Момчешки неволи.

  • 9 575
  • 77
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 568
Толкова ви благодаря момичета  Hug
Нямате си на идея колко се успокоявам така като ви има  Hug

# 31
  • Мнения: 945
И знаеш ли номера с балончето като пишка,много е полезен за изчистване на замърсявания?

Какъв е този номер, я ни светни Mr. Green

# 32
  • Мнения: 1 568
Предполагам да си хване кожичката отпред и като пишка  урината да се задържа вътре и да дезинфикцира.

# 33
  • Мнения: 59
Точно този е.Така и при по малките момченца се получава забелване, без да се опъва кожичката и изкарва главичката. Peace

# 34
  • Мнения: 1 568
Само че в момента болката ще е .....
Ние преди малко пишкахме, накара ме да идем в банята и да пусна студената вода и така се изпишка.

# 35
  • Мнения: 945
Точно този е.Така и при по малките момченца се получава забелване, без да се опъва кожичката и изкарва главичката. Peace

Не го знаех това, а имам две големи момчета Embarassed
Маргало, въоръжи се с търпение, всичко ще мине Hug

# 36
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Милото! Вземи марля и хуубаво я напои с риванол. Сложи му я и нека седи с нея колкото може повече. Ще помогне. Аз нямама такъв проблем с моите двамата юнаци, защото още от 6 месечни баща им започна да забелва "бубите", в началото се почистват с тампонче риванол, а после е обикновена процедура при къпане. Казвам го за мамите, които не са го правили, но имат малки деца.

Маргало, ако много се притесняваш, отиди в денонощна аптека и поискай да ти дадат нещо подходящо. Но добре са ти казали-тетра (смрадлика) и риванолов компрес. Въпросът е да не започне да се възпалява отново. Имай едно наум, че след няколко дни трябва пак да повториш процедурато , естествено при теб ще е много по-внимателно. За да не се спече отново... и положението, и бубата.
 Peace

# 37
  • Мнения: 1 568
Тоя ми каза два пъти на ден поне да влизам с него в банята и да я забелваме догоре, докато изскочат раните.

# 38
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Прекрасни лекари, думи нямам просто! Как може такова изтезание над малко дете, та това си шок за години паред. Недай си боже пак да ви се наложи лекарска процедура, детето как ще иде на лекар??? Издири го и подай жалба! Това си е насилие просто. Дано се оправи малчо бързо!   bouquet

# 39
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 568
направо ми се разтрепери всичко-много съжалявам за това което сте минали.....направооооооо
Маргало  не ги оставяй така нещата-оплачи се някъде......
милото детенце  Confused

# 40
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Тоя ми каза два пъти на ден поне да влизам с него в банята и да я забелваме догоре, докато изскочат раните.

Като го направите, поливай го с отвара от смрадлика. А ако има оток, външно-в прибрано състояние-риванолов компрес. До 2-3 дни ще сте ок. Нагушкай го.

Някой път и с упойка го правят. На нас като ни махаха сега сливиците, лекаря предложи, ако имаме нужда да ни оправи и ..., но нямахме.

# 41
  • Мнения: 1 568
Разбрах че понеделник сутрин тоя бил дежурен.
Името още не съм сигурна, но няма значение.

# 42
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Маргало,задължително увий 'бубата' с напоен памук с реванол,поне 2-3 вечери да спи с такъв компрес.След ден два,може да го плакнеш или да правиш бани с отвара от смрадлика.Лайката също е добър вариянт.Дано бързо се оправи детето,това е страхотен стрес за едно момче.
  За доктора-разстрел ще е малко,и не само за този,много лекари заслужават да ги намажем с мед и да ги вържем голи да ги изядат мравките,мухите и осите #2gunfire

# 43
  • София
  • Мнения: 13 297
Маргало, много неприятно се е получило. Аман от варвари! Нали тях не ги боли!  #Cussing out  Бих те посъветвала да си потърсиш Хибискруб. Това е нещо като течен сапун, който хирурзите използват да си мият 1-2 минути ръцете преди операция и се счита, че стават стерилни. Гарантирам ти, че не щипе, а е много ефикасно за дезинфекция. Години наред го използваме за всякакви открити рани. Обикновено намазвам раната и след няколко минути измивам, но може и с разтвор да се накисне. Мъжът ми в казармата само с това се е оправял(имал е някаква гноясала зееща рана на дланта и подобен касапин е искал да му изреже части  #Crazy). Ето ако искаш да прочетеш описанието му. Последния път, когато го купи беше пролетта, но май ходи до някакъв офис, а не от аптека(15 лв - 500мл).

Дано бързо се оправя момчето!

# 44
  • Мнения: 5 577
Маргалце, писах в русенската тема за нашите подобни неволи.

Ако можете, вземете си направление в началото на Септември и идете в ДКЦ-1 на третият етаж, има урологичен кабинет /в дясно/.
Там ходихме преди години ние, смея да кажа, че съм доволна, името обаче не помня на лекаря. ще ви приеме с предимство щом си с дете.
Като второ мнение.

Силно се надявам този на който сте попаднали поне да си в свършил добре работата  #2gunfire, това че няма отношение е ясно - и да не се налага да ходите пак, защото тогава вече просто не знам. Мазахме с някаква паста ние, не я помня, може да попиташ в аптека, но промивай и слагай паста, и забелвай.

Общи условия

Активация на акаунт