БУРГАС - дъждовно и студено, време е за винот

  • 32 535
  • 742
  •   1
Отговори
# 75
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 568
ти пък от кога така...некви космалъци те спират-нещо нов човек ми се струваш.... да не би да се прокрадва идеята за още едно синче  Mr. Green

# 76
  • Мнения: 1 701
.... да не би да се прокрадва идеята за още едно синче  Mr. Green

Ай ся!
Какво съм ти направила пък на теб, че ми говориш така? Wink

# 77
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 568
 Hug
утре ще ходя на поредното глупаво интервю(по всяка вероятност)
последно време съм потресена от въпроси от рода на :
- За какъв живот мечтаете...
-Какво искате от живота си...
-Как виждате себе си...
-Как протича вашия ден...
-Родителите ви с легален бизнес ли се занимават-помат ли Ви...
и такива ми ти неща......  Tired.
хора ако някой е по наясно би ли ми обяснил каква е ИСТИНСКАТА логика в това.....нима по тези въпроси се съди дали човек е достатъчно мотивиран да работи....

# 78
  • Мнения: 723
.... да не би да се прокрадва идеята за още едно синче  Mr. Green

Ай ся!
Какво съм ти направила пък на теб, че ми говориш така? Wink
Момиче ще е,
аз в Италия забременях  със София Crazy Joy

# 79
  • Мнения: 1 701
Значи викаш, след няколко години пак в Италия! Wink

# 80
  • Мнения: 723
Значи викаш, след няколко години пак в Италия! Wink
да,дори ще ти дам и координатите на хотела Crazy Laughing

# 81
  • Мнения: 668
Значи викаш, след няколко години пак в Италия! Wink
да,дори ще ти дам и координатите на хотела Crazy Laughing
Ауууу голяма си подстрекателка. Онзи ден и мен ме навиваше за трето.   Crazy Crazy Crazy

# 82
  • Мнения: 723
Значи викаш, след няколко години пак в Италия! Wink
да,дори ще ти дам и координатите на хотела Crazy Laughing
Ауууу голяма си подстрекателка. Онзи ден и мен ме навиваше за трето.   Crazy Crazy Crazy
Ама ти пък как ме отряза Crazy Joy  Heart Eyes
Уйш е навитак за трето,само чака малко да вземе въздух Simple Smile Heart Eyes

# 83
  • Мнения: 1 701
Синята зона пред нас е в разгара си!  Crazy
Телевизия СКАТ ходи след паяка, полиция, един униформен, едон костюмиран, пишат-бришат, стараят се. Аз гледам от прозореца и се забавлявам (да ма прощават шофьорките)!  Mr. Green

# 84
  • На морето!
  • Мнения: 5 792
Синята зона пред нас е в разгара си!  Crazy
Телевизия СКАТ ходи след паяка, полиция, един униформен, едон костюмиран, пишат-бришат, стараят се. Аз гледам от прозореца и се забавлявам (да ма прощават шофьорките)!  Mr. Green
Простено да ти е!
Маимп, давай ги координатите, но ако е мъжко- приемаш ли рекламации  Mr. Green

# 85
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Синята зона пред нас е в разгара си!  Crazy
Телевизия СКАТ ходи след паяка, полиция, един униформен, едон костюмиран, пишат-бришат, стараят се. Аз гледам от прозореца и се забавлявам (да ма прощават шофьорките)!  Mr. Green

Ха погледни през прозореца на спалнята, от другата страна за какви сардели става въпрос  ooooh!. Не мога да мина с колата си, не място да си намеря да паркирам... Честито!

# 86
  • Мнения: 1 701
Потрай пък и ти... На следващия етап и нашата улица ще влезе в синята зона! Simple Smile
Първи ден е.
Ще се научат хората! Wink

# 87
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 719
Дебре, де. Синя зона. И сега аз какво да направя като съм си паркирала колата пред нас, а улицата ни е в синята зона? Трябва да ходя до общината ли? Що ли? Ако някой знае да обясни, моля.

# 88
  • Мнения: 1 280
  Отиваш на "Иван Богоров" 64 и попълваш заявление по образец. Носиш си документи удостоверяващи, че живееш там, заплащаш си годишната такса и получаваш лепенка тип винетен стикер  Peace

 На телефон 84 47 41 са изключително любезни, чак се изненадах  Crazy Може да им се обадиш, ако имаш въпроси

# 89
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 719
Много мерси   bouquet
Всъщност вече попитам в Гугъл и прочетох инфото. Положението никак не е розово. Общината обаче ще посъбере още някой друг лев. При вземане на стикера трябва да занесеш бележка, че не дължиш такси и данъци на общината. Хората от комплексите могат и да отлагат, ние обаче ще сме привилегировано отговорни (по ББ) Sad

Общи условия

Активация на акаунт