Есен идва, а заедно с нея - и детската градина...

  • 5 154
  • 78
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 7 947
А тези Боби - някой пробвал ли е - доста прилична цена са и изглеждат добре  Thinking

# 32
  • Мнения: 211
viliko ,купувай смело.
Аз постоянно вземам този модел,като омалее давам на други деца.
Още се носят маратонки от преди 2-3 години.

# 33
  • Мнения: 7 947
Ами събота ще ходя и ще мерим на място. Крачето на сина ми е някак пухкаво и дебело и доста видове маратонки не му стават - откъм лепките и глезена. Та на място ще видим и ще се отчета. Ще ходя и до ХД за бельо и якето.

# 34
  • Мнения: 211
Аз бельо купувам от Илиенци,има щанд за българско бельо,не помня как се казва фирмата.
Вече 3-та година,потници ,пликчета и пижами,не са мръднали.
И пак от там ще купя.

# 35
  • Мнения: 7 947
Има няколкщо такива щанда. Ама точно тяхната продукция я шият в ХД и е на половин цена - гащета 1.50, потничета 1.50 и тн. Ти по колко ги купуваш всъщност?

# 36
  • Мнения: 211
Те са по 6 бр. в плик ,аз вземам 2 плика - пликчета,не са повече от 1,50 лв/ бр.
И потничета пак така,не помня точно цената,но е на едро.

# 37
  • Мнения: 7 947
Не знам...аз лично това Илиенци малко ме отблъсква...Отдавна не съм ходила. А и ми е далечко доста. Но като ходиш - опитай да запомниш някоя и друга цена  Praynig

# 38
  • Мнения: 211
И на мен не ми е близо,ходя специално заради това,купувам всичко наведнъж  Mr. Green
Но ще ти кажа,след 15.09 ,още сме в Бургас.

# 39
  • Мнения: 15 379
Ако някой го интересува евтино българско бельо в Идеален център, камизолка със слип/бикини - 3 лева общо, да свирка.
Ще напиша къде.
Бельото е качествено, купувала съм на дребното.
Чакат да зареждат тези дни и пижамки. Пак български, 6 лева броя.

# 40
  • Мнения: 1 479
Ще следя тази тема,защото ме чака всичко по две да купувам.До сега много сме доволни от: маратонките и  ботушките на "Булдозер"/имаме и карта за отстьпка/,сандалите на "Дайхман"/от май месец,до сега не са "мрьднали"/,за ДГ ползваме сандали на "Сандик" и "Колев и Колев".Заредила сьм ги сьс слипчета на "Текст" и "Дисни",по 8-10 бр.в опаковка от кварталният Карфур.Проблем са ми дьнките и панталонките.Качествените /маркови/ ми излизат 2 по 40лв. само за един чифт.А един чифт не става за цяла зима Sad Зимните якета ни изпращат от чужбина:качествени с 2 лица и двоен цип-няма скьсване.Интересуват ме блузки с дьльг рькав,за малкият ми син на добра цена,защото много се цапа. Wink

# 41
  • Мнения: 7 947
Ми нали затова съм пуснала темата, да не споменавам пак, е бш у центъра живея  Laughing
Казвай, казвай...

# 42
  • Мнения: 15 379
Магазинчето се намира на ул. Любен Каравелов, между Раковска и Фритьоф Нансен.
Пише Магазин за 1 лев, но продават хубаво бельо и за големи дупета, и за бебета, и за деца.
Комплектите са както казах камизола с гащички. Постоянно имат размери, само десените се сменят. Цената е 3 лева за комплект.
Зимата оттам му купих леко ватирани пижамки, 6 лева бяха, сега пак са толкова.
Хубави са, не се развлачват при пране, не избеляват.

Да кажа и за хубави и евтини гумени ботуши. Днес купих, 19 лева струват. Високи са, имат връзка за крачето.
Магазин "Немски стоки", на Ботев, до 5-те кьошета.

# 43
  • Мнения: 7 947
А защо казваш - че нямаш намерение да купих от ХД - като там са същите цени и бълг.добро качество? Аз реших, че принципно си против евтините стоки...

# 44
  • Мнения: 15 379
Защото ми е безобразно далече.
Бельо купувам редовно и е зареден.
Връхни дрехи, панталони, блузи и пр. купувам в крачка през цялата година - Овиезе, Марк и Спенсър, ТСМ, Зара, Фокс и пр.
Намирам и хубави детски български дрехи.
Дебна намаленията, купувам по-големи размери и винаги има какво да носи, просто е затрупан с дрехи.

Не съм против евтиното. Като знам как растат, а колко безумни са понякога редовните цени в уж марковите магазини.
А и предполагам, че в детската настава ужасно омазване с какво ли не. За там съм приготвила по-неглиже дрешки, да не ме е яд, че се съсипват.

Общи условия

Активация на акаунт