Връзка с мъж водолей?

  • 176 730
  • 842
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 62
Е, добре де ? Близнаци-Водолей не е ли по-хармонична, по- силна астрологично връзка от Стрелец-Водолей ? 🤔
Или бъркам ?

И аз така съм чувала.
Джулка, извинявай ама съм нова ще се опитам да не цитирам всичко.

# 601
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Най-силната връзка на Водолея е с неговата свобода Joy

# 602
  • Мнения: 62
Ако е така отдавна да е зарязал настоящата според мен. Много е смешно, че ми каза последно, че са се разделили, но ако е писано ще бъдат заедно.. а кажи ми откъде ги измисля? GrinningVery Happy:D

Като го попитам защо се разделихте.. ами много се караме аз се изнесох, но бих казал че държа на нея Grinning WHAAAT

След известно време се бяхме разбрали да ходим на концерт и той се покри.. на другия ден разбира се ми каза, че бившата му е спала у тях та за това

# 603
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Ако е така отдавна да е зарязал настоящата според мен. Много е смешно, че ми каза последно, че са се разделили, но ако е писано ще бъдат заедно.. а кажи ми откъде ги измисля? GrinningVery Happy:D
А тези раздели и събирания какво са?! Какво прави когато са разделени? За колко време, кой е причината? Въпреки, че като нищо може да го играе жертва пред теб.

Откъде си ги измисля...както каза The Catcher in the Rye - явно го влече драмата. Да няма нещо водни зодии в личните му планети и асц?!

# 604
  • Мнения: 62
Знам, че е роден на 16ти февруари 1991г ама трябва да го питам за час може би Grinning

# 605
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Знам, че е роден на 16ти февруари 1991г ама трябва да го питам за час може би Grinning
Ох, познах Joy Луна в Риби и Венера в Риби Joy И Марс в Близнаци за капак. Едно помайване, едно раздвоение пада....с елементи на драма и загуба на връзка с реалността.

# 606
  • Мнения: 62
Хаха, може ли да ми разкажеш повече ако ти се пише?

# 607
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Хаха, може ли да ми разкажеш повече ако ти се пише?

Аз съм любител и обичам да наблюдавам хората зодиакално Simple Smile И за да не давам само негативната характеристика - виж в нета. Пишеш примерно Венера в Риби и ще ти излезат много сайтове с инфо.

# 608
  • Мнения: 62
Аз съм любител и обичам да наблюдавам хората зодиакално Simple Smile И за да не давам само негативната характеристика - виж в нета. Пишеш примерно Венера в Риби и ще ти излезат много сайтове с инфо.
[/quote]

Добре, благодаря все пак. Purple Heart

А аз как да видя моята венера.. близнаци съм с асцедент лъв 02/06/1993

Последна редакция: вт, 11 май 2021, 17:39 от Nilsa

# 609
# 610
  • Мнения: 13 082
Джулая ме е изпреварила Joy Право в десятката е. Водолея попринцип има една голяма любов и това е свободата. Жените идват и си отиват. Тип сърби, боли, драго ми е. Толкова ми е позната тая игра с ти ще гониш, а аз ще бягам и то  конкретно с Водолей, че не знам смешно ли ми става или тъжно като чета подобни истории.

Последна редакция: вт, 11 май 2021, 18:45 от ARIA*

# 611
  • Мнения: 3 350
Ааа, моля ви се. Не си давам 1-то място на Водолея. Аз съм Стрелец и обичам свободата повече от него. Гаранция. Мен много твърдо ме приклещиха за брак, почти ултимативно.

# 612
  • Мнения: 13 082
Хахах свободолюбието е различно при всеки. Аз съм много тежък случай, но имам луна във Водолей Joy За това и сигурно ги разбирам, част съм от Вселената, която те обитават Joy

# 613
  • Мнения: 4 611
Водолей вятър ги вее на бял кон. Според мен чисто приятелски си комуникира с теб и те ползва за кошче за душевни отпадъци. Досега да те е сграбчил ако е щяло да има нещо.

# 614
  • Мнения: 62
Момичета, да ви споделя, че днес пак ми звъня да се видим след работа, аз го отрязах с думите: Имаш си приятелка с нея си говори Хахаха не му се повярва..пита ме какво ми е, но бързо бързо му затворих. Сега са едни писания и оправдания...

Общи условия

Активация на акаунт