Четирите сезона

  • 7 337
  • 142
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 646
Есента е моят сезон,обожавам октомври,когато сутрин е студено,а през деня Т стигат до 25 градуса.Има някаква мека,разнежваща топлина в есенното слънце,която ме кара да мечтая.Обичам падащите листа,цветовете на дърветата са най-красиви през есента и за да не съм голословна -

такава е есента в нашия град

# 16
  • на майната си
  • Мнения: 425
Пролет и есен. Без зима мога спокойно да мина - няма да ми липсва.
Лято - само ако е "циганско" Simple Smile.

# 17
  • Мнения: 4 569
Есента ми е любим сезон.

# 18
  • Мнения: 1 092
Пролет/Лято

# 19
  • Мнения: 6 036
Зимата е моят любим сезон,но всеки сезон си има своя чар  Wink
Обичам да стоя зимата на топло у дома, а навън да вали сняг Heart Eyes
Това е и сезонът с най-много поводи за празнуване  Grinning

# 20
  • Мнения: 51
Обожавам зимата,особено когато вали на парцали Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 3 371
като сме заговорили за годишни времена, има ли някоя, която да има метеопатия?
аз за съжаление се радвам на най-крайната форма на метеопатията, и това доста ограничава живота ми. за мен лятото и топлината са живот, а в останалото време просто съм постояно болна.
ето малко инфо за метеопатията:
http://www.verojaten-spam-dokladwajte-na-moderator/article/14274

пс. това питам, защото се учудих колко много хора харесват зимата.  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 130
Dimi 73, как добре го каза, че дори и с цветовете на златната есен, които ме хипнотизират! Това са картините, които искам да помня завинаги! Есен, изобилие на цветове, багри, презрелите плодове на земята, циганското лято,златните листа в нозете ти и една омара, бавна и тиха.... Това съм аз. Иначе съм "Стрелец", но тук, в есента си почивам. Ето, още маааалко и ще се почувствам прекрасно!

# 23
  • Мнения: 73
като сме заговорили за годишни времена, има ли някоя, която да има метеопатия?
аз за съжаление се радвам на най-крайната форма на метеопатията, и това доста ограничава живота ми. за мен лятото и топлината са живот, а в останалото време просто съм постояно болна.
ето малко инфо за метеопатията:
http://www.verojaten-spam-dokladwajte-na-moderator/article/14274

пс. това питам, защото се учудих колко много хора харесват зимата.  Rolling Eyes

Аз съм изключително метеочувствителна, затова не понасям лятото. Жегите са способни да ме побъркат не по-малко от студа зимата. Не може цяло лято да се плискаш в моренцето нали?
Еднакво съм болна лете и зиме и се чувствам комфортно само в умерен температурен интервал.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 171
Лято, лято и пак лято! Мразя да ми е студено, пък и при нас няма красива зима де. Есента ме депресира. Пролетта ме радва, защото след нея идва лятото, което чакам 10 месеца Heart Eyes  
П.С. дори и с тези Т

# 25
  • някъде ...
  • Мнения: 37
пс. това питам, защото се учудих колко много хора харесват зимата.  Rolling Eyes

Хора разни, писания също.
Зимата ми е един от четирите любими сезона, поради чистотата, която няма никой друг, поради вълшебната приказка на сипещия се тихо , нощен сняг, заради звука на белотата, докато стъпвам в нея, заради лекото парене на бузите при прибиране на топло ( пред камината ), заради невероятния контрасТ на  догарящия огън, заобиколен от кристално чистия мраз  ( настръхвам ) , и поради ред други причини, които в момента нямам време да изброя .

Бяла приказка ...

# 26
  • Мнения: 12 674
Естествено, снахата не е права.

# 27
# 28
  • Мнения: 945
Лято и нищо друго newsm10

# 29
  • Мнения: 2 646
Аз пък не обичам лятото.Това е сезонът,през който се чувствам най-зле.Горещините не ми понасят,пада ми кръвното когато е много горещо(както последните две седмици),вечер не мога да спя ако не е включен климатика,през деня избягвам да излизам.Изобщо,ама изобщо не обичам горещото лято.Може би ако живеех в някой планински район,където Т не надвишават 30 градуса,щеше да ми харесва лятото,но за съжаление живея в Тракийската равнина Mr. Green
Зимата ми харесва,чувствам се добре,стига да няма мъгла,само сметките за отопление малко вгорчават тоя сезон Mr. Green
Пролетта....да,хубава е,всичко се раззеленява,става топло,април е чудесен месец и през никой друг сезон дърветата не са така тъмно зелени,както са през април.

Общи условия

Активация на акаунт