Четирите сезона

  • 7 350
  • 142
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 674
А не,аз си държа на мнението Crossing ArmsВлюбена съм в есента,обожавам я,не мога да й се наситя!Остава още един месец от този разкошен златен сезон.

# 121
  • Мнения: 814
Нямам любим сезон.

# 122
  • Мнения: 8 924
А не,аз си държа на мнението Crossing ArmsВлюбена съм в есента,обожавам я,не мога да й се наситя!Остава още един месец от този разкошен златен сезон.
Да. Очаквам с нетърпение чудната златна есен, която ни обещават синоптиците от утре.

# 123
  • Мнения: 1 175
Всичките са ми любими. Това ми става пределно ясно когато попадна на място, където няма четири сезона... Коледа на плажа по джапанки просто не е същото. Трябват ми всичките четири сезона, за да се чувствам у ред  Mr. Green

# 124
  • Мнения: 27
Я, тема за времето...чудесно  Simple Smile
Аз гласувах за пролетта - огромни количества зелен цвят, слънцето не пече много пък вали дъжд по всяко време, въздухът е един такъв...свеж  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 125
  • Мнения: 12 687
Коледа на плажа по джапанки просто не е същото.

Това ми е мечта.

# 126
  • Мнения: 7 005
В различните години различни са ми любимите сезони.
Само пролетта никога не съм я харесвала.
Сега напоследък е зимата.  Grinning
Даже предлагах на милото да идем да живеем в Нова Зеландия, за да карам ски на рождения си ден  Joy

# 127
# 128
  • Мнения: 537
Пролетта и лятото, колкото и да е жега лятото я предпочитам пред минусовите температури зимата.  Peace

# 129
  • Мнения: X
Учудва ме и малко ви завиждам, че съумявате да различите цели четири сезона. Аз заобичах пролетта, маалко преди да изчезне съвсем. Май че същото ще стана и с есента. Но за сметка на това,  зимата и лятото, всъщност се превърнаха в пролет и есен или по-скоро в нещо като преходни сезони измежду преходните.

# 130
  • Winterfell
  • Мнения: 590
Есента Heart EyesТя и зимата провокират в мен най-силни чувства.
Пролетта и аз не я харесвам.Противно на някои съфорумски представи, в моя образ изникват само плешиви дървета,голи храсти и изгнилата есенна шума.Зеленината за мен е началото на лятото Mr. GreenВсеки усеща нещата различно  bouquet

# 131
  • Мнения: 9
Пролетта, не е в цъфналите, или зелени дървета, за мене тя е във Въздуха, някак особено се променя аромата му. С една дума, всеки сезон има свое собствено очарование. Тъжното е, както казват някои, че вече нямаме четири сезона. Cry

# 132
  • Мнения: 2 164
Есента!!
Но,без парно!

# 133
  • В Космоса
  • Мнения: 9 884
В низходящ ред: пролет, есен, зима, лято.

# 134
  • София
  • Мнения: 62 595
Лятото, след него в класацията е пролетта, после есента, а зимата ми е най-нелюбима. Може лятно време да е жега, но е светло и зелено навън.

Общи условия

Активация на акаунт