Връзка с мъж водолей?

  • 177 127
  • 842
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187

Думата "Обичам те" е може би най-трудната, която може да излезе от устата на един Водолей Laughing. Имам наблюдения....

Абсолютно правилно!!!! Вече за 4-та година съм го чула един път и ми го е писал 1 път на смс. Това е нещо много трудно за тях!

# 76
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Някой беше писал, че телец-водолей е обречена работа. Е, НЕ, не е... Твърдя го от собствен опит и никой не може да ме убеди в обратното. Naughty

# 77
  • Мнения: 6
Цитат
Всичките ми наблюдения върху тази зодия сочат абсолютна неспособност да се обвързват, деспотизъм, арогантнен артистизъм, маниерност, невъзможност да приемат чуждо мнение...
И куп ужасяващи телешката ми порода "достойнства

Вярно до безобразие Simple Smile Телец-водолей е обречена работа Simple Smile
Е ние сме тази комбинация и вярвайте, че сме партия голяма.
И ние така.
Да, ревниви са.
И да, могат да кажат на черното бяло. Моят веднъж тръгна да ме убеждава, че Левски никога не е съществувал.  Tired

# 78
  • Русе
  • Мнения: 7 799
Аз мога да кажа само хубави неща за моя Водолей. 12 г. живеем заедно и не мисля да го сменям  Grinning
Нито е егоист в леглото, казва " обичам те", прекрасен баща и съпруг. Е, има си забележки ама на цялостния фон са незначителни.
Ако питате мен не е от зодията а от човека  Naughty

# 79
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Разбира се, че е от човека. Като чета тук - все водолеи, а пък тооолкова различия.

# 80
  • Варна
  • Мнения: 640
 Трябва да си спретнем група телец-водолей, тук сме болшинство май. Наистина толкова противоречиви неща изчетох, а моя водолей не прилича на никого. Заедно сме 15-тина години, и всеки ден ме изумява с нещо, много оригинален, новатор, находчив, впуска се редовно в безумни за мен проекти,(наистина сме от различни планети), и най-странното е че му се получават, като преди това обаче няколко пъти ме е изправил на нокти. Странното е, че в личните отношения е много консервативен, уважителен (след 10-годишен брак още се обръща с Вие към родителите ми) изповядва някакъв  морал, малко комунистически - дано ме разбирате  Wink Луд е по децата, нашите имам предвид, предпочита да е с тях и да играят пред всичко друго, интересно му е с тях, понякога ми се струва малко инфантилен дори , а най-голямата му странност е ,че обича мен - едно закостеняло, твърдоглаво, назадничаво теле Grinning

# 81
  • Мнения: 399
Моя съпруг е Водолей...първия от тази зодия,с когото си имам "работа"  Laughing "Обиколила" съм всичките зодии,че и по няколко пъти Embarassed ...това го пиша в случай,че си помислиш,че нямам база за сравнение! Та...чувствах го хладен,сдържан и неготов за сериозно обвързване доста време,но овнешкия ми инат ме докара до брак! Rolling Eyes Самочувствие не му липсва(ше),но въпреки това усещах несигурност.Не е любовта на живота ми,не вярвам,че би могъл да бъде нечия "любов на живота",НО е чудесен приятел и любовник,отговорен,макар и малко разсеян. Peace
Като баща нямам забележки ни-как-ви!!!  Peace
Честно казано малко ми е като трето дете,така наивен и чист! Simple Smile
За "черните точки" мога да пиша много,но на фона ярко червените в графа "приятел,любовник,баща",те просто бледнеят! Wink

# 82
  • Мнения: 6 998
Аз съм  с водолей. Не ми е никак лесно, но пък съм рак, много сме различни и като нагласи, и като мислене...
Щом си близнаци, нещата би трябвало да са по-гладки.
Моят не е ревнив. Поне не го показва. Е, пита от време на време кой е този или онзи от фейсбук, но никакви сериозни изблици на ревност (като моите  Blush).
Вманиачен е на тема техника  Crazy
Като съпруг и баща не мога да дам мнение, последното, което ще направи, е да има семейство с мен.

# 83
  • Мнения: 399
Ако става въпрос за ревност,това е нещото,което поне моя Водолей изобщо не познава! Peace

# 84
  • Мнения: 230
Някой беше писал, че телец-водолей е обречена работа. Е, НЕ, не е... Твърдя го от собствен опит и никой не може да ме убеди в обратното. Naughty
Peace
Ако става въпрос за ревност,това е нещото,което поне моя Водолей изобщо не познава! Peace

...и аз това твърдя.....но съм глас пустинен Thinking

# 85
  • Мнения: 399
Имала съ такава връзка, и сега имам. За мене са самовлюбени егоисти, скандалджии, непрекъснато крещят, на нормален тон не могат да говорят, побойници и холерици са. Ако поискаш да направят нещо за тебе за почват да крещят,все са заети, все имат работа,обаче ти трябва да правиш всичко за тях и лесно не мирясват, използвачи са. Женкари и к-ри, ако не нае---т някоя к-а не мирясват. Грубияни са.
#Crazy #Crazy #Crazy Hug

# 86
  • Sofia
  • Мнения: 2 373
От всичко, което прочетох до тук си направих следният извод:
Никога, ама никога да не казвам при запознанство, че съм водолей, защото на 1/3 от жените, при съобщаването на този факт, ще прочитам в очите им истински, първичен и истеричен ужас Grinning
Дори си мисля, че ако се разхождам по улиците с тениска с надпис "аз съм водолей" от време на време ще получавам по някои друг звучен шамар от напълно непознати каки Grinning

Ще ви кажа едно простичко нещо, при това съвсем кратко - важни сте какви сте ВИЕ, а не ТОЙ.
Точно поради тази причина един мъж/жена независимо от зодията си за един ще бъде страхотен партноьр, а за друг не чак толкова удачен избор. Вие сте този човек, който прави разликата. Щипката сол която ще направи яденето вкусно или пресолено Simple Smile


оооооооооо Водолеите са си егоисти в леглото!!!!! Mr. Green
Глупости  Laughing
..напротив ,истина е Twisted Evil
Оооо, напротив - глупости са!  Laughing


И за да не е тотателн офтопик:

@Lari: Не му се давай лесно. На час по лъжичка. Ако си направила грешката да му "пуснеш" веднага никога няма да те взима насериозно и да мисли на теб като на жената на живота си. Кой би искал жена, която след 2 часа приказки на кафенце или в дискотека е готова да си легне с непознат?!
Второ ако има хобита или просто е свикнал да прави някакви неща със свои приятели или дори сам, затваряйки се в собственият си свят, то най-голямата грешка която можеш да направиш е да се опиташ да го обсебиш, в опита си да го държиш на страна от тях и да го имаш само за себе си. В крайна сметка ще избере "тях" и това далеч няма да е проява на липса на любов или гаменско и егоистично поведение, а инстинкт за самосъхранение Wink Ако попаднеш на човек, който от 7 дена, има нужда да е настрани от теб в 4 от тях да речем, то имаш проблем Simple Smile Но не нерешим - просто трябва да намериш начин да проявиш любопитство и да се заинтересуваш от неговият свят, хобита и т.н.  Напълно е възможно да бъдеш с него в 100% от свободното му време стига да подходиш правилно. Ще го впечатлиш, ако проявяваш интерес към това с което си "губи времето", то ти си свършла половината от работата за да му влезнеш под кожата.


П.П. Това което написах важи за абсолютно всеки човек и всяка зодия. Е може, но само може би.. малко повече за водолеите  Peace

П.П.2: ако има въпроси питай, като представител на зодията ще отговарям  newsm78 Joy

Последна редакция: вт, 31 авг 2010, 00:13 от julian

# 87
  • Мнения: 230
...и ти си акаунт на форумката... Mr. Green
Водолея е друга бира...не пелтечи толкоз много! Whistling

# 88
  • Sofia
  • Мнения: 2 373
...и ти си акаунт на форумката... Mr. Green
'ко речи?  ooooh! Whistling

# 89
  • София
  • Мнения: 2 840
Почвам да се плаша, че синът ми ще остане стар ерген...

Общи условия

Активация на акаунт