Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Връзка с мъж водолей?

• 148 525
  • 669
  •   1
Отговори
# 660
Обичайно ли е за мъж водолей да кани жена на среща за определен ден и във въпросния ден да се покрие и да не се обади? И това се случва няколко пъти. Или само този, който аз срещнах е перко.

# 661
Обичайно ли е за мъж водолей да кани жена на среща за определен ден и във въпросния ден да се покрие и да не се обади? И това се случва няколко пъти. Или само този, който аз срещнах е перко.
Не е нещо необичайно.Smile
Не е необичайно и ако ти прати някой друг на среща, да го замести, защото той е зает с друга в момента. После да се появи все едно нищо не е станало. Или в компания да стане и да отиде в другата стая, и в един момент всички се чудят какво става с човекът, а той си легнал и заспал. После заявява, че му било скучно и за това така се измъкнал. Иначе той е поканил приятелите си на гости. Общо-взето отнесени от вихъра. Това са ми впечатленията от тези, които познавам.
Важното е да не ти прави впечатление, те това не го очакват. Мислят се за оригинални и неотразими. Не могат да си представят, че някой може да не мисли така.

# 662
Абсолютно в десятката!

# 663
  • Боса по асфалта вървя си ...
Като заговорихте за оригиналност...
А Водолей, който не ви е никакъв, да ви посрещне на входната врата на апартамента си по ...хм...жезъл?! Joy 2 пъти!!! Joy
За негово съжаление моята Лилит във Водолей не се впечатлява от подобни куци опити за екцентричност. Joy

# 664
Като заговорихте за оригиналност...
А Водолей, който не ви е никакъв, да ви посрещне на входната врата на апартамента си по ...хм...жезъл?! Joy 2 пъти!!! Joy
За негово съжаление моята Лилит във Водолей не се впечатлява от подобни куци опити за екцентричност. Joy
А единият водолей обясняваше как под дънките ходел без бельо, защото му се спарвал пакета. И куп други глупости. Редовният поздрав като влезеше беше: А бе, майна, още ли е*ете? Аз все още го мога. Smile
Тяхната е безкрайна.

# 665
Да се включа и аз в темата. Странни са ми много тези Водолеи и в същото време много интересни. Преди години отиваме на плаж с един такъв и две приятелки. Те се познаваха, мен ме виждаше за първи път. Още в колата каза, че се пече гол и не иска да има разлики. Нещо се притесни от мен обаче и се опасявам, че му изгоря дупето, защото прекара по корем през цялото време Simple Smile Каза ми също, че го привличам и иска да пробваме връзка, която според него ще продължи 5 месеца Simple Smile . Сега съм в период на опознаване с Водолей - с Марс в Овен и Венера във Водолей и не знам дали да се  захващам Simple Smile За протокола - аз съм Лъв.

# 666
Не знам, двата знака Лъв - Водолей са в опозиция. Вариантите са
1. Да намериш човекът, който те допълва и да изградите прекрасен, дълготраен съюз.
2. Да се разделите с гръм и трясък и да не пожелаеш да му чуваш даже името.
Честно казано, на практика съм срещала по-често втория вариант.

# 667
Жена Водолей съм, но рядко срещам мъже Лъвове като партньори.
Имам приятели Лъвове и много ми допадат, чудесна зодия.
Страхотно силно привличане с мъж Лъв, но не се получи, той не си падаше по мен ..

# 668
  • Боса по асфалта вървя си ...
Преди 100г някоя потребителка беше написала нещо много вярно за мъжете Водолеи:
"Така Водолеят изкарва целия си живот с убеждението, че е изключителен и различен от останалите по една, меко казано, мъглява причина"

Каза ми също, че го привличам и иска да пробваме връзка, която според него ще продължи 5 месеца Simple Smile
Чак сега осъзнавам откъде идват подобни приказки у човек, който има лична планета във Водолей, но Слънцето му е другаде. Мисля, че е вид защитна водолейска реакция спрямо жените...и спрямо себе си. Още преди да се е случило нещо - да се презастрахова, че няма да се набълбука в любовта Joy Пък и видиш ли е предупредил другия и е чист пред съвестта си....

# 669
аз съм жена водолей и потвърждавам, че сме непукисти през 90% от времето. Но аз до 20г бях много чувствителна и емоционална и наистина много се трогвах и преживявах гадните постъпки на хората спрямо мен, после обаче осъзнах, че всичките тези емоции са твърде интензивни и ми пречат на живота, затова станах непукист, така се случва при водолеите, в началото на живота осъзнават това и се променят, за да се предпазят психически. И също така имаме нужда да прекарваме време сами, за да си мислим над хората и емоциите. Много често водолеите изглеждат повърхностни, но така просто прикриват чувствата си, за да не се възползват другите от това.

Общи условия

Активация на акаунт