Момчешки неволи.

  • 9 577
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22 549
Ако можеш да изпратиш някой роднина до отделението да види името на лекаря, го направи.
И в понеделник директно си подавай жалба срещу въпросният "лекар".

# 16
  • Мнения: 1 568
Някой преживявал ли е такава процедура?
Искам да знам как протича.
Предполагам не е по познатия ми начин  Tired
Спомням си като бебе сме ходили веднъж на забелване, пръскаха го предварително с лидокаин мисля  ooooh!
Боже, ще го убия този лекар, с мръсните си пръсти го стискаше като откачен, даже не го и дезинфикцира. #2gunfire
Направи го целият в рани, в кръв  ooooh!
Как не припадна това дете, не знам Tired

# 17
  • Мнения: 820
нямам идея как протича, но ако искаш можеш да го заведеш на преглед при друг лекар и да попиташ, защото ако е цялото в кръв... Д-р Петков е внимателен доколкото имам впечатления, другото което евентуално може да направиш е да отидеш при съпруга на Доц.Петрова - Д-р Петров - хирург. Той се занимава с такива процедури, те са много внимателни, обясняват.

# 18
  • Мнения: 945
Маргало, големият ми син имаше такъв проблем когато беше 3-4 годинки. Пишокът му се поду, имаше и някакви пъпчици и някакъв доктор каза, че било херпес зостер #Crazy Таратанци, беше си след шарка, явно го удари там. Но си беше страшна гледка Sick
Докторът процедира по същия начин като при вас, но далеч не толкова грубо - пак го държахме, защото не даваше да го пипат, но го бяха напръскали с обезболяващо. А после цяла седмица го киснахме във вода, в която имаше разтворен калиев перманганат - едни лилави прашинки, незнам дали още се използват( внимателно трябва да се дозират, ако разтворът е много силен не е добре). И тетра използвахме също - помага Peace
Ще се оправи малкият, но ужасът който сте преживели, няма да го забравиш скоро Hug

# 19
  • Мнения: 1 568
Притеснявам ме факта че там сега раните са огромни, а тая свиня нищо не изписа и каза само да го мия с вода  Thinking
Не знам , тези рани да не се инфектират пак  Crossing Arms
Да взема утре да търся друг лекар и предварително да говоря с него.

# 20
  • Мнения: 382
Задължително потърси друг лекар.
 Това е безумие #2gunfire

Още веднъж  Hug всичко да е наред с детенце  Hug

# 21
  • Мнения: 945
Къде точно има рани - по кожата, по главичката? Като чета, доста е сериозно, според мен трябва да даваш антибиотик, да не стане инфекция. Отивай и на друг лекар, ако трябва плати някъде, но не оставяй така - това е деликатна зона Hug

# 22
  • Мнения: 1 568
Ами като се забели главичката точно във свивката отзад, цялото място е във рани ooooh!
В основата преди да започне главичката, не знам обяснявам ли правилно.

# 23
  • Мнения: 945
Кофти! Но пак ще ти кажа - атибиотик като предпазна мярка, киснене в тетра ( може да звучи бабешко, но помага ), и друг лекар за по-сигурно. Макар, че още един доктор ще е стрес за детето, но опитай. Peace

# 24
  • Мнения: 1 568
Кофти! Но пак ще ти кажа - атибиотик като предпазна мярка, киснене в тетра ( може да звучи бабешко, но помага ), и друг лекар за по-сигурно. Макар, че още един доктор ще е стрес за детето, но опитай. Peace

Антибиотик без рецепта...
Има на една аптека на която ми дават, но по това време...
Ей, казвам ви....вие знаете де, майки сте, какво да ви обяснявам  ooooh!

# 25
  • Мнения: 945
Маргало, успокой се, не хаби повече нерви Hug, знам че си бясна, ама гледай да не го предадеш на детето - то е достатъчно стресирано. Слагай го да си ляга, дай му нещо да не вдигне температура и утре ще го мислиш. Hug

# 26
  • Мнения: 59
Маргало,само спокойно.Прави му промивки с хладка лайка или смрадлика,имай впредвид,че сега ще имаш проблем като му се допишка,ще го е страх и ще плаче,поне при моят син беше така.Изживях едни доста кошмарни часове след една такава груба процедура.Ще се оправи,не се претесявай. Hug Не го води при друг,поне не и утре,ако няма подобрение тогава.Не е някакъв си страшен проблем,замърсил се е с нещо.Не се плаши,а доктора е за #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 27
  • Мнения: 1 568
Немрих един Георгиев, който е бил в Трета, но сега работил в Първа, утре щял да бъде на кабинет, та се чудя.
Къв е тоя.

# 28
  • Мнения: 1 568
Маргало,само спокойно.Прави му промивки с хладка лайка или смрадлика,имай впредвид,че сега ще имаш проблем като му се допишка,ще го е страх и ще плаче,поне при моят син беше така.Изживях едни доста кошмарни часове след една такава груба процедура.Ще се оправи,не се претесявай. Hug Не го води при друг,поне не и утре,ако няма подобрение тогава.Не е някакъв си страшен проблем,замърсил се е с нещо.Не се плаши,а доктора е за #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Мисля си че трябва антибиотик.
Не трябва ли?

# 29
  • Мнения: 59
Няма проблем с някоя пастичка в която има антибиотик да мажеш,но да пие,не мисля, че за сега се налага.Той е голям и може да си каже,ако се задълбочат нещата.Ще се оправи,само стреса е бил лош,милият малък мъж.Направо нямам думи за този изрод в тази ваша болница.И знаеш ли номера с балончето като пишка,много е полезен за изчистване на замърсявания?

Общи условия

Активация на акаунт