И ето първата седмичка от ноември 31.10-6.11

  • 11 382
  • 453
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 329
И аз се присъединявам към съболезнованията!

Бог решава кога да създаде живот и кога да го отнеме. Ние сме безсилни за неговите решения. Иска ми се само свекърва ти да е на по-добро и по-хубаво място. Мир на душата й.

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Приятна седмица, момичета!
Добре дошла Mr. Green
Уф затресе ме пак лигата...ко да прая...модераторите да ми пуснат една метла ако им се чисти...щото съм невъзможна Crazy Ама преди да я пуснат метлата да им кажа, че ги обичам Mr. Green Mr. Green

# 17
  • Мнения: 343
Поздрави и от мен за новата седмица, дано бъде хубава и успешна за всички. Аз не съм от активно пишештите но вчера нямах нет и разбрах колко много ми липсва форума. Теди съжалявам за загубата ви.

# 18
  • Мнения: 2 015
Здравейте момичета.Не сте спали,за да драснете по някой ред.За мен седмицата почва зле.Тая работа ми писна и все ми е едно напрегнато.Ако щете ми вярвайте записвам си днес какво трябва да свърша,че всичко забравям.През цялото време съзнанието ми е заето с проблеми.Дори сега имам чувството,че стоя на тръни,а аз всеки един момент ще гръмна.А най лошото е парите за които работя.Няма да Ви казвам за колко,че ще се пръснете от смях,а работата ми е сериозна,което ме кара непрекъснато да съм напрегната.Хубаво,че е мъжа.Ама взех да си мисля не е ли по добре да си седя в къщи,че тъй или иначе туй дет го искарам отива за закуска,обяд,за кафе и накрая пак мъжо.

# 19
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Безкрайно много ви благодаря, че сте тук и сте до мен в такъв момент. Липсвахте ми много! Хубаво е да знаеш, че има добри хора около теб! Тази мисъл може да те крепи и да ти дава сили цял живот! Бъдете живи и здрави, много щастливи и винаги усмихнати всички и нека Бог да ви пази!

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
...Не сте спали,за да драснете по някой ред.
Мишке, мишке....чадо мое като съм от 07,00 часа в офиса дали не съм спала точно заради това да се разпиша във форума Crazy И споко..не само ти си записваш...те хората са го казали...умните си записват Mr. Green

# 21
  • Мнения: 4 970
Да- ама го има и другия момент-записваш,записваш.ами - като забравиш къде записваш ooooh!Аз съм от тоя тип.МНого съм организирана по записки,само дето не мога да ги открия Laughing

# 22
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Лека, спорна и бебеносна седмица и от мен!

Теди приеми и моите съболезнования, през тежък период преминава семейството ти, бъди до мъжа си в този труден момент.   Hug

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Бъдете живи и здрави, много щастливи и винаги усмихнати всички и нека Бог да ви пази!
Ти също Теди Hugи държа на това което ти написах на ЛС.

# 24
  • Мнения: 1 091
Теди, приеми съболезнованията ми! Знам колко ни беше тежко, когато почина свекър ми, така че те разбирам напълно. Но ти гледай философски на нещата, за да можеш да подкрепяш съпруга си и да му помогнеш да изживее мъката си по-поносимо. Аз съм сигурна, че смъртта е преход на душата в друго състояние и измерение, непознато за нас, и дано там, където е отишла свекърва ти е по-хубаво. Пожелавам ви да бъдете силни и знай, че времето лекува, колкото и цинично да звучи в такъв момент.
Теа, стискам палци за майка ти, дано всичко е наред!

# 25
  • Мнения: 1 153
Privet momi4eta Hug
Tedi priemi saboleznovaniqta mi :cry:i znai 4e sled vsqko lo6o ne6to sledva ne6to hubavo Praynig
Uspeh na wsi4ki s bebepraveneto Peace
P.p. imam vapros kam vas,znam 4e mqstoto mu ne e tuk ,no se nadqvam na barzi otgovori,neka Sani i morena da ne mi se sardqt.Ta vaprosa mi e sledniq-2 no6ti stavam do toaletna prez no6ta a tova ne e tipi4no za men,malko me boli,no ne kato pri cistit,a bolkata e reje6ta,prez denq mi nqma ni6to,samo no6tem,tazi no6t be6e po silna i ne mojah da se naspq Confused,nqma parene ili sarbej,ta moje li tova sa6to da e cestit Cry
Izvinqvam se 4e pi6a na latinica,no ne6to programkata mi se e precakala

# 26
# 27
  • Мнения: 6 993
Хероу,мър, тебе кой те обяви за врачка? Да знаеш,че хич не е познал, и ти не позна Whistling По-отрицателен тест не бях виждала  Mr. Green Най-вероятно ми се вие свят и ми се гади, ако не от смяната на  времето, то от пилешки грип, дет сигурно ме е хванал понеже съм безобразна патка Crazy Ма няма нищо,че не позна, аз пак тА обичкЪм! Heart Eyes
Тея, аз също ще стискам палци майка ти бързо да се оправи. Peace
Теди, искрено съжалявам за свекърва ти.Не знам какво повече да ти кажа, ние сме с вас Hug Прегръщам те!

# 28
  • Мнения: 1 153
blagodarq Herka az znam kakvo da piq za cistit,no ne sam sigurna dali e tova,za6toto proleta imah cistit i minalata zima ,ama simptomite mi bqha drugi,sega e razli4no,prosto ne moga da razbera dali moje da se vidoizmenili newsm78 a na doktor utre ili vdrugiden,4akam da mi dadat zaplatata 4e da si platq 1 mesec osigurovkite,6toto nqma da mi dade napravlenie Confused

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 21 640
...Ама преди да я пуснат метлата да им кажа, че ги обичам Mr. Green Mr. Green
Ами и аз да ти кажа , че дори да се наложи да те замитам ( ама гледай да не се  Naughty ) , си те обичам бе !
То метенето си е метене , пък обичта си е съвсем отделно , та могат да съществуват заедно  Flutter !

Общи условия

Активация на акаунт