Тема Незабравима ( Unutulmaz ) 77

  • 25 664
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 9
Ееееееее, Мокси, страшна си! С твоите красоти стиховете стават още по-вълнуващи и въздействат по-силно!  smile3501 newsm74

Валя, мисля, че се коментира в предишната или в началото на тази тема за евентуална намеса на Мелда, която ще спаси фирмата и това би могло да я издигне в очите на дъртия пръч. Аз друго не мога да си обясня - как така Харун ще остави разпадаща се фирма и ще избяга, това не е в негов стил, той е прекалено отговорен и със силно изразено чувство на дълг. Едва ли фирмата ще е в лошо положение преди Харун да замине! Не знам! newsm78

Предвид факта, че Феяз се отказа от Харун и го изгони от фирмата- не бих се учудила ако той е решил да замине  надалеч за да си оправи живота!

# 736
  • Мнения: 0
Мокси, не знам какво да кажа, освен  bowuu  smile3501  smile3525

# 737
  • Мнения: 107
Ееееееее, Мокси, страшна си! С твоите красоти стиховете стават още по-вълнуващи и въздействат по-силно!  smile3501 newsm74

Валя, мисля, че се коментира в предишната или в началото на тази тема за евентуална намеса на Мелда, която ще спаси фирмата и това би могло да я издигне в очите на дъртия пръч. Аз друго не мога да си обясня - как така Харун ще остави разпадаща се фирма и ще избяга, това не е в негов стил, той е прекалено отговорен и със силно изразено чувство на дълг. Едва ли фирмата ще е в лошо положение преди Харун да замине! Не знам! newsm78
И аз това се чудя не знам -да изчакаме нали в една от сериите които предстоят Харун се срещна с някакъв мъж маи точно във връзка с фирмените дела - честно да ви призная но на мен едва сега със сериите по нова ми се изясняват тези неща с фирмата -преди като че ли в преводите тук се наблягаше само на диалозите в личните им взаимоотношения а тези се пропускаха и затова..

# 738
  • Мнения: 9
Мокси, не знам какво да кажа, освен  bowuu  smile3501  smile3525

Тарабас, твоите стихове говорят достатъчно! Аз благодаря на теб и всички останали стихотворци във форума...


# 739
  • Мнения: 27
Ееееееее, Мокси, страшна си! С твоите красоти стиховете стават още по-вълнуващи и въздействат по-силно!  smile3501 newsm74Валя, мисля, че се коментира в предишната или в началото на тази тема за евентуална намеса на Мелда, която ще спаси фирмата и това би могло да я издигне в очите на дъртия пръч. Аз друго не мога да си обясня - как така Харун ще остави разпадаща се фирма и ще избяга, това не е в негов стил, той е прекалено отговорен и със силно изразено чувство на дълг. Едва ли фирмата ще е в лошо положение преди Харун да замине! Не знам! newsm78
Предвид факта, че Феяз се отказа от Харун и го изгони от фирмата- не бих се учудила ако той е решил да замине  надалеч за да си оправи живота!
Мдаааа, права си, за това не се бях сетила. При това положение Харун няма какво да прави в това лудо семейство! Мисля, че разбирам причината за бягството му!

# 740
  • Мнения: 27
И аз това се чудя не знам -да изчакаме нали в една от сериите които предстоят Харун се срещна с някакъв мъж маи точно във връзка с фирмените дела - честно да ви призная но на мен едва сега със сериите по нова ми се изясняват тези неща с фирмата -преди като че ли в преводите тук се наблягаше само на диалозите в личните им взаимоотношения а тези се пропускаха и затова..
Правилно! А тези "второстепенни" диалози изясняват много от нещата! smile3506 newsm12

# 741
  • Мнения: 27
Хора сега пускам новата тема защото утре не знам кога ще се появя тук.

Лека вечер на всички и изпишете тази докрай.

НОВАТА ТЕМА

Дежавю сигурно е заета, но да си сложим новата темичка, ние ще я удостоим с присъствието си!  Hug   Аааааа, сори, тя е на балкона!

# 742
  • Русе
  • Мнения: 2 352
Лелееее,а до сега утрините тука бяха тихи! Какви ти тихи,вие момичета направо сте свършили и тая тема! hahaha
Най-напред да изкажа възторга си от Бганьо и Тарабас! Макар че не обичам сладолед и ям веднъж в годината, ще подходя като воайор,  Бганьо,за мен беше истинско удоволствие да прочета "Дълбоко и сладко"! smile3501 smile3501 smile3501 newsm51 newsm51 newsm51 newsm74 newsm74 newsm74
Тарабас,и ти си НЕВЕРОЯТНА! smile3501 smile3501 smile3501 newsm51 newsm51 newsm51 newsm74 newsm74 newsm74  "Затишие" и "Блясък"- отиват в стихосбирката! newsm53
Ади,Моксито,Кометка - жонглирате с такива вълшебни сладоледи,виагри, вкусотийки най-различни, нямате грешка! Ако съм пропуснала някого,не е умишлено,да ме извини!  love001  love001  love001

# 743
  • Русе
  • Мнения: 2 352
Ееееееее, Мокси, страшна си! С твоите красоти стиховете стават още по-вълнуващи и въздействат по-силно!  smile3501 newsm74

Валя, мисля, че се коментира в предишната или в началото на тази тема за евентуална намеса на Мелда, която ще спаси фирмата и това би могло да я издигне в очите на дъртия пръч. Аз друго не мога да си обясня - как така Харун ще остави разпадаща се фирма и ще избяга, това не е в негов стил, той е прекалено отговорен и със силно изразено чувство на дълг. Едва ли фирмата ще е в лошо положение преди Харун да замине! Не знам! newsm78

Предвид факта, че Феяз се отказа от Харун и го изгони от фирмата- не бих се учудила ако той е решил да замине  надалеч за да си оправи живота!
Точно! smile3501 smile3501 smile3501

# 744
  • Мнения: 107
Сега ще ви оставя за малко но в късния следобед отново ще съм при вас в новата тема - да знаете че дори и да не се включвам в разговорите постоянно съм с вас, забалявам се и се радвам че ви има /аз между другото ви следя почти от половин година,но досега все не се осмелявах да пиша/ а сега като се оттикнах та може и да започна да досаждам с мненията си...

# 745
  • Мнения: 27
Сега ще ви оставя за малко но в късния следобед отново ще съм при вас в новата тема - да знаете че дори и да не се включвам в разговорите постоянно съм с вас, забалявам се и се радвам че ви има /аз между другото ви следя почти от половин година,но досега все не се осмелявах да пиша/ а сега като се оттикнах та може и да започна да досаждам с мненията си...
О, моля те, не си внушавай такива неща! Тук сме за да се забавляваме! Hug

# 746
  • Русе
  • Мнения: 2 352
Сега ще ви оставя за малко но в късния следобед отново ще съм при вас в новата тема - да знаете че дори и да не се включвам в разговорите постоянно съм с вас, забалявам се и се радвам че ви има /аз между другото ви следя почти от половин година,но досега все не се осмелявах да пиша/ а сега като се оттикнах та може и да започна да досаждам с мненията си...
Валя,тук всеки има право на мнение и никой на никого не налага своето. Затова е и постоянен купон?!Просто се забавляваме! newsm44

# 747
# 748
  • София
  • Мнения: 281
Добър ден момичета, желая ви успешен ден.

ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ:

UNUTULMAZ DİZİ ме направи администратор на страницата UNUTULMAZ DİZİ  
http://www.facebook.com/pages/UNUTULMAZ-DIZI/114397765268863
Обръщам се към всички, към тези които имат и към тези, които нямат профил в фейса( да си направят). Влезте в страницата и станете приятели. Тук всяка ваша дума ще се чуе от Unutulmaz, публикувайте тук всяко ваше творение (снимки. стихотворения, клипове), ако го харесат могат да издадат стихосбирката и да видим Ава.

Аз лично нямам време ...... и тук ми е достатъчно с вас да споделям.....щастието че сме заедно с

Харун и Еда.... и тяхната неповторима игра..... newsm51 smile3503 smile3521 newsm03 smile3525 newsm68 newsm44

Общи условия

Активация на акаунт