Есен идва, а заедно с нея - и детската градина...

  • 5 153
  • 78
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 947
Ти в Бг ли живееш?
Иначе...точно това и аз правя  Peace

# 46
  • Мнения: 15 379
Да, точно защото живея в БГ пазарувам по този начин.
Иначе редовните цени са безобразни и нещо трябва страшно да ми хареса, за да го купя.

Всъщност така и не се научих да поръчвам от чужбина дрехи и обувки.

# 47
  • Мнения: 7 947
Е тогава как си се сдобивала с изредените марки - нямаше ги доскоро в Бг  newsm78
Зара например чак сега я откриха...А аз пазарувах от Зара две години и нещо и имат нвероятни детски дрехи, но доколкото разбрах - тук цените са доста неизгодни - ти ходи ли?

# 48
  • Мнения: 15 379
Зара имат аутлети, специално за детски дрехи отдавна. Оттам съм пазарувала и пазарувам основно.
Зимно яке Зара му купих и от магазин за детски дрехи, преди още 2 зими.

Иначе в Зара цените според мен са неоправдано високи и ще пазарувам от тях само при намаления.

# 49
  • София
  • Мнения: 44 332
има си ги тези марки от поне 2-3 години...зара си имаха аутлет просто.

# 50
  • Мнения: 7 947
има си ги тези марки от поне 20-3 години...зара си имаха аутлет просто.

В тия Аутлети продаваха само парцали, 4 пъти съм ходила в Зара-Сф и ми се повръщаше само като влезна...
Овиезе - от колко години имат магазин?

# 51
  • Мнения: 15 379
Уверявам те, че детето ми не ходи с парцали.
Все си мисля, че е добре облечен, с вкус.

Зара аутлет, на Ангел Кънчев - има го от поне 3 години, имат чудесни дрешки, цените са високи.

Овиез - Тео беше вече роден и ги имаше. Оттам съм му купувала голяма част от първите дрешки.

# 52
  • Мнения: 7 947
Говориш за аутлетите. Които просто продаваха трагична стока - пък сравнена с нормалните им магазини - съвсем.
Както и да е.
Аз сега съжалявам, че вече не пътувам, затова се принуждавам да търся тук такива варианти - качествено и евтинко...и това никак не е лесна задача. Затова пуснах темата.

# 53
  • София
  • Мнения: 44 332
ми от както има сити център...поне 2 са...даже повече... иначе и аз във въпросната зара съм виждала много сладки неща...но за мн е много скъпо там, а на намаления не съм попадала.

# 54
  • Мнения: 7 947
Е да де - ама цените какви са? Надути  Whistling
Ей това винаги ме е дразнело - тук високи цени, в чужбина - с п-високия стандарт - по-ниски...

# 55
  • Мнения: 15 379
Това всички ни дразни, но е факт.


City Center Sofia (или CCS) е първият модерен търговски център в София, открит през пролетта на 2006 година.
Цитирам просто. Синът ми е роден през август 2007-ма.

# 56
  • София
  • Мнения: 44 332
ехе...4 години Simple Smile как лети времето.
за цените не споря...овиезе на всичко отгоре не ги намирам и за хубави и качествени дрехи дори....

# 57
  • sofia
  • Мнения: 8 955
Всъщност така и не се научих да поръчвам от чужбина дрехи и обувки.
До не е до научаване  Wink
И двамата са столкова нестандартни фигури. Големия, дебеличък с корем, малкия като щека.....без да видя и пипна нещо, не мога да го уцеля и пак се случва да съм сгрешила  Rolling Eyes

А за обувките е абсурд без да мерят. Имам случаи, големия изобщо не може да си пъхне крака в даден модел, а малкия е претенция.

Аз в квартални магазинчета около Плиска имам попадения. Понеже работя в района и редовно ги преглеждам. За малкия панталони за детската за 10-12 лв, прилично трико, на ластик, блузки с дълъг ръкав (тънките) 10-15 лв.
Якета и суитчери от сина на една приятелка износваме - голямо перо са си, определено.

# 58
  • Мнения: 7 947
къде точно - баба ни живее там?

# 59
  • Мнения: 15 379
Веси, мен това основно ме притеснява. Размерите и моделите - дали ще станат и дали хубаво ще му стоят.
Затова и не поръчвам.
А обувки пък абсурд. Той е с тънки глезени и трудно купувам обувки, маратонки и пр.

Ейнджъл, Овиез имат хубави неща. Става с ровене като на Битпазар или просто да се купи по-скъпото, а не намалените анцузи за по 12 лева.
Оттам му купувам зимните панталони, дънки хубави имат понякога, тениски.
Всъщност Овиез повече ми харесват от Фокс-а.

Общи условия

Активация на акаунт