Четирите сезона

  • 7 341
  • 142
  •   1
Отговори
# 105
  • Варна
  • Мнения: 957
За съжаление лятото си отива. Има само още една седмица от август .
А аз съм безкрайно щастлива ,че на отвратителните жеги им се вижда краят.

И аз!!! Tired

+1! Най-после!
И аз няма да съжалявам, ако лятото изчезне, но нещата клонят в обратна посока, уви!

# 106
  • Мнения: 0
Харесвам всички сезони, може би най-много ме дразни пролетта, не знам защо. Не знам защо също, изглеждам най-добре през зимата /не че принципно не съм зашеметяваща/ ама тогава така най-най. Странно newsm78

# 107
  • Мнения: 112
През лятото когато ни е топло казваме, че обичаме зимата. Но през зимата, когато ни е студено искаме да е лято и обичаме лятото. Всеки сезон си е с красотите. Просто сега сте се сетили със снахата, че Ви е топло.  Laughing Шегичка. newsm62
Вие го казвате, но мен да ме убиеш, не мож ме накара да пожелая зима, особено в най-големите жеги  Laughing Лятото е благодат за студенокръвните като мен, с вечно премръзнали крайници! Иначе, наистина всеки сезон си има своя чар, но през лятото се чувствам най-свободна и жива  Heart Eyes

# 108
  • Мнения: 41
Хора, днес си прередих гардероба и извадих есенните дрехи по-напред. Вече си личи охлаждането. Аз като изляза на трасата и ми е студено.
Заесенява се. Обожавам разходките в парковете есенно време.


пс Къде ми е изчезнала анкетата?   Rolling Eyes

# 109
  • Мнения: 4 569
пс Къде ми е изчезнала анкетата?   Rolling Eyes
тук си е

# 110
  • Мнения: 77
Нека да е лято, само да е лято.........



          


# 111
  • Мнения: 7 947
Е кво да е лято, тая сутрин студ, дъжд и листата почнали да падат  Sad

# 112
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Че то листата падат от поне две седмици насам!

Аз съм от доволните, че идва (то направо си дойде) есента!  Party

# 113
  • Мнения: 7 947
Ми аз днес видях, явно инак слънцето ми  е заслепявало очите  Wink
На мен есента ми е депресираща...

# 114
  • Мнения: 21 648
Пролетта и ранното лято. И хубавата топла есен става.

# 115
  • Мнения: X
Нека да е лято, само да е лято.........



           



Е,то ако и аз мога да отида за три месеца-юни,юли ,август на Ривиерата и само да се пличкам в морето,сигурно хич няма да искам да идва зима.
Ама за 5 дена море да се пържа три месеца в жегите...НЕ,мерси.
Отказвам се от морето,само и само да няма лято!    Mr. Green
Ама не би...

# 116
  • Мнения: 7 947
Очарованието на лятото и забавленията тоя сезон никак не се изчерпват само с морето.

# 117
  • Мнения: X
Очарованието на лятото и забавленията тоя сезон никак не се изчерпват само с морето.
За мен лятото е синоним на :жега,прах,тежък въздух,не мога да дишам нормално, боли ме глава от жегата и слънцето,абе синоним на всякакви гадни физически усещания.
Та,просто нямам време ,настроение и шанс изобщо да мисля за забавления...
Мисля за развлечения,когато физически се чувствам добре,т.е. през зимата!   Grinning 

# 118
  • Мнения: 7 947
Е, то си е до вътрешно усещане, разбира се.
Аз пък лятото само за забавления мисля, за излизания, паркове, разходки, кафенца на открито, барбекю на дворчето, пикници на вилата и т.н.
Зимата, когато в 6 вече е тъмно, краката ми са мокри от яката шляпавица, носа ми замръзва, ръцете ми са на кокал и е минус 10 - няма сила, която да ме накара да искам разходки и излизания  Wink

# 119
  • Мнения: 77
Сега да ви питам, кое и е хубавото на есента? Joy

Ама тя лисицата, като не стигала гроздето, какво казала, че е кисело?
Дай сега, защото някой не можел да ходи на море, да няма лято! rotfImao
Къде си лято, търся те, чакам те....... tooth  newsm10



                       


Общи условия

Активация на акаунт