Чанти и обувки - как ги съчетавате?

  • 21 612
  • 102
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 672
 Joy

Спомням си в детската градина как веднъж рисувахме черга. Учителката ми се скара, че съм нарисувала синя ивица до зелената. От най-ранна детска възраст са убили всичко цветно в мен  hahaha

# 76
  • Мнения: 11 747
Точно и като тъчахме на едни мини станчета, пак така ни учеха. Да синьо и зелено беще комбинация табу! Все още много хора робуват на това правило. Бях озадачена, когато на село видях черга, изтъкана със синьо и зелено едно до друго, след като учителката ни уверяваше, че не се прави така.

# 77
  • Мнения: 11 747
Свежи комбинации  1...  2...  3...  4...  5...  6... 

# 78
  • София
  • Мнения: 6 219
леле, леле това за началното училище не го бях чувала! Просто ме убихте!
не помня някой да ми е обяснявал кой цвят с кой да го комбинирам. ми нали часовете по рисумане са, за да си развием абстрактното мислене и фантазията!

dharma.brum напълно поскепям твоя пост.

pina, от нещата които си показала има някой много добри съчетания, при които цветът е акцент. Но има и някой, които просто... толкова много цветове на едно място... и то различни  newsm78

# 79
  • София
  • Мнения: 7 097

Цветово бива, ама не ми се връзва такава малка, тясна рокля и то на слаба жена съчетана с тази огромна чанта  Thinking

# 80
  • Мнения: 636
В повечето случаи умишлено не ги съчетавам

# 81
  • Мнения: 3 154
Виктория Бекъм със зелена рокля, черна чанта и обувки - мляко с какао (не знам как се казва този цвят) Разкошни обувки  Crazy и хубава комбинация.
Ако бях аз, бих избрала тъмносиня чанта, по- гланцова кожа.
Хубав цвят е,  и се съчетава с почти всички останали, но за съжаление не отива на всеки.  Confused
Особено ако не е обувка, а дреха и е близо до лицето

Мен пък много ме притеснява комбинирането  Rolling Eyes
Сега имам една прекрасна кафява чанта, но не знам на какви обувки да я нося.
Според вас би ли било прилично ако съчетая чантата с шал? Това ми е много по- лесно, шалове имам десетки. А такова кафяво не знам дали ще намеря
Предлагам: зелено
пак розово също лилаво
турско синьо - тези са мъжки, но една тъмно кафява чанта ще им отива също
такова червено
пп. примерите давам  заради цветовете, а не за моделите обувки

та както се вижда и аз съм от „несъчетаващите”, обаче Мишел Обама също  Wink

# 82
  • Мнения: 2 229
Ако ми позволите един въпрос - тези обувки с каква чанта бихте ги носили? Blush Велурени са, с малко кожено по ръба, затова наистина не знам, черна кожена няма да е много добре май... Rolling Eyes

# 83
# 84
  • Мнения: 555
Здравейте,
Аз искам да ви попитам как бихте съчетали малка черна лачена чантичка със златен синджир за през рамо подобна на тази ?
От известно време се чудя какви обувки да й взема, но така и не мога да преценя.. Simple Smile според вас черни матови обувки, подобни на тези дали ще стоят добре?  Grinning   bouquet

Последна редакция: пт, 03 сеп 2010, 20:40 от mariyaogneva

# 85
  • Мнения: 6
Изполвам темата да питам някой виждал ли е скоро хубави български боти в Русе?
Май още не са ги пуснали...   Rolling Eyes

# 86
  • София
  • Мнения: 6 219
Ако ми позволите един въпрос - тези обувки с каква чанта бихте ги носили? Blush Велурени са, с малко кожено по ръба, затова наистина не знам, черна кожена няма да е много добре май... Rolling Eyes

прекрасни са  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
зависи от тоалета.

# 87
  • Мнения: 2 229
Ако ми позволите един въпрос - тези обувки с каква чанта бихте ги носили? Blush Велурени са, с малко кожено по ръба, затова наистина не знам, черна кожена няма да е много добре май... Rolling Eyes

прекрасни са  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
зависи от тоалета.

Благодаря! Simple Smile Ще ги нося или с черна сатенена пола до коляното, или с черно-сиви панталони, но не супер официални. newsm78

# 88
  • Мнения: 11 747
Ако цялата ще си в черно-сиво и понякога бяло нагоре, може би някоя блуза, то много ще подхожда червена чанта. Също бих носила синя чанта, сива ще е скучна комбинация, но пак става, евентуално жълта. Кафяво-оранжева-бежова гама според мен - не!

# 89
  • Варна
  • Мнения: 67
Ако си цялата в черно, аз бих носила шарена чанта. Ето точно тази бих носила  http://img1.tradeget.com/yueguang130/W3TR6NRB1lv%20bag.jpg  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт