Момчешки неволи.

  • 9 578
  • 77
  •   1
Отговори
# 75
  • Русе
  • Мнения: 1 193
След думите по-горе в мен се загнездва съмнение...защо с цялото си съвършенство създателя/майката природа не е изваяла мъжкия фалос "обрязан" .....
   Ако става въпрос за хигиена,то тя изцяло зависи от притежателя на обсъждания орган.

    Маргало,прости ми спама в темата моля.

# 76
  • Мнения: 376
Според мен обрязването е далеч по-голямо страдание, отколкото грубото забелване в лекарския кабинет.  Синът ми беше на 1 година и половина, когато уролог му я забели по същия начин както описва авторката на темата. Но каквото и решение да вземе майката ще е правилно, стига детето да е под 2 години. Ако е на повече години цял живот ще помни какво е преживяло.

# 77
  • София
  • Мнения: 1 057
Чета темата и ума не ми го побира--- как може да има майки които причиняват такива мъки и страдания на малките си момчета... Забелвания, опъвания, рани, промивки, болки, гной.... Ужас... Абе вие не сте ли чували за обрязване на малките момчета... С едно единствено обрязване се решават всички тези проблеми. Как може да причинявате такива страдания на момчетата си само защото си мислите че обрязването били само за мюсюлмани... Това е пълна глупост... Хората на Запад масово се обрязват. Обрязването има само и единствено положителни страни и нито една отрицателна...  
Ужас... толкова мъки и страдания .... като само с едно движение на скалпела всичко се решава за 1 мин... и то завинаги...

И не е вярно че обрязването било мюсюлмански обичай и ако някой мъж бил обрязан то това значи че е турчин да кажем... Това са глупости... Просто мюсюлманите са били достатъчно умни да проумеят че не е необходимо да причиняват толкова мъки и страдания на момчетата си и всичко може да се реши за 1 мин... Ние в сравнение с тях по този въпрос сме живи варвари...

Я се върни да прочетеш отново темата, защото ми се струва, че не си разбрал от какво точно се оплаква авторката. Тя не е отишла доброволно при доктора касапин, наложило се е...
Освен това темата няма нищо общо с обрязването. Ако искаш да го пропагандираш, отвори си нова тема.

Извинявам се за спама.

Общи условия

Активация на акаунт