Спонтанен аборт?

  • 1 391
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Добър ден на всички майки и бъдещи майки.
Още съм уплашена от случилото се, но се нуждая от вашия съвет и мнение...Със половинката ми водим полов живот, но още не сме се решили да създаваме деца. На 13.08 правихме секс без предпазни средства, той не свърши в мен, но риск винаги има. 8 дни след акта имах зацаване по бельото и си помислих "работата е ясна, бременна съм". Направих си тест за бременност 9 дни след датата на акта, тестът излезна отрицателен, може би защото хормонът още не е бил достатъчен, за да го отчете Surecheck-a. Не знам дали съм си въобразявала, но усещах нещо като тежест в долната част на корема, бях отпаднала и още на втората седмица започнах да ям много, което не е присъщо за мен...Въпреки това не бях сигурна, самонавивах се, че си въобразявам и бях решила да си направя тест след датата на менструацията ми. Вчера излезнах на крос, тичах много даже тичах по едни стълби на горе-на долу, правих коремни преси...абе пренатоварих се доста. Прибрах се, взех си душ и на вечерта видях кървави петна по бельото ми. Менструацията ми трябва да ми дойде чак на 6ти 09. Сложих превръзка и си легнах. Не изпитвах болки в корема, но на сутринта превръзката ми беше цялата в кръв а на нея имаше нещо като съсирек,  беше с дължина около 1 сантиметър (Ще ме помислите за луда, че съм го оглеждала, но веднага си помислих, че това е зародишът). Това трябва да е 2рата седмица от зачеването (ако изобщо е имало такова)... Спонтанен аборт ли съм направила, какво става с мен!? Направо ще полудея!?

# 1
  • Мнения: 924
Shany_ отиди на лекар  Naughty

# 2
  • Мнения: 241
При спонтанния аборт има болки , и то много силни.Вероятно не си направила такъв,а и  не си бременна. За всеки случай отиди на лекар. Такова нещо може да се получи и при хорм. проблеми и без да има бременност.

# 3
  • София
  • Мнения: 10 703
При спонтанния аборт има болки , и то много силни.Вероятно не си направила такъв,а и  не си бременна. За всеки случай отиди на лекар. Такова нещо може да се получи и при хорм. проблеми и без да има бременност.
хм...зависи...при първия ми спонтанен преди да протече имах болки-да,но при втория спонтанен,следях чхг-то и падайки това чхг си очаквах нали какво ще стане, еми не беше съпроводено с болки....странно беше..

а на девойката може просто по-рано да й е дошъл цикъла...хормонално нещо може да е....
понеже имам и един предизвикан аборт заради кухо яйце, бях в нас и изхвърлих сакчето в тоалетната-хванах го и го занесох за изследване и мога да кажа че НЕ прилича и грам на съсирек newsm78..бях в 10гс но отговаряше на 7гс

колкото за 2-гс както пише авторката..абсурд 1см сакче...камо ли зародиш

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Съветвам те да отидеш на лекар!

# 5
  • Мнения: 214
след като приятелят ти не е свършил в теб евентуална бременност е много малко вероятна.

а и така като те слушам това си е цикъла ти. просто ще ти подрани малко нищо кой знае колко страшно
според мен дори и на лекар няма смисъл да ходиш.

# 6
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 541
Според мен не бива да го приемаш като спонтанен аборт, а и да е било нещо такова, ако продължителността на течението е нормална или с 2-3 дни повече и толкова, не се налага и да правиш нещо допълнително. Изчакай следващата менструация преди да си правиш някакви изводи.

# 7
  • Мнения: 45
 според мен не е спонтанен аборт аз имам два и имах адски болки,но най-добре отиди на лекар

Общи условия

Активация на акаунт