Мнения: 230
Навсякъде в гореизброените магазинаи-в Рилата ,Бриколажа Whistling

Общи условия

Активация на акаунт