Четирите сезона

  • 7 338
  • 142
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 517
Всички сезони обичам. Само още не съм наясно със себе си дали предпочитам минус 20 или плюс 40...в първия случай ми спира дъха от студ, при втория колабирам, ако съм директно под палещото слънце.
Иначе всеки сезон си има очарование. Някои казаха, че нямалко прокет и есен. Има бе, що да няма. Прсто се поиместиха във времето.

Във Варна например есента продължава до края на декември. Истинската зима при нас хваща след Нова година, като през февруари и март е в апогея си. Което де факто не е странно, понеже астрономическата зиам започва едва на 22 декември.
Пролетта ми идва малко късичка и тази година от ботушите скочих в чехлите...лятото също беше кратко, в смисъл, че късно се затопли водата, през повечето време валеше, а в малкото седмици, когато беше истинско лято, не се седеше от жега. След средата на август пък се усеща наближаването на есента...е имаме си циганско лято, ковето ми е най-приятната част от есента - когато всичко е шарено и цветно и все още е топло.

# 136
  • Мнения: 375
 Много обичам зимата,това е любимият ми сезон.Есента също много ми харесва.Лятото само заради морето искам да дойде,но не харесвам пролетта изобщо.

# 137
  • Варна
  • Мнения: 25 286
Лято, лято и пак лято! Мразя да ми е студено, пък и при нас няма красива зима де. Есента ме депресира. Пролетта ме радва, защото след нея идва лятото, което чакам 10 месеца Heart Eyes  
П.С. дори и с тези Т

Това е 100% моето мнение по темата.

# 138
  • Мнения: 2 478
От дете броя месеците до лятото. Никога не мога да му се наситя. Есента ме депресира.

# 139
# 140
  • Мнения: 145
Много обичам лятото! Есента ме депресира, зимата я мразя, освен ако съм на планина и вали сняг, иначе - киша и студ, направо е непоносимо. Пролетта повече я харесвам, но късната пролет, въпреки, че последните години сезоните се сливат и от студ направо става жега. Дойде ли топлото лято, направо се раждам отново. Обожавам го, обичам топлите летни вечери и на морето и в планината. Особено в планината. Планината е невероятна през лятото, ароматите на билки и на треви, езерата и реките, поляните и високите върхове..... Ох, размечтах се, а отново е студено и идва гадна зима....

# 141
  • Мнения: 41
И аз да пиша !
Харесвам зимата точно толкова колкото и другите сезоно.Проблемът е в това, че ми се иска да имам парички и стаята да ми е много топла, защото инак ми е студено, а аз мразя студа!  Hug Но ако имах и една камина, и кожички по пода и иииии.... , но няма !  Rolling Eyes

# 142
  • Мнения: 3 405
Обичам всичките четири, предпочитам лятото  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт