Момчешки неволи.

  • 9 574
  • 77
  •   1
Отговори
# 45
  • Miami
  • Мнения: 413
Божеее, що за лекар е това  #2gunfire Направо ми се насълзиха очите като прочетох какво е причинил на детето.
Маргало, чак се чудя мъжа ти как не е отишъл да го натупа тоя дъртия изверг  #2gunfire
Дано момченцето ти скоро забрави за тоя кошмар и да му мине по-бързо  Hug

# 46
  • Мнения: 1 568
Снощи едва успявах да го разсея и да не мисли за преживяното, за да може да заспи.
Към 1 часа успя, но доста трепери, дори ми казваше: мамо, бутни ми коремчето да видиш как подскача.
Но аз цяла нощ се гърчих в кошмари, тая картина не ми се махаше пред очите.
Той още спи, не искам да го будя.

# 47
  • Мнения: 2 035
Oф гадна работа систър  Cry Милият ми племенник  Sad Моля се бързо да се оправите от кошмара, а тая свиня - лекаря, направо трябва да се оплачеш в болницата и да го накажат!!!

# 48
  • Мнения: 1 568
Oф гадна работа систър  Cry Милият ми племенник  Sad Моля се бързо да се оправите от кошмара, а тая свиня - лекаря, направо трябва да се оплачеш в болницата и да го накажат!!!

Едва ли някой ще го накаже, няма виновни и наказани лекари, за съжаление в нашата държава  Tired

# 49
  • София
  • Мнения: 1 104
Касапи!!!  Sick #Crazy

# 50
  • София
  • Мнения: 3 218
Такова отношение е абсолютно ненормално... Но от друга страна в България такива неща са ежедневие. Важи ховече за другите градове, но и в София много Джипита или болнични специалисти имат средновековни възгледи. И не само по този проблем...

Успокойте се, нещата ще утихнат, дано да няма сериозни последици.

# 51
  • Мнения: 1 568
Такова отношение е абсолютно ненормално... Но от друга страна в България такива неща са ежедневие. Важи ховече за другите градове, но и в София много Джипита или болнични специалисти имат средновековни възгледи. И не само по този проблем...

Успокойте се, нещата ще утихнат, дано да няма сериозни последици.

Благодаря Ви от сърце  Hug

# 52
  • Мнения: 2 804
Някой преживявал ли е такава процедура?
Искам да знам как протича.
Предполагам не е по познатия ми начин  Tired

Ами, като го прочетох, косата ми настръхна защото при нас процедурата протече по абсолютно същия начин. Разликата беше, че моят син тогава беше на 8 месеца и докато чакахме пред кабинета беше заспал. Бяхме на преглед по друг повод и дори през ум не ми мина, че на лекаря ще му хрумне да пипа там. Дръпна, както детето си спеше.... Не мога да ти опиша писъка, който последва. В тоя момент бях способна да убия и лекаря и сестрата.
Синът ми беше много малък, но въпреки това до ден днешен се отдръпва, ако тръгнеш да му пипнеш пишката. До скоро направо пищеше, ако се опиташ. Сега вече се мие сам, но преди го чаках да заспи дълбоко, за да успея да я почистя.

Спомням си, че тогава слагах компреси с риванол и отвари от лайка и смрадлика. За няколко дни раните позаздравяха. За късмет при нас поне не зарастна отново.

Напълно ти съчувствам и ви пожелавам скоро да се оправите  Hug Между другото тук има изписани няколко теми за фимозата. Там можеш да прочетеш повече.
Да се жалиш от лекаря няма абсолютно никакъв смисъл. Колкото и да е ужасяващо, това все още е широко прилагана практика и никой няма да застане на твоя страна. И при друг да идеш, той няма какво да направи. Само ще си стресираш детето допълнително.

# 53
  • Мнения: 1 568
Той имаше огромно количество гной вътре в тъкните и тоя гад го пука с ръце, като звяр.

# 54
  • Мнения: 628
Маргло,
Оплачи се, миличка, по всички възможни инстанции го разнеси този изрод!
Много, много ми стана мъчно като прочетох и страшно ти съчувствам! Пусни и във фейса!!!!
Прегърни мъника!!!

# 55
  • Мнения: 617
Уфффф, направо стомахът ми се обърна като ви четох.Аз в такъв случай си вземам детето и беж...
Имам такава случка, когато бях дете и дано никога не причинят това на децата ми.Бях 10 годишна и с една приятелка отидохме да вземем сестра и от детската градина.Докато чакахме решихме да се попързаляма малкона пързалката, обаче се закатерихме от там от където трябва да се спускаме.Та аз си събух чак обувките /що ли/ и се закачвах по чорапи.Да ама след второто качване съм се подхлъзнала и съм паднала.И до сега нямам никакъв спомен кое как е станало.Спомням си вече лекарския кабинет на градината и как ме питат за телефона на майка ми а аз не го помнех...бях го забравила Sad.Резултата е разбита уста със счупен зъб, с който съм се прехапала при удара, устната ми е с дупка и почти виси и разцепена брада.Както и да е при тая картинка всеки би се ужасил и помогнал, ама само не и докторицата от бърза помощ.Извадихме я от почерпка / в Бърза помощ!!!/ и тя особено сърдита, че точно в тоя момент съм намерила да падна ми каза да легна  и да не мърдам, щото нямала време за упойка, та ако мръдна щяла да ми пробие челюстта.В тоя момент майка ми излезе бяла като платно, а тя ме заобработва.4 шева без грам упойка на тая прясна рана ми дойдоха супер! ooooh!И до сега и помня русата коса и дъха на кафе и шок. бонбони.Можех само да скимтя със затворена уста.Отгоре на всичкото не ми направи и снимка, при все , че ми се губеха моменти и ми се виеше свят.Това унижение никога няма да го забравя, за болката да не говорим.Това за мен не са хора и не може  и не бива да работят с такива!!!

# 56
  • Русе
  • Мнения: 785
Маргало, съжалявам за кошмара, който сте преживели! Sad ooooh!
Не ги знам уролозите в Русе, и дано не ми се налага да опирам до тях. Praynig
Специалист на "пишките" в Русе се води д-р Кожухаров (завеждащ детска хирургия), кабинетът му е в "Медикус" (само частен прием). Доволна съм от отношението и свършената работа. Обяснява всичко и е внимателен. Синът ми имаше подобен проблем (без подуване и гной, обаче), оказа се с по-къса юздичка. И понеже им нямам вяра на русенските лекари, се консулирах с доктор Оги (огромни благодарности, за което! Hug), преди да предприема каквото и да било. Приеха ни в хирургия - всичко мина за 15 минути, под упойка!, после - компреси с риванол и йодасепт... и човешко отношение, преди всичко. Peace
Не мога да повярвам каква варварщина е извършил тоя "доктор"... над малко дете! #Crazy

# 57
  • Мнения: 952
Боже изтърпяла си голям кошмар Sad ,само при мисълта че и аз съм с момче и настръхвам, дано не ни се налага да сте стига до лекарска намеса.Това не е лекар просто #2gunfire Маргало на колко е момчето ти,имам някакви спомени че имаш голямо момче? Питам защото бях чела че при момчетата след 5,6г вече трябва да се е забелила бубата,дет се вика природата си знае работата, дали не можеше по друг начин да се процедира newsm78, а не по този зверски начин, това си голям стрес за двама ви.

Успех и бързо оздравяване Peace

# 58
  • Мнения: 1 568
На 10 е, забелен е, но явно не я опъва достатъчно назад и в основата на главичката е започнало да забира  ooooh!
То горкото се къпе всеки ден и поне още веднъж се мие в банята и това да му се случи направо думи нямам  ooooh!

Последна редакция: нд, 29 авг 2010, 16:37 от Маргало

# 59
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Днес как е?

Общи условия

Активация на акаунт