Юлски деца-Тема 37

  • 31 300
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 423
Ми тука за голямо торнадо го обявиха  Laughing, а като обяснят и за сплесканата жена в колата и съвсем хваща дикиш.
Мама Барба, аз решавам, ама вечер, като заспят всички, че ми е по-спокойно  Peace
Ваня, честита маса  Hug.
Да питам и тук. Днес исках да направя хляб, но се оказа, че ми няма перката на хлебопекарната. Явно съм я хвърлила с последния хляб  Rolling Eyes Някой да има на идея от къде мога си купя нова. Изобщо да сте виждали части за хлебопекарни някъде?

# 706
  • Мнения: 755
Следя ви този път, чета , но нещо сякаш нямам с какво да се отчитам всеки ден.
Подкрепям страхотната идея на Линет за "размяната" на детски играчки. Много полезно и ползотворно предложение. Аз съм с логистичната подкрепа , защото от тук пощенските ще ми излязат повече от 2 лв. Mr. Green Шегувам се! Laughing

Чочии
, мацка, защо не заведеш Дани пак да я види док., много силна реакция , за да е от ваксината. Нещо не ми звучи да е от ваксината. Да се оправя бързо малката душка. Hug
Тан Hug Peace

karelia79 честито 8-мо зъбче на Нико!!! Йоана също вади всеки зъб или по точно всеки следващи 2 зъба /излизат по 2 наведнъж/ с ревове и и писъци по нощите. Изпива тонове вода и много плаче, мята се, мрънка , въобще има пълна програма. Дано с всеки зъб нещата стават все по-спокойни и по-спокойни , пожелавам ви го, както на Нико , така и на Йоана. Hug Peace

Последна редакция: вт, 21 сеп 2010, 06:46 от Fortune

# 707
  • Мнения: 1 208
Момичета,аз ви чета ама няма за какво да пиша вече като си нямам Катето при мен  Sad.....Петя в момента ми каза ,че съм лоша  Mr. Green Накарах я да си събира солетите,които надроби и пръсна из целия хол  Twisted Evil

Катето е добре.Кожичката на крачетата отзад на пръсците е доста груба и незнам от какво.Днес са я водили на лекар и жената казала да спрат да я мият с шампоана и им изписала някакъв лосион вместо него.Иначе много яде ама се пръска.

# 708
  • София
  • Мнения: 1 635
Здравейте и от нас,

Калина пак ми спретна номера да спи от 6 до 7.30 и сега ще си играем до 100 часа.  ooooh! hahaha В момента ме преследва да й пускам клипчета с нея си на телефона.

Първият ми работен ден се оказа, както очаквах, скучен и без работа - нямам бюро, стол, компютър. Абе, нищо нямам. Прибрах се рано, намерих ги навън и Калина като писна, рев, рев. Наложи се да я прибирам спешно и на ръце.

Идеята на Линет с играчките е супер. Най-добре всеки да пусне снимка или най-близка картинка на това, което иска да размени, а останалите да избират.

# 709
  • Canada
  • Мнения: 649
Джилиян, ти как се чувстваше първия ден е важното! Това че си нямала работа, карай - а и всичко ще се нареди постепено..
Фортунче, благодаря за пожеланията и наистина тъпкано да ви се връща!!! Hug
Иначе за да не кажете че само се оплаквам от Нико - държа да отбележа че момчето е супер! Аз понеже все сравнявам с Кари и мога да кажа, че той е много по-лесен за гледане в сравнение с кака си на тази възраст - не е инатест, внимателен е, много ми се глези и гушка за разлика от нея и куп други хубави неща... Mr. Green Heart Eyes

# 710
  • Мнения: 250

Чочии
, мацка защо не заведеш Дани пак да я види док., много силна реакция , за да е от ваксината. Нещо не ми звучи да е от ваксината. Да се оправя бързо малката душка. Hug
Уф, и аз вече незнам от какво е и що е  ooooh!-утре като се събуди, ще преценя на момента какво да я правя  Peace

# 711
  • София
  • Мнения: 580
Здравейте мами,
Честити ходещи крачета на Прашинка и Тони и всички, които съм пропуснала.  Hug
Аз се старая да ви чета, но много не ми се пише. Официално се водя в болница, но ходя само за по 3-4 часа (моят проблем с жлезата), но няма да се давам и това ще преборя. Мама беше тук да гледа Анди, докато съм на вливания и малката ми Слънчанка, нали не се е отделя от мен си го изживя. Само ме гони да я гушкам като се прибера и иска да ми сваля абоката.  Heart Eyes
Ще пиша повече като съм в по-добра кондиция.  Hug

# 712
  • Мнения: 793
Cesari/ Olia айде вече го забравяй този проблем...  Hug стига с тия болници   ooooh!
Аз да се отчета...днешната консултация мина с малко лиготий,като ме стисна и не искаше да седне на кантара...ама я излъгах  Mr. Green 9600 гр и 79,5 см . За 3 месеца е качила 700 гр и е пораснала с 5 см ... вече се чудя с какво да го храня това дете,всеки ме пита " Има ли годинка ?!?"  Crazy  #Crazy

# 713
  • София
  • Мнения: 1 635
Лилчо, стига бе... това си е повече от добро тегло. Аз ще се зарадвам на 700 гр. за три месеца.
Карелия, на мен ми беше добре и спокойно, докато не се прибрах. За Инето се притеснявам, че понася трудно раздялата за по цял ден. Ама няма какво да се прави, децата трябва да свикват, че не може непрекъснато да сме около тях.
Оля, ох, бързо да преминават проблемите при теб.

# 714
  • Мнения: 1 208
Лилчо,какви ги пишеш.....аз какво да кажа за Катето ,че е 8кг и 78см.  Mr. Green

Джил,много добре те разбирам....и аз първия ден бях без нищо на работа включително  и незнаех какво ще правя ...с какво ще се занимавам....ама бързо се климатизирах и сега дори немога да си представя пак да се върна в къщи да гледам бебета...абсурд  Laughing


Оля,бързо да се оправяш  Hug

# 715
  • София
  • Мнения: 6 157
Здравейте и от нашата голяма група! Нещенемога да се организирам напоследък- успявампоне да прочета, де. Хванала ме е сънната болест и почти всяка вечер заспивам на дивана в хола, гледайки ТВ. Mr. Green  Тази вечер обаче "приспивателното" се скапа. Сега трябва да намеря техник, който евентуално да дойде у дома да го види тоя телевизор, че тежи ужасно.  Иначе в неделя набоцкахме бръмбарите и сега се моля да няма реакции. Praynig

Аманита,ние не сме се пробвали с гърнето още. Peace
Сафо, много сте сладки с Мишето на снимката. Heart Eyes А Лили си е откровена красавица. Flutter Hug
Миме, кажи ми,моля те, какво се прави като си загубиш картата за вашия магазин. Предполагам, че не е проблем да се извади дубликат, че имам доста точки и не ми се иска да ги изгубя. newsm78
Цезари, уф, дано бързо да се разрешат проблемите. Hug
Чочи, дано утре като станете да сте забравили за болести. Praynig
Прашец, честити ходещи крачета на малката Прашинка. Hug

# 716
  • Мнения: 250
Добро утро!


Чочи, дано утре като станете да сте забравили за болести. Praynig
От твоите уста в Божиите уши  Praynig

Оля, дано скоро да оздравееш напълно  Praynig Hug
Мама на Александра / lilcho13, перфектни размери си има детето  Peace-ние с манекенките какво да кажем.... Wink

# 717
  • Мнения: 223
Ха добро да е. Ние спим още, снощи се кокори до полунощ.

# 718
  • София
  • Мнения: 451
Добро утро и от нас  Heart Eyes
Джил, Сиси, "за" среща съм когато кажете. Преборихме си вируса, но сега се борим с последиците - кльощав момък, койото ще има да наваксва с яденето  Laughing
Джил, ама ти тръгна на работа вече...аз като знам, че и мен това ме чака след 2 седмици  ooooh! ще разказваш наживо как се справяте с Инето  Hug
Оленце, бързо да оздравяваш, че и с теб да се видим  Hug
Прашец, честити ходещи крачета на малката Прашинка.

# 719
  • София
  • Мнения: 15
Добро утро мамита!
Днес ми донесоха за първи път храна от детска кухня "Ян Бибиян" да видим как ще се приеме, нещо нямам големи очаквания ама да видим.
Цезари бързо оздравяване ти желая, а абоката го вържи с един бинт отгоре да не го извади малката, че дупката си е бая голяма и ще се поизцапате с кръв.
За играчките: аз напоследък хич не й купувам и в момента от голямите играчки имаме само една зебра и един уокър, които си ползваме от време на време, другите са пеещи и непеещи книжки и разни плюшковци, кучето на ФП ни говори на английски защото ни е подарък от кръстницата (донесе го от Канада), та не знам с какво бих могла да се включа.

Общи условия

Активация на акаунт